در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

قطعات پکیج دیواری
14
شهریور

قطعات پکیج بوتان

قطعات پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج بوتان

پکیج شوفاژ دیواری دستگاهی می باشد که دارای ساختاری مشخص بوده و تعدادی از لوازم یا قطعات به شرح زیر می باشند
“پمپ سیرکولاسیون” در پکیج های دیواری عمدتا از  دو مارک گرندفوس Grandfoss و یا ویلو Wilo می باشند که حداکثر ارتفاع پمپ ۶ متر می باشند. لازم به ذکر است که اگر حداکثر ارتفاع پمپی بالاتر از ۶ متر باشد الزاما این پمپ بزرگتر می باشد وحجم و فضای بیشتری نیاز داردکه نمی توان آن را در داخل پکیج دیواری نصب کرد و مهمتر اینکه اگر در پکیجی پمپ هم نام با پکیج بود مطمئن باشید که پوسته پمپ به صورت سفارشی و برای آن شرکت تولید شده است، چرا که صنعت پمپ سازی بسیار تخصصی بوده و شرکت های سازنده پکیج های دیواری که تماما مونتاژ کننده پکیج می باشند قدرت تولید پمپ را نخواهند داشت.

قطعات پکیج بوتان

قطعات پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج بوتان

“شیر گاز” موجود در پکیج های شوفاژی دیواری، عمدتا از مارک Sit ایتالیا می باشند که به صورت دستی قابل تنظیم می باشند اما  برندهایی نیز در صنعت ساخت پکیج وجود دارند که از شیرهای گازی استفاده می کنند که تنظیم آنها دیجیتالی بوده و به کمک منوهای مخفی روی برد و صفحه نمایشگر قابل تنظیم می باشند. اما رایج ترین و با کیفیت ترین این شیرها همان Sit ایتالیا می باشد.

“فلوسوئیچ ، فلومتر ، سنسورهای دما و برد های الکترونیکی” از جمله قطعات ریز و الکترونیکی می باشند که نقش به سزایی در  خرابی پکیج ها و ارورهای آنها ایفا می کنند و محل قرار گیری آنها همانند نوع و کیفیت این قطعات در پکیجهای مختلف متفاوت می باشند

قطعات پکیج بوتان

قطعات پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج بوتان

“مشعل و ژیگلورها” مشخص کننده ظرفیت واقعی یک دستگاه پکیج شوفاژ دیواری می باشند که هر ردیف ژیگلور یا پستانک موجود در این دستگاه معادل ۲ کیلو وات ظرفیت حرارتی گرمایشی می باشد. در واقع یک پکیج ۲۴ هزار دارای ۱۲ ردیف ژیگلور و یک پکیج  ۳۰ هزار دارای ۱۵ ردیف ژیگلور می باشد. اما متاسفانه در بعضی برندها مشاهده می شود با وجود ۱۱ ردیف ژیگلور ظرفیت نامی ۲۴ هزار را برای این پکیج معین نموده اند.

 


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.