در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

تفاوت آبگرمکن فن دار بوتان و بدون فن در چیست؟
15
اردیبهشت

تفاوت آبگرمکن فن دار بوتان و بدون فن در چیست؟

تفاوت آبگرمکن فن دار بوتان و بدون فن در چیست؟ مهم ترین تفاوت پکیج فن دار بوتان و بدون فن در نحوه و نوع تهویه هوا است. ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان برای شما به بررسی پاسخ این سوال می پردازیم و همچنین مطالبی درباره معایب آبگرمکن فن دار بوتان، ارزانترین آبگرمکن فن دار و قیمت آبگرمکن بوتان فن دار و بدون فن برای شما قرار دهیم تا شما با آگهی کامل اقدام به خرید پکیج کنید.

تفاوت آبگرمکن فن دار بوتان و بدون فن در چیست؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که تفاوت آبگرمکن (water heater) و پکیج چیست؟ مهم ترین فرق این دو تجهیزات گرمایشی در این می باشد که پکیج علاوه بر تامین آب گرم، محیط خانه را نیز در فصول سرد سال گرم نگه می داردو حال برای پاسخ به سوال تفاوت آبگرمکن فن دار بوتان و بدون فن در چیست؟ با ما همراه باشید.

1.   محل نصب پکیج:

تفاوت آبگرمکن فن دار بوتان و بدون فن در چیست؟ پکیج های بدون فن در داخل ساختمان و در محیط های بسته نصب می شود و در مقابل پکیج های فن دار در محیط های باز نصب می شود. شاید یکی از دلایل محبوبیت پکیج های فن دار نصب آن ها در محیط های باز مثل بالکن باشد.

2.   جنس دودکش:

یکی دیگر از تفاوت های پکیج های فن دار و بدون فن در جنس دودکش آن ها می باشد. جنس دودکش در پکیج های بدون فن از سیمان و در پکیج های فن دار به دودکس دوجداره نیاز دارد.

3.   قطر دودکش:

قطر دودکش عامل مهمی در کارکرد پکیج های فن دار و بدون فن است. برای مطلع شدن از پاسخ سوال تفاوت آبگرمکن فن دار بوتان و بدون فن در چیست؟ با ما تا انتهای این مقاله همراه بمانید.

4.   نحوه تهویه هوا:

یکی از مهم ترین تفاوت پکیج فن دار و بدون فن در نحوه تهویه هوا است. در پکیج های بدون فن، دود به دلیل ارتفاع دودکش به سمت بالا هدایت می شود و بدین ترتیب هوای داخل دستگاه تهویه می شود و دستگاه به کار خود ادامه می دهد. در پکیج های فن دار از یک قطعه خاصی به نام ” فلنج فن” استفاده می شود که این قطعه به تهویه هوای داخل پکیج کمک می کند. برای دانستن دلایل دیگر، تا انتهای مقاله تفاوت آبگرمکن فن دار بوتان و بدون فن در چیست؟ با ما همراه بمانید.

ارزانترین آبگرمکن فن دار

5.   امنیت:

هر دو مدل پکیج های فن دار و بدون فن از بالاترین استانداردهای روز اروپا ساخته شده ان و امنیت آن ها بالا است اما با این حال امنیت در پکیج های فن دار اندکی بیشتر است.

6.   اندازه:

از آنجایی که در ساخت پکیج های فن دار از تکنولوژی های پیشرفته تر و به روز تری استفاده شده است از نظر ابعاد کوچک تر می باشد. تا انتهای مقاله تفاوت آبگرمکن فن دار بوتان و بدون فن در چیست؟ با ما همراه بمانید.

ارزانترین آبگرمکن فن دار:

یکی از بهترین آبگرمکن ها که از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار است، برند بوتان می باشد. کارخانه تولید تجهیزات گرمایشی بوتان با بیش از نیم رن سابقه یکی از بهترین کارخانه ها در ایران می باشد. ما در ادامه مقاله تفاوت آبگرمکن فن دار بوتان و بدون فن در چیست؟ برای شما لیستی از برندهای ارزان قیمت را قرار می دهیم:

  • آزمون
  • لورچ
  • برفاب
  • سپهر الکتریک

قیمت آبگرمکن فن دار بوتان؛ قیمت آبگرمکن بوتان بدون فن:

ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان برای شما به سوال تفاوت آبگرمکن فن دار بوتان و بدون فن در چیست؟ پاسخ داده ایم و همچنین درباره معایب آبگرمکن فن دار بوتان، ارزانترین آبگرمکن فن دار و قیمت آبگرمکن بوتان فن دار و بدون فن مطالبی را قرار داده ایم که شما می توانید با مطالعه کامل این مقاله، خرید پکیج خود را با خیال راحت انجام دهید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.