قیمت رادیاتور آلومینیومی بوتان (تفاوت رادیاتورهای فولادی و آلومینیومی)
28
اردیبهشت

قیمت رادیاتور آلومینیومی بوتان (تفاوت رادیاتورهای فولادی و آلومینیومی)

یکی از رایج ترین تجهیزات های گرمایشی (Heating system)، که امروزه مورد استفاده بسیاری از مردم واقع شده است، رادیاتورهای آلومینیومی بوتان است؛ این رادیاتورها از پرفروش ترین محصولات شرکت بوتان می باشند زیرا که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان، برای شما مطالبی درباره قیمت رادیاتور آلومینیومی بوتان و پنلی، قیمت رادیاتور پره ای آلومینیومی و انواع مدلهای رادیاتور بوتان قرار دهیم و به پاسخ سوال رادیاتور آلومینیومی بهتر است یا فولادی؟ بپردازیم. اگر شما قصد خرید رادیاتور بوتان را دارید می توانید به فروشگاه ما مراجعه و از بهترین محصولات و خدمات ما استفاده کنید.

رادیاتور آلومینیومی چیست؟

رادیاتورهای آلومینیومی که امروزه یکی از پرفروش ترین نوع رادیاتور بوده است دارای قدرت گرمایشی متفاوتی می باشد. قدرت گرمایشی رادیاتورهای آلومینیومی بستگی به تعداد پره های آن دارد؛ بدین معنا که هرچقدر محیط بزرگتر باشد، تعداد پره ها بیشتر می شود و در نتیجه می توانیم به این نتیجه برسیم، تعداد پره های رادیاتور آلومینیومی تعیین کننده قدرت گرمایشی آن می باشد.

یکی از دلایل محبوبیت رادیاتورهای آلومینیومی می تواند همین موضوع باشد که قابلیت تغییر تعداد پره با توجه به متراژ منزل دارد. برای تعیین تعداد پره های رادیاتور آلومینیومی ما نیازمند به یک سری اطلاعات مثل متراژ زیر بنا داریم. نحوه کار انواع رادیاتور ها بدین صورت می باشد که آب داخل آن ها توسط موتورخانه های مرکزی گرم شده و توسط پمپ به قسمت های مختلف خانه هدایت می شود. در صورتی که گرمای آب در اثر تبادل با محیط کم شود، دوباره به موتورخانه مرکزی بازمیگردد تا مجدد گرم شود و این چرخه بارها تکرار می شود.

رادیاتور آلومینیومی

مزیت استفاده از رادیاتور آلومینیومی پنلی:

رادیاتورهای آلومینیومی دارای یک سری مزیت ها می باشند در ادامه همراه ما باشید تا برای شما لیستی از مزیت استفاده از رادیاتور آلومینیومی پنلی را قرار دهیم:

  • رادیاتور های آلومینیومی به دلیل ساخته شدن از آلیاژ آلومینیوم؛ سبک می باشد.
  • طول عمر بالا و مقاوم در برابر ترک خوردگی و شکستگی.
  • به دلیل آلیاژ آلومینیوم؛ در مدت طولانی در محیط های مرطوب مثل حمام، زنگ نمی زند.
  • راندمان بالاتر نسبت به رادیاتور فولادی.

در یک جمع بندی نهایی می توانیم برای شما بگویم که رادیاتورهای آلومینیومی  سبک تر، زیباتر و راندمان بالاتری نسبت به رادیاتورهای فولادی دارد. شما می توانید برای خرید و آگهی از قیمت رادیاتور آلومینیومی بوتان، به فروشگاه ایران بوتان که یکی از نمایندگی های برتر بوتان در تهران می باشد مراجعه نماید.

انواع مدلهای رادیاتور بوتان:

شرکت بوتان با در نظر گرفتن نیازهای مردم، مدل های مختلفی از رادیاتور را ارائه داده است تا شما بر اساس نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب و خریداری نماید. رادیاتورهای پنلی بوتان در سایزهای مختلفی مثل 60-80-100-120 و 140 سانتی متری تولید شده اند. شما می توانید با توجه به متراژ منزل و محل مورد نیاز خود هر یک از آن ها را خریداری نماید. ما در ادامه برای شما برخی از انواع مدلهای رادیاتور بوتان را قرار می دهیم؛ همچنین شما می توانید برای خرید و مطلع شدن از قیمت رادیاتور آلومینیومی بوتان در سایت ایران بوتان ما را همراهی کنید.

  1. رادیاتور ایرتورپن بوتان
  2. رادیاتور آی پن بوتان
  3. رادیاتور سیلورپن بوتان
  4. رادیاتور آیو بوتان

قیمت رادیاتور پره ای آلومینیومی در فروشگاه مرکزی بوتان:

رادیاتورهای پره ای آلومینیومی باید با توجه به موقعیت جغرافیایی، متراژ محل نصب و میزان گرمادهی مورد نیاز انتخاب شوند. گرما دهی این نوع آبگرمکن همانطور که مشخص است بستگی به تعداد پره های آن دارد. هرچقدر تعداد پره های تشکیل دهنده رادیاتور بیشتر باشد، گرمادهی آن نیز بیشتر خواهد بود و گرمای دریافتی شما بالاتر خواهد رفت. اگر شما برای محل های با متراژ بالا رادیاتور پره ای خریداری می کنید بهتر است تعداد پره های آن را نیز افزایش دهید.

شما می توانید به راحتی تعداد پره های رادیاتور را کم و زیاد نماید که در نتیجه باعث تغییر میزان گرمای دریافتی شما می شود. شما مشتریان عزیز می توانید برای مطلع شدن از قیمت رادیاتور آلومینیومی بوتان و پره ای و خرید این مدل رادیاتور با گارانتی به سایت فروشگاهی ما مراجعه نماید.

رادیاتور آلومینیومی بهتر است یا فولادی؟

در پاسخ به این سوال، بهتر است در ابتدا شما با انواع جنس رادیاتور ها آشنا شوید و بعد از آن با توجه به خواسته خودتان، می توانید رادیاتور آلومینیومی یا فولادی را انتخاب کنید. به طور کلی، رادیاتورهای آلومینیومی به دلیل ظاهر زیباتر  و وزن سبک، راندمان بالا و استقامت زیاد، می تواند برای شما یکی از بهترین گزینه ها باشد. شما می توانید برای خرید و مطلع شدن از قیمت رادیاتور آلومینیومی با ما همراه بمانید.

رادیاتور آلومینیومی بهتر است یا فولادی

قیمت رادیاتور آلومینیومی بوتان در بهترین نمایندگی فروش بوتان در تهران:

قیمت رادیاتور آلومینیومی بوتان با توجه به تعداد پره ها، سایز و برند آن می تواند در بازار متغییر باشد. شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاهی ایران بوتان بهترین رادیاتور را بر اساس نیاز خود؛ خریداری نماید. ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان برای شما مطالبی درباره رادیاتورهای آلومینیومی پنلی،قیمت رادیاتور پره ای آلومینیومی و انواع مدلهای رادیاتور بوتان قرار داده ایم؛ اگر شما قصد خرید رادیاتور بوتان را دارید بهتر است ابتدا این مقاله را مطالعه نماید تا با آگاهی بیشتر اقدام به خرید نماید. همچنین ما در این مقاله برای شما به پاسخ سوال خرید رادیاتور آلومینیومی بهتر است یا فولادی؟ پرداختیم؛ تا بتوانید تفاوت آن ها را بهتر درک کنید و بهترین گزینه را با توجه به نیاز خود خریداری نماید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.