در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

قیمت شیرآلات پکیج | نکات مهم هنگام خرید شیرآلات پکیج
10
اسفند

قیمت شیرآلات پکیج | نکات مهم هنگام خرید شیرآلات پکیج

برای تغییر دادن دکوراسیون و یا ایجاد تنوع در خونه یا محل کار خود حتما نباید دست به کار های بزرگ بزنید، شما گاهی می توانید با یک تغییر کوچک و کم هزینه حال و هوای منزل خود را تغییر دهید. ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان که یکی از نمایندگی های رسمی بوتان می باشد برای شما مطالبی درباره انواع شیر پکیج؛ قیمت شیرآلات پکیج، قیمت شیر پکیج ایران رادیاتور برای شما مطالبی را قرار دهیم؛ شما همچنین می توانید برای خرید انواع پکیج ها و خرید شیرآلات پکیج به سایت ایران بوتان مراجعه کنید.

شیرآلات پکیج چیست؟

همانطور که می دانیم امروزه استفاده از پکیج ها به عنوان سیستم گرمایشی خانه به جای موتورخانه ها و شوفاژ ها رواج بیشتری را داشته است؛ پیکج ها از قطعات مختلفی تشکیل شده اند که یکی از قطعات مهم آن، شیر پکیج می باشد. شیر پکیج در دو نوع خارجی و ایرانی امروزه در بازار به فروش می رسد که شما با توجه به نوع پکیج و میزان هزینه خود می توانید هر کدام را خریداری کنید. شما می توانید برای آگاهی از لیست قیمت شیرآلات پکیج به سایت ایران بوتان نیز مراجعه کنید.

پکیج ها(Package) به جای استفاده از موتور خانه مرکزی، هم زمان آب گرم مصرفی خانه و شوفاژ را تامین می کنند زیرا  دارای شیر مخصوص به خود می باشد. یکی از شیر های مهم، شیر اطمینان می باشد که در ادامه برای شما درباره شیر اطمینان هم توضیحاتی را می دهیم:

شیرآلات پکیج؛ شیر اطمینان:

یکی از حیاتی ترین قطعات پکیج، شیر اطمینان می باشد. شیر اطمینان یا PSV  از شیر های صنعتی به حساب می آیند که وظیفه آن تنظیم و کنترل فشار آب در خطوط و لوله های انتقال می باشد.

انواع شیر پکیج :

ما در این مقاله که برای شما قیمت شیرآلات پکیج را شرح داده ایم می خواهیم انواع شیر پکیج را هم نام ببریم، به طور کلی انواع شیر پکیج به 7 دسته تقسیم می شوند:

 • شیر پکیج اطمینان؛
 • شیر پکیج دو طرفه؛
 • شیر سه طرفه پکیج؛
 • شیر پرکن پکیج؛
 • شیر برقی پکیج؛
 • شیر اطمینان سه بار پکیج؛
 • شیر گاز پکیج.

انواع شیر پکیج

قیمت شیرآلات پکیج:

تا اینجا که همراه ما بودید متوجه شدید که پکیج ها از قطعاتی تشکیل شده اند که کاربرد بسیار زیادی در گرمایش خانه و محل کار دارند، یکی از این قطعات  شیرآلات پکیج می باشد که ما باید از آن مراقبت کنیم تا خراب نشود و در صورت خرابی آن را سریع تعویض نمایم تا باعث افت کیفیت پکیج نشود. قیمت شیرآلات پکیج در این مقاله موضوع اصلی ما می باشد که شما می توانید برای آگاهی از این قیمت ها می توانید به ایران بوتان مراجعه نماید.

با اینکه قیمت شیرآلات پیکج موضوع مهمی است اما مهم ترین نکته در زمان خرید شرآلات پکیج، جنس و کیفیت آن ها می باشد زیرا شیرآلاتی که دارای کیفیت مناسبی نباشند باعث کاهش عملکرد پکیج و نشتی آب می شود.

شیرآلات پکیج جنس های مختلفی مثل: استیل، چدن و پلاستیک دارد که در این میان، شیرآلات استیل پرفروش ترین انواع شیرآلات ها می باشند و قیمت شیرآلات پکیج از این نوع ممکن است به دلیل ضد زنگ بودن و طراحی زیباتر، گران تر باشد.

نکات مهم هنگام خرید شیرآلات پکیج:

حال که با قیمت شیرآلات پکیج آشنا شده اید زمان آن رسیده است که با نکات کلیدی خرید آن هم آشنا شوید:

 1. مهم ترین نکته کیفیت و جنس شیرآلات می باشد.
 2. رنگ و طرح شیرآلات.
 3. محیط مورد استفاده شیرآلات.
 4. توجه به زیبایی و غیره…

قیمت شیر پکیج ایران رادیاتور

قیمت شیر پکیج ایران رادیاتور:

ما در این مقاله برای شما لیست قیمت شیرآلات پکیج، انواع شیر پکیج، قیمت شیر پکیج ایران رادیاتور را قرار داده ایم؛ همچنین شما اگر قصد دارید شیرآلات پکیج را با بهترین کیفیت و قیمت خریداری کنید به ایران بوتان مراجعه نماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.