چگونه از چشمک زدن پکیج بوتان متوجه عیب آن شویم؟ (علت چشمک زدن چراغ پکیج بوتان)
16
اردیبهشت

چگونه از چشمک زدن پکیج بوتان متوجه عیب آن شویم؟ (علت چشمک زدن چراغ پکیج بوتان)

همانطور که می دانید همه پکیج ها بعد از مدتی زیادی استفاده و یا تنظیم اولیه نادرست دچار ایراداتی می شوند که ما باید آن ها را شناسایی کنیم و عیب های آن را رفع کنیم. ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان برای شما به سوال چگونه از چشمک زدن پکیج بوتان متوجه عیب آن شویم؟ پاسخ می دهیم و مطالبی درباره علت چشمک زدن چراغ پکیج، علت چشمک زدن قرمز پکیج بوتان و چراغ زرد پکیج بوتان برای شما قرار دهیم. اگر شما هم قصد خرید بهترین پکیج دیواری بوتان را دارید می توانید به سایت ما مراجعه نماید.

علت چشمک زدن چراغ پکیج چیست؟

چراغ های موجود روی بدنه پکیج های بوتان و ایران رادیاتور، اختلالات به وجود آمده در دستگاه را خبر می دهند. برخی پکیج ها (Water heater package) مدل آنالوگ هستند و صفحه نمایشگر دیجیتالی ندارند، در این مدل دستگاه ها خطاها به کمک چراغ های موجود بیان می شوند و شما باید با هر یک از این چراغ ها آشنایت کامل داشته باشید تا بتوانید عیب آن را شناسایی و رفع نماید. ما در این مقاله برای شما به بررسی پاسخ سوال چگونه از چشمک زدن پکیج بوتان متوجه عیب آن شویم؟ می پردازیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

علت چشمک زدن قرمز پکیج بوتان:

زمانی که چراغ قرمز پکیج ایران رادیاتور و بوتان روشن می شود نشان دهنده اختلالاتی در عملکرد دستگاه می باشد که شما باید به دنبال پیدا کردن این عیب ها باشید. چراغ های قرمز در اکثر اوقات با چراغ های سبز رنگی روشن می شود که در زیر این چراغ های سبز یک عدد نوشته شده است؛ هر کدام از این اعداد یک اختلال را نشان می دهند. تا انتهای مقاله چگونه از چشمک زدن پکیج بوتان متوجه عیب آن شویم؟ با ما همراه بمانید تا برای شما به صورت کامل به بررسی این سوال بپردازیم.

چگونه از چشمک زدن پکیج بوتان متوجه عیب آن شویم ؟ زمانی که چراغ قرمز پکیج به تنهایی روشن شد شما باید اول پکیج را ریست کنید و اگر مشاهده کردید که مشکل پکیج حل نشده است باید با متخصصین ماهر در این حیطه تماس بگیرید. شما می توانید برای استفاده از خدمات پس از فروش و همچنین کمک از متخصصین، به سایت فروشگاهی ما مراجعه نماید و یا با شماره 02177455126 تماس بگیرید.

علت چشمک زدن چراغ زرد پکیج بوتان:

زمانی که چراغ زرد به صورت چشمک زن روشن باشد وضعیت پکیج به حداکثر توان خود رسیده است و زمانی که چراغ زرد به صورت ثابت روشن باشد   NTC مصرفی قطع قطع شده است.

چگونه از چشمک زدن پکیج بوتان متوجه عیب آن شویم؟

همانطور که در قبل تر برای شما گفته بودیم پایین هر چراغ در پکیج های بوتان و ایران رادیاتور عدد های 30 تا 90 قرار دارد که ما در ادامه مقاله چگونه از چشمک زدن پکیج بوتان متوجه عیب آن شویم؟ می خواهیم هر یک از این اعدا را برای شما شرح دهیم.

  • چشمک زدن چراغ 30 و 40:

چگونه از چشمک زدن پکیج بوتان متوجه عیب آن شویم ؟ زمانی که چراغ شمک زن روی این اعداد باشد یعنی برد کنترلی پکیج خراب می باشد. برای برطرف کردن این مشکل باید برد را تعویض و یا تعمیر کنید.

علت چشمک زدن چراغ پکیج چیست؟

  • چشمک زدن چراغ 40 و 70:

اختلال در کمبود فشار گاز.

  • چشمک زدن چراغ 70 و 80:

اگر این دو چراغ به صورت چشمک زن عمل کردند یعنی سنسور شعله دچار خرابی شده است.

  • چشمک زدن چراغ 70:

نشان دهنده این می باشد که حرارت مبدل اولیه بیش از 89 درجه می باشد. تا انتهای مقاله چگونه از چشمک زدن پکیج بوتان متوجه عیب آن شویم؟ با ما همراه باشید.

  • چشمک زدن چراغ 60 و 80:

عملکرد ضد یخ زدن با پمپ روشن انجام می شود.

  • چشمک زدن چراغ 60 و 70:

عملکرد ضد یخ زدن با مشعل روشن انجام می شود.

نتیجه گیری:

ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان برای شما به بررسی سوال چگونه از چشمک زدن پکیج بوتان متوجه عیب آن شویم؟ پرداختیم و مطالبی درباره علت چشمک زدن چراغ پکیج، علت چشمک زدن قرمز پکیج بوتان و چراغ زرد پکیج بوتان قرار داده ایم. شما با خواندن این مقاله می توانید به راحتی پکیج خود را عیب یابی کنید. همچنین اگر شما قصد خرید پکیج بوتان و پکیج ایران رادیاتور را دارید می توانید به فروشگاه ما مراجعه نماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.