در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج (قیمت پمپ اسید شوی پکیج)
28
مرداد

اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج (قیمت پمپ اسید شوی پکیج)

اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج:

با گذشت زمان، آبگرمکن بدون مخزن ممکن است مواد معدنی را جمع کند که می تواند دیواره های داخل محفظه گرمایش مخزن شما را فرسایش دهد. برای نگهداری و تمیز کردن صحیح آبگرمکن بدون مخزن، مهم است که آن ذخایر معدنی را حداقل یک بار در سال شستشو دهید شما باید برای شست و شوی مبدل خود؛ از اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج استفاده نماید. این فرآیند ساده را دنبال کنید تا از عملکرد و کارایی بهینه آبگرمکن بدون مخزن اطمینان حاصل کنید. سایت ایران بوتان انواع شستشوی پکیج و پمپ جرم گیری پکیج همچنین نحوه شستشوی آن اشاره می کنیم.

رسوب زدایی مبدل اصلی پکیج با اسید شست و شو:

اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج چیست؟ در پکیج دیواری اصلی ترین موضوعی که باید به آن پرداخت و رسوب زدایی پکیج دیواری یا از هیچ روی آبگرمکن می باشد کلیه پکیج ها با دارا بودن مبدل هستند که در برخی از مدل ها تک مبدله هستند و در بعضی دیگر دو مبدل می باشد. که در برخی مواقع زمانی اسید شویی مبدل پکیج هنگامی که سرویسکار مبدل را از اسید شویی می کند متوجه شده است که مبدل از درون سوراخ میشود و آب مدار گرمایش دسترسی پیدا می کند.

در چند مدتی قبل هنگامی که با اسید شویی و مبدل، به مبدل خرابی وارد می‌شود چاره‌ای به غیر از تبدیل نبود اما امروزه ۹۰ درصد مبدل های خراب شده، تعمیر خواهد شد و شما قادرید با خیال آسان از این سرویس بهره مند شوید چون ضمانت ۶ ماهه دارد. تا انتهای مقاله اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج با ما همراه باشید.

اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج با پمپ کولر:

اسید هیدروکلریک یک اسید بسیار خورنده است. این اسید معمولاً در ارتباط با کلرزنی مواد شیمیایی آلی تولید می شود. غلظت این اسیدها از محلول های رقیق گرفته تا انواع دود با تقریباً 40% HCl متغیر است. در ادامه مقاله از سایت ایران بوتان دیگر مطالب را بررسی می کنیم. برای خرید اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج به سایت ایران بوتان مراجعه نماید.

نحوه رسوب زدایی مبدل اصلی پکیج ایران رادیاتور:

در ادامه مقاله اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج با ما همراه باشید. تقریباً 20 میلیون تن اسید کلریدریک هر سال تولید می شود که آن را به یک ماده شیمیایی مهم برای بسیاری از فرآیندها تبدیل می کند. هم توسط تولیدکنندگان مواد شیمیایی و هم در محل به عنوان محصول جانبی سایر فرآیندها تولید می شود.

‌ تجهیزات گرمایشی پکیج رادیاتور آن که آب را حرارت داده و گرمای داخل آب را تبخیر کرده و سبب رسوب کردن مدار گرمایشی و به ویژه خود پکیج می شود.

  • خوب داغ نکردن آب و رادیاتورهای گرمایشی
  • فشار پکیج بالا خواهد رفت
  • شروع چراغ روشن شدن ۸۰، ۷۰ و ۴۰
  • با سروصدای بالا در پکیج
  • سرد شدن پکیج و سرد شدن آب گرم و همینطور رادیاتور

اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج: توجه کنید که کار رسوب گیری پکیج کار هر نفری نیست و  باید متخصص و سرویس کار خوب پکیج اطلاع دهید و هر فردی خود نباید به این کار اقدام کند چون امکان دارد به مدار و سیستم پکیج آسیبی وارد کنید.

 

محلول شست و شوی مبدل پکیج
پمپ اسید شوی پکیج

پمپ اسید شویی مبدل پکیج:

1. منبع برق:

آبگرمکن بدون مخزن خود را خاموش کنید.

2. گاز اصلی:

را ببندید یا کلید مدار دستگاه های الکتریکی را خاموش کنید.

3. سه شیر آب متصل به آبگرمکن بدون مخزن خود را ببندید (خاموش کنید):

این امر مانع از سرازیر شدن آب سرد به داخل آبگرمکن و خروج آب گرم در طول فرآیند تمیز کردن می شود. تا انتهای مقاله اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج با ما همراه باشید.

دریچه های آب شامل یک شیر آب سرد (به رنگ آبی)، یک شیر آب گرم (قرمز رنگ) و یک شیر اصلی است که آب را به خانه شما می رساند.

4. درپوش های دریچه پورت تصفیه را به آرامی از دریچه های تصفیه واقع در هر یک از شیرهای آب سرد و گرم جدا کنید:

دریچه های تصفیه دارای دسته های کوچکی هستند که شبیه حرف “t” هستند.

این روش برای رفع هرگونه فشاری که در داخل شیرها ایجاد شده است انجام می شود و از خروج آب داغ اضافی در طول فرآیند تمیز کردن جلوگیری می کند.

اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج: ممکن است هنگام برداشتن درپوش‌های دریچه تخلیه فشار وارد شود، بنابراین اطمینان از بسته بودن کامل شیر آب گرم برای ایمنی شما ضروری است. در ادامه این بخش از سایت ایران بوتان ما را همراهی کنید.

هر درپوش را به دقت بمالید تا دیسک های آب بندی لاستیکی در جای خود باقی بمانند. اینها برای عملکرد صحیح دریچه های شما مورد نیاز هستند.

5. خطوط شلنگ را به هر یک از سه شیر وصل کنید.

اگر سازنده آبگرمکن بدون مخزن شما خطوط شلنگی ارائه نکرده باشد، آنها در هر فروشگاه تعمیر خانگی که آبگرمکن می فروشد در دسترس هستند. خطوط شلنگ باید به اندازه ای بلند باشد که بین آبگرمکن و سطل برسد. به دفترچه راهنمای ارائه شده توسط سازنده آبگرمکن بدون مخزن مراجعه کنید یا برای دستورالعمل های دقیق در مورد این روش مستقیماً با سازنده تماس بگیرید. در برخی موارد، این روش ممکن است شما را ملزم به استفاده از پمپ  و اتصال شیلنگ ها برای تخلیه و شستشوی آب از دریچه های آب گرم و سرد آبگرمکن بدون مخزن کند. برای خرید و آگهی از قیمت اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج به سایت ایران بوتان مراجعه نماید.

رسوب زدایی مبدل اصلی پکیج
پمپ شست و شوی مبدل پکیج

قیمت اسید شست و شوی پکیج:

ممکن است برخی از افراد به اشتباه فکر کنند که رسوب زدایی پکیج امری بیهوده است. اما باید گفت که شیوه اسید شویی و سرویس پکیج به صورت تخصصی یکی از موارد پر اهمیت در این زمینه می باشد. انجام این کار شما را از بروز مشکلات احتمالی در آینده و پرداخت هزینه های زیاد برای تعمیر پکیج حفظ می کند.

البته مقدار رسوب و جرمی که در پکیج ایجاد می شود هم مهم است. زمانی که جرم و روسوب پکیج کم باشد، رسوب زدایی پکیج دیواری به راحتی انجام می شود. اما ممکن است در پکیج رسوب زیادی جمع شده باشد و نیاز به اسید شویی رحفه ای داشته باشد؛ این مورد باعث افزایش هزینه های اسید شویی می شود. از این رو حتما به صورت دوره ای، اقدام به اسیدشویی پکیج خود نمایید.

اسید شویی پکیج:

در این بخش از اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج به انواع شستشو و رسوب زدایی پکیج و همچنین کاربرد شستشو پرداختیم، زیرا این کار برای جلوگیری از خرابی پکیج الزامی است. در سایت ایران بوتان نحوه اطلاعات کافی جهت شستشوی دقیق پکیج بدون هیچ آسیبی و پمپ جرم گیری پکیج برای شما ارائه می دهد. می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

منبع : sciencedirect.com

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.