در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

طرح تعویض آبگرمکن های فرسوده بوتان چیست؟
15
اردیبهشت

طرح تعویض آبگرمکن های فرسوده بوتان چیست؟

اگر آبگرمکن شما فرسوده و دچار خرابی شده است و از آن آب می چکد و یا به خوبی آب گرم تولید نمی کند بهتر است شما را با موضوع طرح تعویض آبگرمکن ها آشنا کنیم؛ شاید برای شما این سوال پیش بیاید که طرح تعویض آبگرمکن های فرسوده بوتان چیست؟ در ادامه ما برای شما این طرح را به صورت واضح توضیح می دهیم. اگر شما هم قصد خرید بهترین و باکیفیت ترین آبگرمکن را دارید می توانید به سایت فروشگاهی ایران بوتان مراجعه نماید و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

طرح تعویض آبگرمکن های فرسوده بوتان چیست؟

اگر آبگرمکن (water heater) شما قدیمی شده است و یا مبدل آن سوراخ شد است و  از آن آب می چکد، اگر هزینه تعویض و تعمیر آبگرمن برای شما مقرون به صرفه نیست، اگر دیگر از دست تعمیرکاران خسته شده اید و می خواهید به هر شکلی که ممکن است آبگرمکن خود را تعویض کنید ما در این مقاله شما را با سوال طرح تعویض آبگرمکن های فرسوده بوتان چیست؟ آشنا می کنیم تا به راحتی بتوانید از این طرح استفاده کنید.

آشنایی با شرایط طرح تعویض آبگرمکن های فرسوده بوتان:

  • این طرح فقط شامل آبگرمکن های دیواری و پکیج های دیواری می باشد که فقط برخی از نمایندگی های بوتان و ایران رادیاتور این طرح را اجرا می کنند و دیگر نمایندگی ها الزامی برای اجرای این طرح ندارند.
  • آبگرمکن های ایستاده و دیواری مخزنی در این طرح قرار نمی گیرند.
  • آبگرمکن هایی که در این طرح قرار می گیرند باید قطعات آن ها کاملا سالم باشند.

طرح تعویض آبگرمکن پکیج ایران رادیاتور:

فروشگاه محصولات ایران رادیاتور یکی دیگر از برند های معتبر می باشد که به منظور جلوگیری از هزینه های زیاد تعویض و تعمیر، طرح تعویض آبگرمکن های فرسوده را برای مصرف کنندگان خود آغاز کرده است. شما می توانید برای دریافت پاسخ سوال طرح تعویض آبگرمکن های فرسوده بوتان چیست؟ تا انتهای این مقاله را با دقت مطالعه نماید.

مزایایی طرح تعویض آبگرمکن های فرسوده بوتان چیست؟

طرح تعویض آبگرمکن پکیج ایران رادیاتور

فروشگاه محصولات بوتان طرح تعویض آبگرمکن های فرسوده بوتان را به منظور تشویق مصرف کنندگان برای تعویض دستگاه های خود با محصولات به روز تر و جدید تر آغاز کرده است. ما در این مقاله برای شما به بررسی پاسخ سوال طرح تعویض آبگرمکن های فرسوده بوتان چیست؟ پرداختیم و حال می خواهیم از مزیت های این طرح برای شما صحبت کنیم:

  1. تعویض آبگرمکن های فرسوده و خراب باعث مصرف گاز بیشتری می شود و در مقابل خروجی آن مناسب نمی باشد؛ شما با استفاده از طرح تعویض آبگرمکن های بوتان می توانید تا حد زیادی در مصرف گاز صرفه جویی کنید.
  2. تعویض دستگاه های فرسوده با دستگاه های به روز و مدرن باعث می شود هزینه های تعمیر و نگهداری خیلی کمتر و نزدیک به صفر شود.
  3. پکیج و آبگرمکن های قدیمی با فشار آب زیاد کار می کنند درحالی که تجهیزات گرمایشی جدید با کمترین فشار آب هم کار می کنند.
  4. در تجهیزات گرمایشی جدید تا حد زیادی راندمان دستگاه ها نسبت به دستگاه های قدیم افزایش یافته است.

نتیجه گیری:

ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان برای شما به بررسی سوال طرح تعویض آبگرمکن های فرسوده بوتان چیست؟ پرداختیم و همچنین مطالبی درباره طرح تعویض پکیج ایران رادیاتور و … برای شما قرار داده ایم. اگر شما هم قصد خرید آبگرمکن باکیفیت و درجه یک را دارید و یا اگر می خواهید از طرح تعویض آبگرمکن های فرسوده استفاده نماید ما به شما پیشنهاد می کنیم با مراجعه به سایت ما و مشاورت از کارشناسان، اقدام به خرید انواع آبگرمکن نماید.

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.