در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

برترین مزایای پکیج ایران رادیاتور (معرفی بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور)
17
شهریور

برترین مزایای پکیج ایران رادیاتور (معرفی بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور)

شرکت ایران رادیاتور، همه توان خود را به کار برده است؛ تا محصولی بهتر و باکیفیت تر از سایر محصولات موجود در بازار تولید کند. اینک پکیج ایران رادیاتور، در بسیاری از استان ها به عنوان پرفروش ترین پکیج شناخته شده است. در این مقاله از فروشگاه اینترنتی ایران بوتان، به معرفی مزایای پکیج ایران رادیاتور، راهنمای خرید پکیج ایران رادیاتور و پاسخ سوال پمپ پکیج ایران رادیاتور چه کاربردی دارد می پردازیم.

علاوه بر آن شما با یک تحقیق کوچک متوجه این موضوع خواهید شد که علاوه بر کیفیت بسیار بالای این محصول، کمترین قیمت را نیز پکیج ایران رادیاتور در بازار به خود اختصاص داده است.

پکیج ایران رادیاتور چیست؟

در وهله ی اول باید بگوییم که؛ پکیج به نوعی سیستم گرمایشی بسیار پر طرفدار و کاربردی گفته می شود که امروزه جایگزین آبگرمکن و موتورخانه های قدیمی که به عنوان شوفاژ یا رادیاتوراستفاده می شد، شده است.

پکیج ایران رادیاتور، محصولی از گروه صنعتی ایران رادیاتور می باشد که در زمینه تولید محصولات گرمایشی از سابقه بلند مدتی برخوردار است. این دستگاه، به دو صورت دیواری و زمینی مورد استفاده قرار می گیرد  که در ادامه به مزایای پکیج ایران رادیاتور در دو نوع ذکر شده می پردازیم.

پکیج های زمینی:

  1. در ساختمان هایی با مساحت بالا، که نیاز به حجم آب مصرفی بیشتری دارند مورد استفاده قرار می گیرد.
  2. از یک مخزن، برای گرم کردن مقدارآب بیشترتشکیل شده اند.
  3. گازوئیل سوز یا دوگانه سوز هستند.

پکیج های دیواری:

  1. برای ساختمان های با مساحت کوچک تر و آپارتمانی مناسب هستند.
  2. به طور متداول سوخت مورد نیاز آنها گاز و برق است.
  3. فاقد مخزن آب می باشند.

مزایای پکیج ایران رادیاتور:

 سیستم هیدرولیک برنجی :

این نوع پکیج ( PACKAGE ) دارای سیستم هیدرولیک برنجی می باشد که موجب بالاتر رفتن طول عمر پکیج می شود. این مزیت پکیج ایران رادیاتور، موجب برتری آن از سایر پکیج های دارای هیدرولیک پلیمری شده است.

قیمت:

از دیگر مزایای پکیج ایران رادیاتورعلاوه بر بهره وری و کارکرد بی عیب برد دستگاه های پکیج های ایران رادیاتور، این است که پکیج ها دارای قیمت بسیار به صرفه تر نسبت به سایر انواع پکیج های موجود در بازار می باشند.

اندازه:

محصولات تولیدی پکیج ایران رادیاتور، در انواع و سایز های مختفی تولید شده اند که مورد استفاده در مکان های مختلف می باشد و در بین مدل های مشابه در ایران، دارنده ی اولین گواهی استاندارد برای صادرات محصولات شان می باشند.

پمپ پکیج ایران رادیاتور چه کاربردی دارد؟

 نصب و خدمات:

نصب پکیج ایران رادیاتور، توسط خدمات پس از فروش ایران رادیاتور، به صورت کاملا رایگان انجام می شود. به همین جهت، بسیارآسان و کم دردسر است. همچنین، از دیگر مزایای پکیج ایران رادیاتور، خدمات پس از فروش آن است که متمرکز در تمامی شهر های بزگ می باشد و پاسخ گوی مشتریان در سراسر کشور می باشد.

 گارانتی:

پکیج ایران رادیاتور، همانند پکیج های بوتان دارای گارانتی 24 ماه بی قید و شرط می باشد که این مورد یک مزیت برای این پکیج محسوب می شود.

پمپ پکیج ایران رادیاتور چه کاربردی دارد؟

پمپ، جزء قطعات حیاتی پکیج است که علت گردش آب گرم در داخل رادیاتور ها می باشد. به این صورت که آب تولیدی داخل پکیج ایران رادیاتور، به وسیله ی پمپ به حرکت در می آید تا آب گرم در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

کلام پایانی:

گروه صنعتی ایران بوتان در سال 1367، با دریافت امتیاز از شرکت نفت ایران و انگلیس، توسط مهندس محمود خلیلی،  شروع به فعالیت در عرصه تولید محصولات گاز سوز کرده است. در این مقاله از فروشگاه اینترنتی ایران بوتان، به معرفی مزایای پکیج ایران رادیاتور، راهنمای خرید پکیج ایران رادیاتور و پاسخ سوال پمپ پکیج ایران رادیاتور چه کاربردی دارد، پرداخته ایم.

همچنین شما برای اطلاع از قیمت پکیج ایران رادیاتور میتوانید روی لینک مربوطه ضربه بزنید.لازم به ذکر است، شرکت ایران بوتان در سال 1371 به واردات پکیج از اسپانیا اقدام کرده و در نهایت پس از چند سال توانست پکیج ایران رادیاتور و دیواری را با کیفیت کم نظیری تولید کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.