آبگرمکن برقی بوتان
14
دی

آبگرمکن برقی بوتان

آبگرمکن برقی بوتان : چه آبگرمکن فعلی خانه شما در آخرین مرحله خود باشد یا به دنبال راه هایی برای کاهش ردپای کربن خانه خود باشید، زمانی که برای یک آبگرمکن جدید خرید می کنید ممکن است گیج کننده باشد.

برق در مقابل گاز؟ آبگرمکن هایی که دارای مخزن یا طرح بدون مخزن هستند؟ چه چیزی برای شما و خانه شما مناسب است؟ هر تصمیمی که بگیرید، آبگرمکن‌های جدید کم مصرف انرژی کمتری مصرف می‌کنند و در گزینه‌های مختلفی ارائه می‌شوند، در حالی که آب را سریع‌تر از مدل‌های قدیمی‌تر گرم می‌کنند. برخی حتی آب را فورا گرم می کنند و اصلاً مخزن ندارند. اگر مشکلی در مورد آبگرمکن فعلی شما باعث شده است که فکر کنید آیا باید آن را ارتقا دهید، به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید که آیا تماس درستی دارید یا خیر. در این مقاله آبگرمکن برقی بوتان از سایت ایران بوتان به مصرف انرژی، برقی فوری، آبگرمکن بوتان، مصرف انرژی و آبگرمکن برقی فانوس می پردازیم.

مصرف انرژی آبگرمکن

با توجه به منابع طبیعی ایران، به طور متوسط ​​19٪ از انرژی مصرف شده در خانه های ایرانی از آبگرمکن تامین می شود، صرف نظر از اینکه آبگرمکن برقی بوتان یا گازی دارید یا خیر.

آبگرمکن معمولی از 151 لیتر تا 227 لیتر آب گرم را در خود جای می دهد. هنگامی که آب گرم را از شیر باز می کنید، آب گرم از آبگرمکن خارج می شود و آب سرد در پایین مخزن جایگزین می شود.

با این حال، چند دوش یا یک وان حمام کامل کافی است تا آبگرمکن آب گرم شما به طور کامل تخلیه شود. ممکن است وقت خود را صرف کنید تا آبگرمکن شما دوباره شروع به توزیع آب گرم کند.

آبگرمکن ها را می توان با گاز طبیعی، پروپان، نفت کوره یا برق تامین کرد. هنگامی که افراد خانواده شما دوش می گیرند یا آب را می ریزند چرخش آب در طول روز می تواند گران باشد. هزینه ها همچنین می تواند به دلیل اتلاف گرما در حالت آماده به کار افزایش یابد، که زمانی ایجاد می شود که آب گرم در مخزن به زیر دمای معینی برسد. انتخاب طرح انرژی مناسب می‌تواند به شما در مدیریت این هزینه‌های انرژی کمک کند.

آبگرمکن برقی فوری

 • آب گرم فوری و مداوم
 • بازدهی بالا
 • فشار آب راه‌اندازی بسیار کم مورد نیاز است
 • با احتراق خودکار و کنترل‌های هوشمند یونیزه می‌شود
 • در هر دو نسخه باتری و آداپتور موجود است
 • کنترل تنظیم دما
 • کنترل تنظیم جریان آب
 • سیستم کنترل شعله مدولار
 • مقاومت بالاتر در برابر تجمع مواد معدنی
 • مصرف برق کمتر (بدون پایلوت ایستاده)
 • چندین سیستم ایمنی
 • سوپاپ های ایمنی
 • کلیدهای حرارتی
 • قطع اضطراری برق

آبگرمکن بوتان

آبگرمکن مولد حرارت هوا و آب برای تولید آب گرم بهداشتی با مبرد زیست محیطی co2، کمپرسور سیکل فرا بحرانی co2 نیمه هرمتیک، فن های پلاگین گریز از مرکز،  اواپراتور سمت آب از جنس استنلس استیل آی سی 316 نوع صفحه لحیم کاری عایق خارجی باشد.

یک آبگرمکن برقی چقدر انرژی مصرف می کند؟

آبگرمکن برقی بوتان از سایت ایران بوتان یکی از گزینه های وجود آب گرم در خانه است. از بخاری گازی یا بوتانی زیست محیطی تر است اما آبگرمکن برقی چقدر مصرف می کند؟ آیا وقتی صحبت از صرفه جویی در قبض برق می شود مقرون به صرفه است؟

محاسبه مقدار مصرف آبگرمکن برقی گاهی اوقات نمی تواند آنقدر شهودی باشد. مصرف آبگرمکن اساساً به ظرفیت آن در لیتر و صلاحیت بازده انرژی آن (a-f) بستگی دارد.

در اینجا عواملی وجود دارد که باید برای محاسبه میزان مصرف آبگرمکن برقی‌تان و اینکه بتوانید قیمت گرم کردن آب را با آن محاسبه کنید، در نظر بگیرید. با این محاسبات همچنین می توانید همیشه بین دو آبگرمکن مقایسه کنید و به دلیل میزان مصرف یا اندازه آن یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیاز شما مطابقت دارد.

آبگرمکن برقی فانوس

این آبگرمکن  دیواری 100 لیتری مناسب برای مصرف کنندگان با فضای محدود است، این آبگرمکن دیواری 100 لیتری جمع و جور و قدرتمند است، آب گرم را در فشار اصلی جمع و جور، کاربردی و بادوام فراهم می کند، st 100 در فضاهای بسیار کوچک قابل قرار دادن است. حداکثر راحتی و حداقل مصرف انرژی را تضمین می کند و مجهز به سیستم ضد خوردگی است که دوام را تضمین می کند. این باعث می شود آبگرمکن st100 انتخابی عالی از سایت ایران بوتان برای کسانی باشد که به دنبال بهترین ها برای خانه خود هستند.

آبگرمکن برقی فانوس

خلاصه

با طیف وسیعی از آبگرمکن‌های برقی سایت ایران بوتان، که برند شماره یک فروش آبگرمکن‌های درخواستی با جریان پیوسته در جهان است، دیگر آب گرم نداشته باشید. چرا محدوده جدید تراکم، نسل بعدی آبگرمکن های برقی را بررسی نکنید. این محصولات جدید جدیدترین فناوری گرمایش آب متراکم را برای بهره وری انرژی برتر و عملکرد عالی ترکیب می کنند. فناوری منحصر به فرد چگالش، شامل دو مبدل حرارتی برای دستیابی به گرمایش آب بهینه تولید شده است. فرآیند تغلیظ تا 95% راندمان حرارتی را ارائه می دهد که به معنی صرفه جویی قابل توجهی در انرژی در مقایسه با آبگرمکن های استاندارد درخواستی است. در این مقاله آبگرمکن برقی بوتان به مصرف انرژی، برقی فوری، آبگرمکن بوتان، مصرف انرژی و آبگرمکن برقی فانوس پرداختیم

منبع :butaneindustrial.com

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.