با قیمت بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان و پرفروش ترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان آشنا شوید!
28
اردیبهشت

با قیمت بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان و پرفروش ترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان آشنا شوید!

همانطور که می دانیم یکی از تجهیزات مهم هر خانه ای، داشتن یک آبگرمکن با کیفیت است تا بتواند همیشه و به صورت دائمی آب گرم منزلمان را تامین کند. ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان که یکی از بهترین نمایندگی های بوتان می باشد قصد داریم برای شما درباره قیمت بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان، پرفروش ترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان، انواع آبگرمکن دیواری بوتان و کوچکترین آبگرمکن دیواری بوتان مطالبی را قرار دهیم؛ اگر شما هم قصد خرید آبگرمکن دیواری بوتان را دارید می توانید به سایت فروشگاهی ایران بوتان مراجعه نماید.

بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان:

ما باید همیشه به دنبال بهترین مدل آبگرمکن باشیم تا در صورت نیاز به آب گرم بتواند سریعا نیاز ما را برطرف کند. آبگرمن ها دارای دو نوع برقی و گازی می باشند که آبگرمکن دیواری، خود دارای دو نوع ایستاده و دیواری می باشد. در ادامه این مقاله شما را با تفاوت انواع آبگرمکن ها آشنا می کنیم تا در صورت تمایل به خرید، بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب نماید و از خرید خود لذت ببرید.

آبگرمکن های بوتان هرساله جز پرفروش ترین و بهترین تجهیزات گرمایشی به شمار می روند زیرا تنوع محصولات این شرکت بسیار است و شما می توانید مطابق با شرایط خود، بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر شما هم قصد خرید آبگرمکن دیواری را دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم تا به سایت فروشگاهی ایران بوتان مراجعه نماید تا بتوانید از قیمت بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان مطلع شوید و یکی از پرفروش ترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان را خریداری کنید.

راهنمای خرید آبگرمکن دیواری باکیفیت و درجه یک:

  1. راندمان آبگرمکن:

یکی از اصلی ترین معیارهای انتخاب بهترین مدل آبگرمکن بوتان، راندمان آن می باشد. هرچقدر ضریب انرژی آبگرمکن بیشتر باشد، راندمان آن نیز بالاتر خواهد بود. شما می توانید راندمان آبگرمکن را در دفترچه راهنمای آن مشاهده نماید.

  1. سیستم دودکش آبگرمکن:

سیستم دودکش در آبگرمکن ها یک سیستم امنیتی به حساب می آید که از دیرباز در مکانیزم آبگرمکن ها وجود داشته است و گاهی با تغییراتی آن را بهینه تر ساخته اند. از دودکش برای کاهش خطر گازگرفتگی استفاده می شود.

  1. ظرفیت آبگرمکن دیواری:

ظرفیت گرمایی آبگرمکن دیواری ارتباط مستقیم با عملکرد آبگرمکن و تعداد قبوض آب و برق دارد. این ظرفیت معمولا بر حسب لیتر می باشد و مربوط به میزان آب ورودی به دستگاه می باشد. امروزه برای کاهش مصرف برق و آب، برای آبگرمکن ها قابلیت تنظیم جریان آب را قرار داده اند.

  1. متراژ ساختمان:

بدیهی است که هرچقدر فضای شما در ساختمان بیشتر باشد، آبگرمکن دیواری بوتان شما نیز باید ظرفیت حرارتی بیشتری داشته باشد. بنابراین متراژ ساختمان یکی از اصل های مهم در انتخاب بهترین آبگرمکن برای منزل می باشد زیرا اگر به این نکته توجه نکنیم ممکن است آبگرمکن خریداری شده برای ما هیچ نتیجه ای نداشته باشد.

پرفروش ترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان:

شما برای آنکه یک انتخاب خوب داشته باشید و بتوانید بهترین آبگرمکن دیواری بوتان را انتخاب کنید، باید به یک سری نکات مهم توجه کنید:

  • میزان مصرف انرژی:

در هنگام خریدن بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان، شما باید به میزان انرژی مصرفی آن دقت کنید تا در نهایت بتوانید بهترین و پرفروش ترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان را خریداری کنید.

  • جنس بدنه:

برای آنکه آبگرمکن دیواری شما بتواند برای مدت طولانی تری برای شما کار کند، بهتر است جنس بدنه آن استیل ضد زنگ باشد. بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان از استیل ضد زنگ ساخته شده است.

پرفروش ترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان

  • گارانتی:

پرفروش ترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان ، محصولاتی هستند که گارانتی معتبر داشته باشند؛ شما اگر می خواهید یک مصحول خوب را خریداری نماید، به گارانتی آن توجه کنید که حتما معتبر باشد. اگر شما هم قصد خرید آبگرمکن دیوای بوتان را دارید می توانید به سایت ایران بوتان مراجعه کنید و از قیمت بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان مطلع شوید.

  • شمعک دائم:

یکی از مهم ترین قابلیت ها در آبگرمکن دیواری بوتان، داشتن شمعک دائم می باشد. شمعک دائم به گونه ای عمل می کند تا دستگاه همیشه روشن بماند و آب گرم مورد نیاز را تامین کند. بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان دارای شمعک دائم می باشد.

انواع آبگرمکن دیواری بوتان:

·       آبگرمکن ایستاده:

آبگرمکن های ایستاده دارای مخزن هستند و توسط فری که در زیر مخزن تعبیه شده است، عمل گرم شدن آب را انجام می دهند. استفاده از این نوع آبگرمکن ها بیشتری در منازلی است که فشار آب کمی دارند. آبگرمکن های ایستاده نام دیگرشان آبگرمکن های مخزن دار می باشد؛ یک مخزن برای نگهداری آب گرم دارد و فضای اشغالی آن بیشتر از آبگرمکن های دیواری می باشد. شما می توانید با توجه به شرایط و نیاز خود اندازه و حجم مخزن را تعیین نماید.

·       آبگرمکن دیواری:

آبگرمکن های گازی دیواری، برعکس آبگرمکن های ایستاده هیچ مخزنی ندارند و برای همین فضای بسیار کمی را اشغال می کنند. یکی از دلایل محبوبیت آبگرمکن های دیواری، اشغال کمتر فضای خانه می باشد. این نوع آبگرمکن ها بیشتر در منازل کوچک مثل آپارتمان ها مورد استفاده می باشد و مصرف انرژی بسیار پایینی دارند. شما می توانید برای مطلع شدن از قیمت بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان به سایت ایران بوتان مراجعه نماید و پرفروش ترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان را مشاهده و در صورت نیاز آن را خریداری کنید.

·       آبگرمکن برقی:

این نوع آبگرمکن (water heater) خود به دو نوع دیواری و کپسولی تقسیم می شود؛ نوع دیواری آبگرمکن های برقی مشابه با آبگرمکن های گازی دیواری می باشد با این تفاوت که آبگرمکن های دیواری برقی برای روشن شدن از برق استفاده می کنند و عمل گرم کردن آب را انجام می دهند. شما می توانید برای مطلع شدن از قیمت بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان به سایت ایران بوتان مراجعه نماید.

بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان

قیمت بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان:

ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان برای شما درباره پرفروش ترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان، قیمت بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان و انواع آبگرمکن دیواری بوتان برای شما مطالبی را قرار داده ایم که شما می توانید برای خرید بهترین آبگرمکن برای منزل خود، آن را مطالعه نماید. برای خرید آبگرمکن دیواری بوتان به سایت ایران بوتان مراجعه کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.