featured image

پکیج بوتان 24000

پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی و بهداشتی ، آب گرم مورد نیاز رادیاتور را در فصل سرد فراهم می کند . استفاده از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر دمای آب نوسانات کمتری دارد. روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و از همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است.از مزایای دیگر پکیج ، فضای مورد نیاز کم برای نصب می باشد.همپنین هزینه تعمیر و نگهداری پکیج دیواری نسبت به موتور خانه کمتر می باشد

پکیج شوفاژ دیواری بوتان در مدل های که با کد RSI مشخص شده اند دارای محفظه احتراق بسته بوده و فن دار می باشد که بیشتربرای ساختمان هایی که محل نصب پکیج دیواری درفضای آزاد قرارمی گیرد مناسب است در این مدل ها نیاز به دودکش دوجداره برای تخلیه دود و مکش هوا از فضای بیرون ساختمان می باشد. پکیج های فن دار در داخل ساختمان نیز نصب می شود که  دارای شرایط خاصی می باشد که توسط تکنسین و نصاب مجاز مشخص می شود.

پکیج های بوتان 24000 کیلو کالری در چهار مدل تولید می شوند

پکیج بوتان مدل بیتا 24000=7،176،000 تومان

پکیج بوتان مدل پارما 24000=9،299،900 تومان

پکیج بوتان مدل پاویا 24000=10،079،900 تومان

پکیج بوتان مدل پرلا پرو 24000= 10،800،000 تومان

پکیج بوتان پرلا پرو 24000 در مدل بدون فن هم تولید می شود که تخت شرایط خاص ساختمان قابل استفاده می باشد

پکیج های بیتا و پارما دارای سیستم عیب یابی آنالوگ و پکیج های پاویا و پرلا پرو دیجیتال می باشند.

پکیج های 24000 بوتان دو مبدله بوده و ست هیدرولیک باکالیتی دارند

در پکیج های بوتان از  پمپ سیرکولاتور سه سرعته با کنترل خودکار پیش گیرانه با برندهای گراندفوس و ویلو استفاده شده است.

سیستم آیونایز حفاظت از شعله، سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق، سیستم عیب یاب الکترونیکی، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش، سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه، سیستم احتراق آهسته، سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی، سیستم بای پس خودکار، سیستم تنظیم خودکار جریان گاز و سیستم هواگیری خودکار از سیستم های مورد استفاده در پکیج های بوتان می باشد.

فروش اینترنتی پکیج بوتان

کلیه پکیج های دیواری ساخت بوتان دارای گواهینامه CE اروپا بوده و شبکه گسترده خدمات مشتریان با بیش از 1700 سرویسکار مجاز در 650 شهر ایران، آمادگی انجام نصب رایگان و خدمات این محصولات را دارند.

پکیج گرمایشی شوفاژ دیواری بوتان دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.این خدمات تنها توسط شبکه خدمات شرکت بوتان انجام می گیرد. ( نصب توسط افراد متفرقه شرایط گارانتی را لغو خواهد کرد)