با بهترین رادیاتور پنلی بوتان آشنا شوید!
16
اردیبهشت

با بهترین رادیاتور پنلی بوتان آشنا شوید!

بهترین رادیاتور پنلی بوتان: رادیاتور پنلی از انواع متنوع رادیاتور شوفاژ است که می توانید خریداری کنید. این نوع رادیاتور، به شکل تخت و با ظاهری زیبا تر نسبت به دیگر مدل ها، در بازار یافت می شود. اگر شما درگیر این موضوع هستید که “بهترین مدل رادیاتور پنلی و یا رادیاتور چه مارکی خوبه ” و یا میخواهید درمورد قیمت، کیفیت و ابعاد انواع مدل رادیاتور پنلی بوتان بدانید، ادامه این مطلب از مقالات فروشگاه ایران بوتان را دنبال کنید.

بهترین مدل رادیاتور پنلی بوتان چیست؟

در ابتدا برای انتخاب بهترین رادیاتور پنلی بوتان، باید برخی موارد را بدانیم: به طور کلی رادیاتور ها از تجهیزات گرمایشی متداول در ساختمان ها هستند؛ جنس آنها اغلب از فلزاتی مانند فولاد، آلومینیوم و… ساخته شده و این مورد بر کارایی رادیاتور تاثیر می گذارد. رادیاتور شوفاژ ارقام مختلفی دارد و در اینجا ما به بررسی نوع پنلی (Panel Radiator) می پردازیم.

رادیاتور پنلی یا پانلی، از جمله نسل های جدید تجهیزات گرمایشی محسوب می شوند. این نوع دارای شکل ظاهری مسطح و تخت و جنس بدنه فولادی است. داشتن جنس فولادی باعث بالا رفتن مقاومت این نوع رادیاتور شوفاژ و میزان گرمادهی بهتر آن است.

در ادامه معرفی بهترین رادیاتور پنلی بوتان، لازم به ذکر است که جنس فولادی این رادیاتور باعث بالاتر رفتن وزن آن شده و جهت نصب آنها به پایه های زمینی احتیاج می شود. رادیاتور پنلی بدنه ای تقریبا مسطح دارد و در نتیجه حجم کمتری از محیط را اشغال می کنند.

به نقل از ویکی پدیا:

نسل سوم رادیاتور که به رادیاتور پنلی شناخته شده‌است نوع توسعه یافته و پیشرفته تر نسل اول رادیاتورهای فولادی است با این تفاوت که معایب نسل اول را ندارد از مزایای این نسل از رادیاتور می‌توان به آسانی نظافت و تمیز کردن آنها، زیبایی و شکیل بودن آنها، وزن کم، بازدهی گرمایی بیشتر نسبت به رادیاتورهای نسل قبل نام برد.

بخش بیرونی رادیاتور های پنلی از جنس پلی استر است؛ این جنس رادیاتور را در برابر زنگ زدگی، پوسیدگی و خراشیدگی مقاوم تر می کند. فناوری های به کار رفته در این نوع، باعث بالاتر رفتن کیفیت در آنها شده و نواقص آنها را کمتر می کند.

بهترین رادیاتور پنلی بوتان، رادیاتور پنلی چیست؟

انواع رادیاتور پنلی بوتان:

برای پیداکردن بهترین رادیاتور پنلی بوتان، بهتر است انواع آنرا بشناسید؛ رادیاتور های پنلی با در نظر گرفتن تعداد پنل ها و کانکتور های استفاده شده در ساختارشان، دسته بندی می شوند:

  • رادیاتور تک پنلی
  • رادیاتور دو پنلی
  • رادیاتور سه پنلی
  • رادیاتور تک پنلی تک کانکتور
  • رادیاتور دو پنلی تک کانکتور
  • رادیاتور دو پنلی دو کانکتور
  • رادیاتور سه پنلی سه کانکتور

در ادامه مقاله معرفی بهترین رادیاتور پنلی بوتان خوب است بدانید که با افزایش طول پانل ها، سطح نیز افزایش می یابد و در نتیجه میزان پخش و انتقال گرما هم بیشتر می شود. همچنین رادیاتور های دو و سه پنلی، طول عمر بیشتری نسبت به نوع تک پنلی دارند.

نوع تک پنلی اغلب در فضا های کوچکتر قابل استفاده هستند. ابعاد رادیاتور پنلی بوتان نیز از موارد قابل توجه ای می باشد که باید با در نظر گرفتن مکان مورد نظر برای نصب و نیاز مشتریان، انتخاب شود.

بهترین رادیاتور پنلی بوتان، انواع رادیاتور پنلی

بهترین رادیاتور پنلی بوتان چه ویژگی هایی دارد؟

اگر قصد تهیه بهترین رادیاتور پنلی را دارید، باید عواملی مانند: کیفیت فولاد استفاده شده، ضخامت ورق فولاد، استاندارد بودن، میزان ظرفیت حرارتی رادیاتور و … را در نظر داشته باشید. در ادامه چند مورد از ویژگی های بهترین رادیاتور پنلی بوتان را ذکر می کنیم:

1.     زیبایی:

رادیاتور های پنلی به دلیل داشتن ساختار یکپارچه و سطح تخت، با دکوراسیون منازل مدرن امروزی هم خوانی بهتری دارند و همچنین نظافت این نوع رادیاتور در مقایسه با انواع دیگر، آسان تر است. در کل، زیبایی از عواملی است که شما باید با توجه به سلیقه خود آنرا در نظر بگیرید.

2.     دوام:

دوام و ماندگاری از موارد بسیار مهم و قابل توجه در انتخاب بهترین رادیاتور پنلی بوتان می باشد. با توجه به مقاومت بالای فولاد استفاده شده در این نوع رادیاتور، بدیهی است که کیفیت بالاتری نسبت به انواع آلومینیومی و… را دارا است. به همین دلیل مدت زمان گارانتی این مدل، بالاتر از دیگر مدل ها می باشد.

3.     قابلیت تعمیر:

رادیاتور پره ای در مقایسه با نوع پنلی، به دلیل امکان جداسازی پره ها تعمیر پذیر می باشد. اما می بایست این نکته را در نظر بگیرید، همانطور که گفته شد نوع پنلی دوام بسیار بالایی داشته و مدت زمان گارانتی بیشتری دارد؛ بنابراین به ندرت پیش می آید که بهترین رادیاتور پنلی بوتان احتیاج به تعمیر داشته باشد.

4.     هزینه:

به دلیل جنس فولادی رادیاتور های پنلی، قیمت این نوع رادیاتور در مقابل رادیاتور های آلومینیومی (پره ای) بسیار پایین تر بوده و در نتیجه مقرون به صرفه تر هستند. علاوه برآن، تجهیزات نصب رادیاتورهای پنلی به همراه آنها در جعبه محصول وجود دارد.

برای رادیاتور های پره ای این طور نیست و نیاز به خرید جداگانه لوازم نصب می باشد. اگر قصد خرید بهترین رادیاتور پنلی بوتان را دارید باید در نظر داشته باشید که قیمت رادیاتور پنلی بوتان در مقایسه با دیگر رادیاتور ها، منصفانه تر می باشد.

بهترین رادیاتور پنلی بوتان، ویژگی های بهترین رادیاتور

قیمت بهترین رادیاتور پنلی بوتان:

در این مطلب از وبسایت فروشگاهی ایران بوتان، به منظور پیدا کردن بهترین رادیاتور پنلی بوتان به موضوعاتی از قبیل: ابعاد، کیفیت و قیمت انواع مدل های رادیاتور پنلی بوتان و ویژگی های آن که شامل  زیبایی، دوام و قابلیت تعمیر آن بود پرداختیم. اگر قصد خرید رادیاتور بوتان را دارید می توانید کلیک کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.