در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

فرق پکیج بوتان پارما و پارلا (کدام مدل پکیج بوتان بهتر است؟)
29
آذر

فرق پکیج بوتان پارما و پارلا (کدام مدل پکیج بوتان بهتر است؟)

فرق پکیج بوتان پارما و پرلا در چیست؟ اگر شما هم به دنبال جواب این سوال هستید، ما را در ادامه همراهی کنید. برای خرید پکیج بوتان، انواع مختلفی وجود داشته که برخی از آن ها از رده خارج و دیگر تولید نمی شوند. در حال حاضر 4 مدل پکیج بوتان مدل پرلاپرو، پاویا، پارما و بیتا در بازار وجود دارند. اما هر کدام از آن ها با هم فرق داشته و شما با در نظر گرفتن قابلیت های مورد نظر باید دست به انتخاب بزنید. در ضمن در زمان خرید پکیج دیواری بوتان می توانید از کارشناسان وبسایت ایران بوتان مشاوره بگیرید.

فرق پکیج بوتان پارما و پرلا:

امروزه شرکت بوتان پکیج های خود را در 4 مدل با نام های، پرلاپرو، پارما، پاویا و بیتا به بازار عرضه می کند. که ما در این مقاله می خواهیم برای شما درباره فرق پکیج بوتان پارما و پرلا برای شما صحبت کنیم: مهم ترین ویژگی پکیج های بوتان دیجیتالی در مقایسه با آنالوگ، عیب یاب دیجیتالی این پکیج ها می باشد. در پکیج های دیجیتالی یک نمایشگر وجود دارد که حالت زمستان یا تابستان بودن پکیج (package)، دمای آب پکیج و غیره را نمایش می دهد.

پکیج هایی که آنالوگ می باشند و نمایشگر دیجیتالی بر روی آن ها تعبیه نشده است در مقایسه با پکیج های دیجیتالی ارزان هستند. پکیج لوتان مدل بیتا و پارما از مدل های آنالوگ پکیج بوتان هستند که در مقایسه با پرلا و پاویا ارزان تر می باشند.

در ادامه برای شما لیستی از فرق پکیج بوتان پارما و پرلا را برای شما قرار می دهیم:

 1. دیجیتال و آنالوگ بودن آن ها
 2. مدل، ساخت و کیفیت قطعات پکیج
 3. زمینی بودن یا دیواری بودن پکیج
 4. ظرفیت حرارتی
 5. فن دار یا بدون فن پکیج
 6. سیستم عیب یابی خودکار

مدل های دیجیتالی پکیج بوتان کدام اند؟

پکیج های دیجیتالی، شامل پکیج دیواری بوتان پرلا پرو و پاویا می باشد. این نوع پکیج ها دارای مشخصاتی است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پکیج های دیجیتال دارای یک نمایشگر دیجیتال بر روی دستگاه هستند که اطلاعاتی مثل دمای آب، حالت تابستان یا زمستان بودن و.. پکیج را نشان می دهد.
 • یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع پکیج در مقایسه با پکیج های آنالوگ؛ عیب یاب دیجیتال می باشد.
 • در این دستگاه ها در صورت بروز خطا و مشکل، خود دستگاه به صورت خودکار شروع به عیب  یابی می کند تا مشکل ایجاد شده را پیدا کند و به صورت یک کد بر روی نمایشگر نشان دهد تا شما بتوانید نسبت به رفع آن خطا اقدام نماید.  به کد نمایش داده شده توسط دستگاه، کد خطا یا کد ارور می گویند.

کدام مدل پکیج بوتان بهتر است؟(چرا پکیج بوتان مدل پارما گزینه مناسبی می باشد؟)

پکیج بوتان مدل پارما به دلیل استفاده از قطعات ایتالیایی که از کیفیت بالا و صدای پایینی برخوردار هستند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید پکیج بوتان می باشد. از مهم ترین فرق پکیج بوتان پارما و پرلا در قیمت آن هاست. پکیج پارما علاوه بر کیفیت خوبی که دارد هزینه مناسبی نیز دارد و نیاز به پرداخت هزینه های گران قیمت نمی باشد.

پکیج بوتان مدل پارما به دلیل داشتن راندمان بالای 93% و شیر سه طرف اروپایی و مبدل ایتالیایی و پمپ سه سرعته خارجی آن چنان فرق پکیج بوتان پارما و پرلا نمی شود و فقط تفاوت جزئی میان آن ها وجود دارد.

قیمت انواع پکیج بوتان:

تعیین قیمت پکیج بوتان با توجه به قابلیت ها و آپشن های مدل پکیج بوتان متفاوت می باشد. برای مثال قیمت پکیج های دیجیتالی به دلیل داشتن نمایشگر دیجیتال و ساخت قطعات با کیفیت تر از پکیج های بوتان مدل های آنالوگ گران تر می باشند. طبیعی است که هر چه پکیج بوتان از کیفیت بالاتری برخوردار باشد و قابلیت های بیشتری داشته باشد و در ساخت دستگاه از فناوری های به روز تری استفاده شده باشد، آن پکیج گران تر باشد.

ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان که یکی از نمایندگی های معتبر شرکت بوتان می باشد برای شما مطالبی درباره فرق پکیج بوتان پارما و پرلا، قیمت انواع پکیج بوتان و اینکه  کدام مدل پکیج بوتان بهتر است؟ قرار داده ایم که اگر علاقمند هستید می توانید آن ها را مطالعه کنید. اگر شما هم قصد خرید پکیج های بوتان را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت دارید می توانید به سایت ایران بوتان مراجعه کنید.

سوالات متداول:

 • 2 تفاوت پکیج بوتان پارما و پرلا چیست؟

دیجیتال و آنالوگ بودن آن ها؛ ظرفیت حرارتی

 • کدام مدل پکیج بوتان بهتر است؟

پکیج بوتان مدل پارما به دلیل داشتن راندمان بالای 93% و شیر سه طرف اروپایی و مبدل ایتالیایی و پمپ سه سرعته خارجی فرق چندانی با پکیج بوتان مدل پرلا نداشته است و فقط تفاوت جزئی میان آن ها وجود دارد


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.