آشنایی با فرق پکیج بوتان پارما و پارلا برای بهترین انتخاب
24
اسفند

آشنایی با فرق پکیج بوتان پارما و پارلا برای بهترین انتخاب

همانطور که می دانیم در گذشته برای گرن کردن و گرم نگه داشتن منازل خود از موتورخانه ها استفاده می کردند که علاوه بر هزینه های زیادی برای خریداری و نگهداری آن، خطراتی را هم داشته است. اما امروزه دیگر این سیستم گرمایش تغییر کرده و کسی دیگر از موتورخانه برای گرم کردن خانه استفاده نمی کند و در مقابل نسل جدیدی وارد بازار شد به نام پکیج ها. ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان که یکی از نمایندگی شرکت بوتان می باشد قصد داریم برای شما مطالبی درباره فرق پکیج بوتان پارما و پرلا، قیمت پکیج بوتان و پکیج(package) بوتان مدل پارما را قرار دهیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. اگر شما هم قصد خرید پکیج را دارید می توانید از سایت ایران بوتان آن را خریداری کنید.

فرق پکیج بوتان پارما و پرلا:

امروزه شرکت بوتان پکیج های خود را در 4 مدل با نام های، پرلاپرو، پارما، پاویا و بیتا به بازار عرضه می کند. که ما در این مقاله می خواهیم برای شما درباره فرق پکیج بوتان پارما و پرلا برای شما صحبت کنیم: مهم ترین ویژگی پکیج های بوتان دیجیتالی در مقایسه با آنالوگ، عیب یاب دیجیتالی این پکیج ها می باشد. در پکیج های دیجیتالی یک نمایشگر وجود دارد که حالت زمستان یا تابستان بودن پکیج، دمای آب پکیج و غیره را نمایش می دهد.

پکیج هایی که آنالوگ می باشند و نمایشگر دیجیتالی بر روی آن ها تعبیه نشده است در مقایسه با پکیج های دیجیتالی ارزان هستند. پکیج لوتان مدل بیتا و پارما از مدل های آنالوگ پکیج بوتان هستند که در مقایسه با پرلا و پاویا ارزان تر می باشند.

پکیج بوتان مدل پارما

در ادامه برای شما لیستی از فرق پکیج بوتان پارما و پرلا را برای شما قرار می دهیم:

  1. دیجیتال و آنالوگ بودن آن ها
  2. مدل، ساخت و کیفیت قطعات پکیج
  3. زمینی بودن یا دیواری بودن پکیج
  4. ظرفیت حرارتی
  5. فن دار یا بدون فن پکیج
  6. سیستم عیب یابی خودکار

مدل های دیجیتالی پکیج بوتان کدام اند؟

  • پاویا
  • پرلا پرو

پکیج بوتان مدل پارما:

پکیج های بوتان مدل های مختلفی مانند پارما و پرلا دارد که ما در این مقاله می خواهیم به قرث پکیج بوتان پارما و پرلا بپردازیم پس تا ادامه همراه ما باشید. پکیج بوتان مدل پارما به دلیل استفاده از قطعات ایتالیایی که از کیفیت بالا و صدای پایینی برخوردار هستند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید پکیج بوتان می باشد؛ این پکیج علاوه بر کیفیت خوبی که دارد هزینه مناسبی نیز دارد و نیاز به پرداخت هزینه های گران قیمت نمی باشد.

پکیج بوتان مدل پارما به دلیل داشتن راندمان بالای 93% و شیر سه طرف اروپایی و مبدل ایتالیایی و پمپ سه سرعته خارجی فرق چندانی با پکیج بوتان مدل پرلا نداشته است و فقط تفاوت جزئی میان آن ها وجود دارد که برای شما قارر می دهیم.اگر شما هم دوست دارید فرق پکیج پارما و پرلا را بدانید همراه ما باشید.

قیمت پکیج بوتان

قیمت پکیج بوتان:

تعیین قیمت پکیج بوتان با توجه به قابلیت ها و آپشن های مدل پکیج بوتان متفاوت می باشد. برای مثال قیمت پکیج های دیجیتالی به دلیل داشتن نمایشگر دیجیتال و ساخت قطعات با کیفیت تر از پکیج های بوتان مدل های آنالوگ گران تر می باشند. طبیعی است که هر چه پکیج بوتان از کیفیت بالاتری برخوردار باشد و قابلیت های بیشتری داشته باشد و در ساخت دستگاه از فناوری های به روز تری استفاده شده باشد، آن پکیج گران تر باشد.

ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان که یکی از نمایندگی های معتبر شرکت بوتان می باشد برای شما مطالبی درباره فرق پکیج بوتان پارما و پارلا، قیمت پکیج بوتان و پکیج بوتان مدل پارما برای شما قرار داده ایم که اگر علاقه مند هستید می توانید آن ها را مطالعه کنید. اگر شما هم قصد خرید پکیج های بوتان را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت دارید می توانید به سایت ایران بوتان مراجعه کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.