در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

پکیج بوتان چیست؟ (معرفی انواع پکیج بوتان)
16
اردیبهشت

پکیج بوتان چیست؟ (معرفی انواع پکیج بوتان)

ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان برای شما به بررسی پاسخ سوال پکیج بوتان چیست؟ می پردازیم و مطالبی درباره انواع پکیج بوتان، هزینه و کاربرد آن ها را برای شما قرار می دهیم. اگر شما هم قصد خرید بهترین پکیج بوتان را دارید می توانید به سایت ما مراجعه نماید و بهترین خرید خود را انجام دهید.

پکیج بوتان چیست؟

پکیج یکی از تجهیزات گرمایشی ضروری منازل هستند که علاوه بر تامین آب گرم مصرفی، دمای محیط خانه را هم معتدل می سازند. بوتان یکی از برترین برند ها در تولید تجهیزات گرمایشی می باشد؛ اگر شما هم قصد دارید با پاسخ سوال پکیج بوتان چیست؟ آشنا شوید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 به طور کلی چهار نوع پکیج شوفاژ داریم؛ انواع پکیج بوتان:

  • پکیج شوفاژ های زمینی
  •  دیواری
  •  دارای دودکش
  • دارای فن

در ادامه مقاله پکیج بوتان چیست؟ برای شما به بررسی انواع پکیج می پردازیم. پکیج های گرمایشی بوتان بر اساس نوع سوختی که دارند به چهار دسته تقسیم می شوند:

دسته اول:

پکیج های گازی که در دو نوع دیواری و زمینی موجود هستند. ضمنا این نوع پکیج ها بی صدا هستند.

دسته دوم:

پکیج های گازوئیلی زمینی هستند و می توان آن ها را در موتورخانه یا انباری و هرجایی بیرون از واحد مسکونی نصب نمود. تا انتهای مقاله پکیج بوتان چیست؟ با ما همراه بمانید.

دسته سوم:

پکیج های دوگانه سوز نیز همانند پکیج های گازوئیلی،زمینی هستند و می توان آن ها را بیرون از واحد های مسکونی نصب کرد.

دسته چهارم:

پکیج بوتان چیست؟ پکیج های برقی هم در دو نوع زمینی و دیواری موجود هستند و قابلیت بی صدا بودن را نیز از آن خود کرده اند.

پکیج های شوفاژ دیواری انواع مختلفی دارند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

انواع پکیج های شوفاژ دیواری بر اساس نوع سیستم گرمایشی:

این نوع پکیج ها در دو نوع بدون فن و با فن موجود هستند. پکیج هایی که دارای فن هستند، به کمک دودکش دوجداره هوای مورد نیاز برای سوخت را از فضای بیرون به داخل دستگاه هدایت می کنند و گاز های ناشی از سوخت را از دستگاه بیرون می کنند. اما پکیچ های بدون فن تولید آن ها کم شده است؛ زیرا فضای آزاد در آپارتمان ها تقریبا وجود ندارد. برای رسیدن به پاسخ سوال پکیج بوتان چیست؟ با ما همراه باشید.

انواع پکیج بوتان

انواع پکیج های شوفاژ دیواری بر اساس نوع سیستم گرمایش:

در این نوع از پکیج های شوفاژ دیواری می توانیم یک مبدل یا دو مبدل را داشته در پکیج داشته باشیم. پکیج هایی که دارای یک مبدل هستند، آب گرم شوفاژ و آب گرم مورد استفاده را فراهم می کنند.

پکیج بوتان چیست؟ در پکیج هایی که دو مبدل داریم، برای فراهم کردن آب گرم شوفاژ و آب گرم مصرفی از دو مبدل جدا استفاده می شود. هر کدام از مبدل ها مستقل از دیگری هستند و به کار خود ادامه می دهند. این امکان باعث شده کمتر شاهد رسوب گیری دستگاه با شیم و با درجه حرارت یکسان، آب گرم مورد نیاز را فراهم کرد.

کاربرد های پکیج:

از جمله مصارف پکیج (Package boiler) می توان به گرم کردن خانه یا ساختمان های تجاری با استفاده از گرمایش از کف، رادیاتور و فن کوئل اشاره کرد.همچنین با استفاده از پکیج ها می توان آب گرم مصرفی واحد را نیز تامین کرد. تا انتهای مقاله پکیج بوتان چیست؟ برای رسیدن به پاسخ صحیح؛ با ما همراه بمانید.

پیشنهاد ویژه:

پکیج بوتان چیست؟مصرف انرژی در همه موارد باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر شما هم می خواهید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید، از ترکیب پکیج و کوبل آب گرم استفاده کنید. با این روش علاوه بر هزینه کمتر، گرمای بهتری نیز خواهید داشت.

نتیجه گیری:

ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان برای خرید آسان شما، به بررسی سوال پکیج بوتان چیست؟ پرداختیم و همچنین مطالبی درباره کاربرد؛ هزینه و انواع این پکیج ها قرار داده ایم. اگر شما هم قصد خرید پکیج بوتان مرغوب و باکیفیت را دارید می توانید به سایت ما مراجعه نماید و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید و از خدمات پس از فروش ما استفاده نماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.