در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

آشنایی با مشخصات پکیج بوتان!
23
آذر

آشنایی با مشخصات پکیج بوتان!

یکی از مطرح ترین برند های گرمایشی در دنیا که از پیشرفته ترین و با کیفیت ترین تجهیزات استفاده می کند، شرکت بوتان می باشد. فروشگاه اینترنتی ایران بوتان که یکی از نمایندگی های رسمی بوتان می باشد همواره در تلاش است تا با ارائه بهترین پکیج های بوتان، نظر مشتریان را جلب و باعث کسب رضایت آنها شوند. شما برای خرید پکیج بوتان ابتدا باید با برخی از ویژگی ها و مشخصات آن آشنا شوید؛ از این رو ما در این مقاله برای شما برخی از مهم ترین مشخصات پکیج بوتان را قرار می دهیم تا به شما کمک شایانی در انتخاب بهترین پکیج داشته باشیم.

برخی از مهم ترین مشخصات پکیج بوتان:

در تولید پکیج های بوتان از بهترین و باکیفیت ترین تجهیزات استفاده می شود و این پکیج ها طبق به روز ترین تکنولوژی ها ساخته می شوند تا بتوانند بهترین کارایی را برای شما مشتریان عزیز داشته باشند. از مشخصات پکیج بوتان می توان به کیفیت بالای محصولات بوتان اشاره نمود؛ کیفیت بالای محصولات و راندمان گرمایشی بالای محصولات بوتان باعث شده تا دیگر برند های خارجی و ایرانی، بوتان را به عنوان یک رقیب جدی بدانند و برای رسیدن به آن تلاش کنند.

از دیگر ویژگی های پکیج بوتان می توان به انواع  اندازه و امکانات گوناگون آن ها اشاره کرد. همچنین پکیج ها با راندمان گرمایشی بالایی که دارند نسبت به موتورخانه های مرکزی؛ از سوخت کمتری استفاده می کنند و این یکی از مزیت های استفاده از پکیج های بوتان می باشد. دیگر مشخصات پکیج های بوتان می توان به آب گرم فوری و زیاد، گرمایش یکنواخت، عدم نیاز به فضای زیاد و تعمیر آسان اشاره کرد.

مشخصات و ویژگی های پکیج های بوتان نسبت به شرایطی مثل مصالح مصرفی ساختمان، شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمانی و مواردی از این قبیل می تواند متغیر باشد. از این رو شما باید هنگام خرید پکیج بوتان موارد گفته شده را در نظر داشته باشید تا پکیج بوتان بتواند برای شما بهترین کارایی را داشته باشدبرخی از مهم ترین مشخصات پکیج بوتان

یکی دیگر از ویژگی های پکیج بوتان، سیستم ضد یخ زدن آن می باشد. در این سیستم در صورتی که دمای آب از 7 درجه سانتی گراد پایین تر بشود، پمپ فعال می شود و تا زمانی که دمای آب به 10 درجه سانتی گراد برسد این پمپ فعال است. اگر همچنان با روشن شدن پمپ، آب داخل پکیج افزایش دما نداشت، مشعل دستگاه روشن می شود و آب را به سطح ایمن می رساند تا از یخ زدن جلوگیری کند.

انواع پکیج های دیواری:

پکیج های دیواری بنا بر نیاز افراد در ابعاد و اندازه های مختلفی در بازار وجود دارند. طراحی پکیج های گرمایشی به شکل ها و مدل های گوناگون باعث می شود شما در هر مکان و فضایی بتوانید از آن ها استفاده کنید. هر کدام از مدل های پکیج دارای مزایا و ویژگی هایی هستند که ما در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

 • پکیج های دیواری تک مبدله؛
 • پکیج های دیواری دو مبدله؛
 • پکیج های دیواری فن دار؛
 • پکیج های دیواری بدون فن.

پکیج های دیواری تک مبدله:

آب گرم مصرفی و آب مورد نیاز رادیاتور ها در این نوع پکیج از یک مبدل استفاده می کنند. پکیج های دیواری تک مبدله از اولین دستگاه های تولیدی بودند که بعه دلیل رسوب گیری زیاد و عدم ثبات دمای آب گرم، به تدریج محبوبیت خود را از دست دادند و جای خود را به پکیج های دیواری دو مبدله دادند؛ به همین دلیل است که پکیج های دیواری دو مبدله برای اغلب افراد مناسب تر است.

پکیج های دیواری دو مبدله:

این نوع پکیج دارای دو مبدل اصلی و ثانویه می باشد. مبدل صفحه ای یا ثانوی فقط وظیفه تولید آب گرم مصرفی را بر عهده دارد و مبدل اصلی، آب گرمی که داخل رادیاتور ها در جریان هستند را تامین می کند. در مبدل ثانویه شعله ای وجود ندارد و آب با گردش در مجاورت پمپ، گرم می شود.

انواع پکیج های دیواری

پکیج دیواری فن دار و بدون فن از انواع دیگر پکیج ها هستند که شما می توانید متناسب با نیازتان آن ها را خریداری کنید.

ویژگی های پکیج بوتان کدام اند؟

از مهم ترین قسمت هایی که شما باید در هنگام خرید پکیج بوتان به آن توجه ویژه ای داشته باشید؛ مشخصات فنی آن می باشد. این مشخصات و ویژگی ها عبارتند از: فشار آب راه انداز، ظرفیت منبع آب، وزن، نوع دودکش مورد نیاز، حرارت ورودی و خروجی، دمای آب مدار و…

شما با توجه به هزینه ای که برای خرید پکیج بوتان در نظر می گیرد، به امکاناتی مثل سیستم عیب یابی، سیستم ایمنی تخلیه گاز و… دسترسی دارید و پکیج شما از این سیستم ها برخوردار می باشد.

در ادامه می خواهیم علاوه بر مشخصات پکیج بوتان برای آنکه شما خریدی آسان و به صرفه داشته باشید؛ از ویژگی ها و مزایای استفاده از پکیج های بوتان بگویم. از جمله ویژگی های پکیج بوتان شامل:

 • سیستم عیب یابی هوشمند؛
 • راندمان بالای 90 درصد؛
 • تامین کننده آب گرم مصرفی در کمترین زمان برای شما؛
 • مجهز به سیستم جرقه زن خودکار؛
 • کم مصرف در انرژی؛
 • سیستم تنظیم خودکار جریان گاز و هوا.

جدیدترین پکیج بوتان کدام است؟

ورنا، پرلا پرو، پاویا و پارما از جدیدترین پکیج های تولیدی توسط شرکت بوتان می باشند. هر یک از این پکیج ها از کیفیت متفاوتی برخوردار می باشد که شما می توانید با بررسی نیاز خود و عملکرد هر کدام از این پکیج ها، پکیج مناسب خود را خریداری نماید. این پکیج ها با راندمان گرمایشی بالایی که دارند، نسبت به سیستم های حرارتی مرکزی، سوخت کمتری مصرف می کنند. یکی از راه حل هایی که می تواند باعث کاهش مصرف انرژی در منازل شما شود، استفاده از این پکیج ها می باشد.

معرفی جدید ترین پکیج های بوتان

چرا بهتر است از پکیج های بوتان استفاده کنیم؟

اگر تا اینجا از مقاله مشخصات پکیج بوتان با ما همراه بودید؛ متوجه شده اید که پکیج های بوتان از بهترین تجهیزات گرمایشی برای منازل به حساب می آیند. در ادامه برای شما از مزایای استفاده از پکیج های بوتان می گویم.

 1. ساخته شده با بهترین و باکیفیت ترین تجهیزات؛
 2. عدم نیاز به فضای بزرگ؛
 3. دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش؛
 4. طراحی شده در انواع مختلف برای نیاز کاربران؛
 5. ایمنی بالا پکیج های بوتان.

مشخصات پکیج بوتان می توانند نسبت به شرایط مختلفی مثل شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و مصالح بکار برده شده در آن متفاوت باشد. شما باید پکیجی را خریداری نماید که متناسب با نیاز شما باشد.

چرا بهتر است از پکیج های بوتان استفاده کنیم؟

طرز کار پکیج دیواری بوتان چگونه است؟

در پکیج دیواری های بوتان سه وضعیت برای تنظیم دمای مدار گرمایش وجود دارد که شما می توانید بسته به نیاز خود آن ها را تغییر دهید. این سه وضعیت شامل: وضعیت تابستانه، وضعیت زمستانه و وضعیت قطع موقت می باشد. ما در ادامه برای شما کاربرد هر یک از این وضعیت ها را قرار می دهیم:

1) وضعیت تابستانه:

این وضعیت زمانی کاربرد دارد که شما فقط به آب گرم نیاز دارید.

2) وضعیت زمستانه:

این وضعیت زمانی کاربرد دارد که شما هم به آب گرم و هم به گرمایش محیط به صورت هم زمان نیاز دارید.

3) وضعیت قطع موقت:

این وضعیت برای خاموش کردن پکیج کاربرد دارد، در این حالت سیستم های ضد گیرپاژ و ضد یخ در حالت روشن باقی می مانند.

طرز کار پکیج دیواری بوتان چگونه است؟

نتیجه گیری:

ما در این مقاله از مجموعه فروشگاهی ایران بوتان سعی داشتیم تا شما را با مشخصات پکیج بوتان آشنا کنیم تا همواره شما در هنگام خرید پکیج بوتان، بتوانید با یک نگاه کلی به مشخصات فنی و ویژگی هر یک از مدل های پکیج بوتان، بهترین نوع را با توجه به نیاز خود انتخاب نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.