در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

پکیج لورچ بهتر است یا بوتان؟ 7 مورد از برترین ویژگی های پکیج با کیفیت را بشناسید!
26
شهریور

پکیج لورچ بهتر است یا بوتان؟ 7 مورد از برترین ویژگی های پکیج با کیفیت را بشناسید!

پکیج لورچ بهتر است یا بوتان؟ این سوالی است که اکثر کسانی که قصد خرید پکیج را دارند، از ما می پرسند. باید بگوییم که هر دو پکیج، دارای سابقه و کیفیت مناسبی هستند؛ اما برای راهنمایی بهتر، قصد داریم؛ در این مقاله از سایت ایران بوتان، به سوالات؛ پکیج لورچ بهتر است یا بوتان؟ و بهترین پکیج از نظر کاربران کدام است؟ پاسخ دهیم.

پکیج با کیفیت، بادوام و قیمت مناسب، از مهم ترین ویژگی های مورد انتظار مشتریان، در هنگام خرید پکیج می باشد. اگر قصد خرید یا تعویض پکیج خود را دارید، می توانید برای خرید پکیج بوتان، روی لینک ضربه بزنید.

پکیج لورچ بهتر است یا بوتان؟

پکیج، دستگاه کوچکی است که با استفاده از برق و گاز، آب گرم در اختیار شما قرار می دهد. برای انتخابی هوشمندانه بین پکیج بوتان و لورچ، با بررسی خصوصیات هر دو پکیج و مقایسه آن ها به آسانی می توان تصمیم گرفت.

7 مورد از برترین خصوصیات پکیج بوتان و لورچ:

ما برای بررسی اینکه پکیج لورچ بهتر است یا بوتان؟ نیاز به دانستن اطلاعات کافی از هر دو پکیج داریم؛ تا بتوانیم انتخابی دقیق تر و بدون پشیمانی داشته باشیم. در ادامه؛ به 7 مورد از ویژگی های هر دو پکیج، که برای خرید پکیج مناسب مورد توجه است؛ اشاره می کنیم.

برند:

هر دو پکیج بوتان و لورچ، از برندهای محبوب و پر فروش ایرانی هستند. سابقه برند بوتان بیشتر از لورچ است و به همین علت در بازار، شناخته شده تر از لورچ می باشد.

ظاهر:

از نظر شکل و ظاهر، دو پکیج تفاوت های کمی باهم دیگر دارند. پمپ آب پکیج بوتان، گرانفوس و ویلو می باشد. از طرف دیگر، پکیج بوتان دارای قطعه هیدرولیک ست پلیمری می باشد. این قطعه از جنس برنج است و از رسوب گیری پکیج، پیشگیری می کند.

جنس بدنه:

جنس بدنه پکیج های بوتان، پلاستیک است. در مقابل بدنه برنجی برخی از پکیج ها، پکیج بوتان دارای جرم کمتر، مقاومت بالاتر و طول عمر بیشتر است. پکیج لورچ، دارای کارایی بالا برای گرمایش کف و سیستم احتراق با کیفیت می باشد.

گارانتی:

هر دو پکیج، دارای گارانتی 2 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند. لازم به ذکر است که؛ گارانتی پکیج، وابسته به خرید این پکیج ها از نمایندگی های معتبر و اصلی می باشد. پکیج بوتان در اکثر شهرها نمایندگی و نصاب دارد که به راحتی در دسترس هستند.

کیفیت قطعات و صرفه جویی در انرژی:

در مقایسه اینکه پکیج لورچ بهتر است یا بوتان؟ باید بگوییم؛ مصرف انرژی لورچ بسیار پایین است و در رده انرژی B قرار دارد. پکیج بوتان نیز مصرف انرژی کمی دارد که به حفظ محیط زیست کمک می کند. قطعات پکیج بوتان، به جهت اینکه از قطعات ایتالیایی استفاده می کنند؛ از کیفیت بالاتری نسبت به پکیج لورچ برخوردار می باشد.

قطعات یدکی:

از موارد مهم در انتخاب پکیج (Heating system)، تامین بودن قطعات یدکی پکیج می باشد. ممکن است پکیج ایراد پیدا کند و نیاز به یکی از قطعات آن باشد. در این صورت، موجود بودن قطعات در بازار بسیار حائز اهمیت است. قطعات یدکی پکیج بوتان، در اکثر شهر ها موجود می باشد. اما در مورد پکیج لورچ باید بگوییم که؛ قطعات آن درهمه شهر ها وجود ندارند. بیشتر این قطعات را، در شهر های بزرگ می توان تهیه نمود.

صدا های تولیدی پکیج:

طبق نظرمشتریان، پکیج های بوتان نسبت به لورچ صدای کمتری تولید می کنند. این موجب می شود که، در محیط منزل شما کمتر صدا شنیده شود و آرامش بیشتری به ارمغان بیاورد.

بهترین پکیج از نظر کاربران کدام است؟

بهترین پکیج از نظر کاربران کدام است؟

در بررسی پرسش پکیج لورچ بهتر است یا بوتان؟ برخی از کاربران پکیج ایران بوتان را بهتر از پکیج لورچ می دانند؛ اما از صدای ایجاد شده توسط پکیج ها شاکی هستند. البته این مشکل بسته به مدل و میزان قیمت پکیج، متفاوت است. برخی کاربران نیز از پکیج لورچ اعلام رضایت کرده اند و گفته اند که تا به حال پکیج شان نیاز به تعمیر جدی نداشته است. در نهایت؛ هر دو پکیج از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. شما بسته به مدل پکیج، خصوصیات گفته شده و متراژ منزلتان، می توانید پکیج مناسبی انتخاب نمایید.

سخن پایانی:

 

در میان تولید کنندگان داخلی پکیج و رادیاتور، پکیج های لورچ و بوتان دارای کیفیت بالاتری می باشند. ما در این مقاله از فروشگاه اینترنتی ایران بوتان، تلاش کردیم اطلاعات مفیدی درمورد، پکیج لورچ بهتر است یا بوتان؟ و بهترین پکیج از نظر کاربران کدام است؟ در اختیار شما قرار دهیم. اگر شما تمایل به اطلاع از قیمت پکیج بوتان دارید؛ می توانید روی لینک ضربه بزنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.