در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

علت خاموش شدن آبگرمکن بوتان چیست؟
15
اردیبهشت

علت خاموش شدن آبگرمکن بوتان چیست؟

خاموش شدن آبگرمکن ها مخصوصا در فصل زمستان که باعث عدم دسترسی به آب گرم می شود یک مشکل بزرگ برای همگان می باشد. ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان قصد داریم برای شما به سوال علت خاموش شدن آبگرمکن بوتان چیست؟ پاسخ دهیم و همچنین مطالبی درباره سنسور دودکش آبگرمکن بوتان و علت روشن و خاموش شدن ابگرمکن دیواری برای شما قرار دهیم. اگر شما قصد خرید آبگرمکن باکیفیت و درجه یک را دارید می توانید به سایت ما مراجعه نماید و پس از مطلع شدن از قیمت آبگرمکن، خرید خود را انجام دهید.

علت خاموش شدن آبگرمکن بوتان چیست؟

علت خاموش شدن آبگرمکن (water heater ) دیواری مانند دیگر ایراداتی که پیش می آید ممکن است از عیب و نقص ایجاد شده در قطعات اصلی آبگرمکن باشد. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است آبگرمکن دیواری بوتان خاموش شود به هم خوردن تنظیمات آن می باشد؛ این تنظیمات در آبگرمکن های جدید خیلی حساس و دقیق ترهستند بنابراین شما باید نهایت دقت را در زمان تنظیم آن داشته باشید. شما می توانید پس از خرید آبگرمکن از سایت فروشگاهی ایران بوتان، از خدمات پس از فروش این نمایندگی بهترین استفاده را کنید تا دیر نیاز نباشد خودتان دست ب تنظیم آبگرمکن بزنید. با ما تا انتهای مقاله علت خاموش شدن آبگرمکن بوتان چیست؟ همراه بمانید.

اصلی ترین دلایل خاموش شدن آبگرمکن بوتان:

 • عدم خروج گازهای احتراق
 • کارنکردن دیافراگم
 • بسته بودن شیر اصلی
 • عدم تنظیم درست آبگرمکن؛ تا انتهای مقاله علت خاموش شدن آبگرمکن بوتان چیست با ما همراه بمانید.
 • قطعی گاز ساختمان
 • خرابی قطعات اصلی آبگرمکن
 • گرفتگی در لوله مبدل و شیر احتراق

سنسور دودکش آبگرمکن بوتان:

اختلال در عملکرد درست سنسور نیز یکی از مواردی است که در زمان خاموش شدن آبگرمکن بوتان باید بررسی شود.  این مشکل در صورتی به وجود می آید که آبگرمکن بعد از یک مدت طولانی روشن بودن؛ ناگهان خاموش می شود. شما برای اینکه از این مشکل جلوگیری نماید بهتر است دودکش را به صورت صحیح و با رعایت استاندارد ها نصب کنید؛ نصب صحیح تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از این مشکل دارد. برای مطلع شدن از دیگر علت های خاموش شدن آبگرمکن، تا انتهای مقاله علت خاموش شدن آبگرمکن بوتان چیست؟ با ما همراه باشید.

علت روشن و خاموش شدن ابگرمکن دیواری:

روشن و خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن دیواری یک معضل بزرگ به شمار می آید. شما فکر کنید هنگام حمام کردن ناگهان آب سرد شود و یا در موارد ضروری که به آب گرم نیاز دارید به آن دسترسی ندارید، در این موارد آدم کلافه و خسته می شود؛ ما در این مقاله به سوال علت خاموش شدن آبگرمکن بوتان چیست؟ پاسخ داده ایم و شما می توانید با مطالعه این مقاله این معضل بزرگ را حل کنید.

سنسور دودکش آبگرمکن بوتان

یکی از دلایل خاموش شدن آبگرمکن که در بالا به آن اشاره کردیم، خاموش شدن شمعک آبگرمکن دیواری می باشد. این مسئله علاوه بر عدم دسترسی به آب گرم، به خاطر عدم خروج کربن دی اکسید ممکن است خطرات جانی نیز برای ما در پی داشته باشد. تا انتهای مقاله علت خاموش شدن آبگرمکن بوتان چیست با ما همراه بمانید.

علت روشن شدن ناگهانی آبگرمکن دیواری:

ما در این مقاله به پاسخ سوال علت خاموش شدن آبگرمکن بوتان چیست؟ پرداختیم و حال می خواهیم علت روشن شدن ناگهانی آبگرمکن را نیز برای شما شرح دهیم:

 1. باز نبودن کامل شیر گاز
 2. خرابی شیر برق
 3. خرابی در بخش میله جرقه زن آبگرمکن دیواری
 4. تنظیم نبودن مسیر الکترود آبگرمکن
 5. و…

کلام آخر:

ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان برای شما به سوال علت خاموش شدن آبگرمکن بوتان چیست؟ پاسخ دادیم و همچنین مطالبی درباره علت روشن و خاموش شدن ابگرمکن دیواری و سنسور دودکش آبگرمکن بوتان قرار داده ایم. شما می توانید برای رفع عیب مشکل خاموش و روشن آبگرمکن خود، این مقاله را تا انتها مطالعه نماید. اگر شما قصد خرید بهترین و باکیفیت ترین آبگرمکن را دارید می توانید به سایت فروشگاهی ما مراجعه نماید و بهترین خرید خود را انجام دهید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.