در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

پکیج بوتان از کجا بخرم؟ | راهنمای خرید بهترین پکیج بوتان
25
تیر

پکیج بوتان از کجا بخرم؟ | راهنمای خرید بهترین پکیج بوتان

 

یکی از سوالات مهم افرادی که قصد خرید پکیج بوتان را دارند، این است که پکیج بوتان از کجا بخرم؟ در این زمینه سوالات دیگری هم برای خریداران ایجاد می شود با مضمون کدام مدل پکیج بوتان بهتر است؟ پرفروش ترین مدل پکیج بوتان کدام است؟ قیمت پکیج بوتان چند است و … . ما در مجموعه ایران بوتان قصد داریم که به این سوالات پاسخ دهیم تا شما خرید راحتی را تجربه کنید.

ایران بوتان یکی از مجموعه های بزرگ تولید کننده پکیج ها و لوازم گرمایشی می باشد که در ایران بسیار شناخته شده است. پکیج های گرمایشی در شرکت ایران بوتان با قیمت بسیار مناسبی ارائه می شود. همچنین لیست قیمت آنها در سایت قرار گرفته است.

پرفروش ترین مدل پکیج بوتان:

یکی از پرفروش ترین انواع مدل های پکیج دیواری بوتان، نوع پارما 22 فن دار است که از 2 سال ضمانت برخوردار است. این پکیج با توجه به قابلیت ها و امکاناتی که دارد از قیمت بسیار پایینی نسبت به سایر برندها برخوردار می باشد. جدیدترین مدل پکیجی که در شرکت ایران بوتان تولید شده است، بیتا نام دارد. این پکیج، از مدلهای پارما و پاویا و همینطور پرلاپرو مقداری پایین تر است و برای خرید عمومی توسط افرادی که قادر به پرداخت هزینه کم برای خرید پکیج هستند مناسب می باشد.

پکیج چی بخرم که خراب نشه؟

یکی از سوالاتی که شاید شما ذهنتان را درگیر کرده باشد، این است که آیا پکیجی هم وجود دارد که دچار خرابی نشود؟ خب باید عرض کنیم چنین پکیج هایی در بازار وجود ندارند و اساسا پکیجی که دچار خرابی شود وجود ندارد و این موضوع به دلایل مختلفی صورت می گیرد. البته این موضوع فقط برای پکیج نیست و برای تمام وسایل موجود در بازار صدق می کند. زیرا قطعاتی که در تولیدات به کار گرفته می شوند هر کدام از عمر مشخصی برخوردار هستند و ممکن است روزی دچار مشکل شده و یا عمر آنها تمام شود.

در این خصوص باید سوالات بهتری مطرح شود. بدین صورت که:

  •  چه پکیجی بخریم که قطعات آن به آسانی در بازار پیدا شود؟
  •  چه پکیجی بخریم که از پشتیبانی خوبی برخوردار باشد؟

پکیج های ایرانی به طور معمول قطعات آنها به راحتی در بازار پیدا می شود و به نسبت پکیج های خارجی، در مواجه با خرابی کار شما بسیار آسانتر می شود و البته از پشتیبانی هم برخوردار هستند.

جدیدترین پکیج بوتان از کجا بخرم؟

 

ویژگی های بهترین پکیج بوتان:

همانطور که عرض کردیم هیچ پکیجی وجود ندارد که دچار خرابی نشود. برای اطمینان از این مسئله می توانید پکیجی خریداری کنید که خدمات دهی و دسترسی بالایی داشته باشید تا در تعمیر پکیج خود برای شما مشکلی ایجاد نشود. در خرید پکیج، علاوه بر کیفیت خود پکیج عوامل دیگری هم در طول عمر آن موثر هستند. عواملی مانند:

  •  فن دار بودن یا نبودن
  •  ظرفیت حرارتی پکیج
  •  تک یا دو مبدله بودن پکیج

قیمت پکیج بوتان:

یکی از عوامل موثر در قیمت پکیج بوتان، ظرفیت آن است. هر چه این ظظرفیت بالاتر باشد به تبع قیمت پکیج هم بالاتر می رود. به طور کلی انواع پکیج بوتان در ظرفیت های مختلفی ساخته و به بازار عرضه می شوند. برای خرید پکیج و انتخاب ظرفیت آن، باید ابتدا به متراژ ساختمان و مقدار آب گرم مصرف شده توجه کنید. به طور مثال در آپارتمان هایی که متراژ آنها 120 متر است، از پکیج هایی با ظرفیت 24 هزار کیلو کالری استفاده می شود.

کلام آخر:

همانطور که عرض کردیم یکی از سوالات شایع خریداران این است که پکیج بوتان از کجا بخرم؟ خرید این پکیج را می توانید از طریق سایت ایران بوتان انجام دهید. هرکدام از انواع پکیج های ایران بوتان، از اطلاعات مخصوص به خود، مانند ظرفیت حرارتی، حداکثر دمای کارکرد، حداکثر فشار آب، ورن، مقدار برق مصرفی، تفاوت در قطر لوله ها و … برخوردار هستند که برای خرید باید از آنها اطلاعات کافی داشته باشید.

منبع: en.wikipedia.org

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.