در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

معرفی فروشگاه قطعات ابگرمکن
28
آذر

معرفی فروشگاه قطعات ابگرمکن

امروزه پیدا کردن فروشگاه قطعات ابگرمکن برای خرید آبگرمکن دیواری و لوازم آن کار آسانی نیست. در ضمن تغییر در لیست قیمت قطعات آبگرمکن بوتان موجب تغییر در قیمت آبگرمکن ها شده و این امر کار را سخت تر کرده است. زیرا شما باید مرکزی را پیدا کنید که لحظه ای بتوانید از آن استعلام قیمت نمایید. در حال حاضر سایت ایران بوتان به عنوان یکی از معتبرترین مراکز برای خرید لوازم آبگرمکن است.

لوازم آبگرمکن دیواری بوتان:

در آبگرمکن های دیواری بوتان (Water heater)، اجزا و قطعاتی مختلفی وجود دارد که هر کدام وظیفه خاصی در دریافت و تولید آب سرد به گرم، و خروج آب گرم از لوله های آب گرم را بر عهده دارند. ما می خواهیم برای اطلاعات بیشتر شما، درباره لوازم آبگرمکن دیواری بوتان که در فروشگاه قطعات ابگرمکن خرید و فروش می شود مطالبی را قرار دهیم.

هر آبگرمکن دیواری که در خانه یا محل کار شما نصب شده است، از قطعات بزرگ و کوچیک زیادی تشکیل شده است تا توانسته به بهترین شکل برای شما کار کند. شما برای اینکه بتوانید مشکلات کوچک آبگرمکن دیواری بوتان را خودتان حل کنید، باید قطعات و لوازم آبگرمکن دیواری بوتان را بشناسید؛ این قطعات در فروشگاه قطعات ابگرمکن به فروش می رسد.

مقاله پیشنهادی: آبگرمکن دیواری چیست؟

لیست قیمت قطعات آبگرمکن بوتان

لیست قیمت قطعات آبگرمکن بوتان:

برای راحتی کارکردن شما با آبگرمکن های دیواری بوتان، چند بخش بسیار مهم در آبگرمکن ها را معرفی می کنیم:

  • کلاهک تعادل:

یکی از قطعات و لوازم آبگرمکن دیواری بوتان کلاهک تعادل می باشد؛ وظیفه این قطعه هدایت جریان هوا می باشد و دود را به سمت دودکش هدایت می کند. کلاهک تعادل که در فروشگاه قطعات ابگرمکن به فروش می رسد، در افزایش بازدهی آبگرمکن دیواری نقش به سزایی دارد، به این صورت که با کم و زیاد کردن سرعت مکش آبگرمکن، از خاموش شدن آبگرمکن دیواری جلوگیری می کند.

  •  خرید صفحه پشت آبگرمکن در فروشگاه قطعات ابگرمکن:

یکی دیگر از لوازم آبگرمکن دیواری بوتان، این قطعه می باشد که به دیوار نصب می شود و وظیفه آن، نگهداری آب گرم می باشد.

  •  مبدل:

مبدل یک قطعه ای می باشد که از لوله های مسی و پره های حرارتی تشکیل شده است. مبدل که در فروشگاه قطعات ابگرمکن به فروش می رسد، وظیفه افزایش تبادل گرما را دارد.

  • رگلاتور آب:

یکی دیگر از قطعات و لوازم آبگرمکن دیواری بوتان، رگلاتور آب می باشد. وظیفه این قطعه ثابت نگه داشتن خروج آب می باشد.

لوازم آبگرمکن بوتان

  • رگلاتور گاز:

رگلاتور گاز که یکی دیگر از لوازم آبگرمکن دیواری بوتان می باشد وظیفه وارد کردن گاز به آبگرمکن دیواری را دارد و مقدار اشتعمال مشعل را تنظیم می کند.

  • شیر پروانه ای:

کارکرد شیرهای پروانه ای این است که میزان گاز ورودی به رگولاتور گاز و رابط چند راهه مشعل را محدود و تنظیم می کند.

  • شیر احتراق آهسته آبگرمکن گازی:

سیر احتراق در قسمت عبور آب به بالا و پایین دیافراگم است و هدف از خرید آن از فروشگاه قطعات ابگرمکن، جلوگیری از انفجار مشعل در هنکام باز کردن آب گرم می باشد. آن را می توانید در قسمت بالای لوله دیافراگم و روی قاب برنجی مشاهده کنید.

دو منفذ روی آن وجود داشته که باعث انتقال آب از لوله دیافراگم به منفذ در قاب برنجی و بعد از آن محفظه بالای دیافراگم می شود. قطر و وزن اجزای شیر احتراق به گونه ای است که در زمان باز شدن آب، از خروج یک باره آب از بالای دیافراگم و باز شدن سریع مسیر گاز ممانعت می کند و از افنجاری روشن شدن آبگرمکن جلوگیری می شود.

  • سوپاپ اصلی گاز:

سوپاپ اصلی گاز که در فروشگاه قطعات ابگرمکن به فروش می رسد وظیفه باز و بسته کردن مسیر گاز را دارد.

فروشگاه قطعات ابگرمکن:

شرکت بوتان به عنوان یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین تولید کنندگان لوازم گرمایشی در ایران می باشد که در سراسر ایران نمایندگی های مختلفی دارد و شما می توانید برای خرید لوازم گرمایشی بوتان، به نمایندگی های شهر خود مراجعه نماید. در این میان فروشگاه آنلاین ایران بوتان به عنوان فروشگاه قطعات ابگرمکن و مرکز خرید آبگرمکن دیواری بوتان باکیفیت در سراسر کشور شناخته شده است. برای اطلاع از لیست قیمت قطعات آبگرمکن بوتان با این سایت در تماس باشید.

خرید آبگرمکن بوتان

قیمت پکیج بوتان

خرید آنلاین پکیج بوتان

خرید پکیج ایران رادیاتور

خرید و قیمت پکیج بیتا

خرید اینترنتی رادیاتور بوتان

قیمت رادیاتور ایران رادیاتور

قیمت حوله خشک کن

لیست قیمت حوله خشک کن بوتان

قیمت لوازم جانبی پکیج بوتان

خدمات پس از فروش 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.