بهترین پکیج بوتان (بهترین مدل و مارک پکیج بوتان)
21
بهمن

بهترین پکیج بوتان (بهترین مدل و مارک پکیج بوتان)

سایت فروشگاهی ایران بوتان قصد دارد برا شما مشتریان عزیز جهت خریداری پکیج بوتان با کیفیت، بهترین پکیج بوتان و همچنین بزرگترین، پرفروش ترین مدل پکیج بوتان را معرفی کند. شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره انواع پکیج بوتان، راهنمای تعمیر پکیج بوتان و قیمت پکیج بوتان به سایت مراجعه و پکیج های بوتان را خریداری کنید.

پکیج(Wall package) از دسته تجهیزاتی است که وظیفه آن تامین گرما و آب گرم مصرفی خانه است، این تجهیزات به دلیل مزیت هایی از قبیل اشغال فضای کم، مصرف درست سوخت و انرژی و آب گرم یکنواخت و سریع مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است حال این را در نظر بگیرید که ما می خواهیم پکیج بوتان خریداری کنیم پس چه بهتری است که بهترین پکیج بوتان را خریداری کنیم.

بهترین پکیج بوتان (بهترین مارک پکیج بوتان):

همانطور که می دانیم تجهیزات گرمایشی امروزه با قدیم تفاوت زیادی پیدا کرده است و تجیزاتی مثل شوفاژ و پکیج و غیره با برند های مختلفی مثل ایران رادیاتور، ایران بوتان و غیره به بازار آمده است. شما قبل از انتخاب و خرید سیستم گرمایشی باید نکاتی مثل تناسب سیستم گرمایشی با محیط کار یا خانه را در نظر بگیرید.

شرکت بوتان یکی از شرکت های معروف و قابل اعتماد می باشد که تجهیزات گرمایشی را تولید می کند یکی از این محصولات، پکیج های بوتان می باشد که خود دارای مدل های گوناگون است. ما در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین پکیج بوتان، پرفروش ترین مدل پکیج بوتان بپردازیم:

  • پکیج های بوتان مدل پارما:

از ویژگی های این نوع پکیج می توان به سیستم ضد یخ زدگی، سیستم بای پس خودکار، راندمان بالای %90، قابلیت کار کردن با کترین فشار آب و غیره می باشد. این نوع پکیج بدون نوسان دما، آب گرم مصرفی را بدون اتلاف وقت و سریع و بدون قطعی(دائم)برای ساکنین تامین می کند.

  • پکیج بوتان مدل پاویا:

پکیج های بوتان دارای دو نوع فن دار و بدون فن می باشند که پکیج بوتان مدل پاویا از نوع فن دار می باشد، پکیج فن دار به پکیجی گفته می شود که دود آن به وسیله فن پکیج از طریق دودکش به بیرون هدایت می شود. این مدل دارای دو مبدل می باشد: یک مبدل اصلی(از این مبدل برای تامین گرمایش ساختمان استفاده می شود)  و یک مبدل صفحه ای.

  • پکیج بوتان مدل پرلا پرو:

این مدل که یکی از جدید ترین نوع پکیجهای بوتان می باشد دارای محفظه احتراق بسته، بالاترین راندمان، دارای دو مبدل با کمترین میزان رسوب گیری  است. این نوع پکیج هم مانند پکیج پاویا دارای دو مبدل اصلی و صفحه ای می باشد.

بهترین مدل پکیج بوتان

پرفروش ترین مدل پکیج بوتان ( بهترین مدل پکیج بوتان):

پکیج بوتان مدل پارما 22 فن دار یکی از پر فروش ترین و بهترین مارک پکیج بوتان می باشد که دارای 2 سال ضمانت است. دلیل محبوبیت و پر فروش بودن این نوع پکیج  این است که نسبت به امکانات خوبی که دارد قیمت بسیار پایین تری نسبت به بقیه برند ها دارد.

جدیدترین مدل پکیج شرکت بوتان، پکیجی با نام بیتا است که کیفیت مدل بیتا از مدل های دیگر مثل پارما، پاویا و پرلا پرو پایین تر است و قطعات به کار برده در این نوع ایرانی و چینی می باشد.

فرق پکیج بوتان پارما و پرلا:

پارما وپرلا یکی از انواع بهترین پکیج بوتان هستند که پرلا دیجیتال بوده و پارما آنالوگ است و همچنین اگر از لحاظ قیمت بخواهیم آن ها را مقایسه کنیم پرلا گران تر و پارما ارزان تر است؛ از لحاظ کیفیت قطعات، پرلا خیلی با کیفیت تر از پارما می باشد.

بهترین نوع پکیج بوتان (بهترین مدل پکیج بوتان):

ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان تمام مواردی که درباره بهترین مدل پکیج بوتان و پرفروش ترین و بهترین مارک پکیج بوتان قرار دادیم. همچنین برای شما فرق بین پکیج بوتان پارما و پرلا را شرح دادیم؛ شما می توانید برای خرید بهترین پکیج بوتان به سایت مراجعه کنید و با کیفیت ترین پکیج را خریداریب کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.