خرید لوازم آبگرمکن دیواری بوتان در مرکز فروش قطعات آبگرمکن بوتان
14
فروردین

خرید لوازم آبگرمکن دیواری بوتان در مرکز فروش قطعات آبگرمکن بوتان

آبگرمکن های دیواری بوتان، یکی از تجهیزات گرمایشی آب در منازل و محیط کار به حساب می آید که از قطعات و تجهیزات مختلف و متفاوتی تشکیل می شود. ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان، قصد داریم درباره قیمت و خرید لوازم آبگرمکن دیواری بوتان در مرکز فروش قطعات آبگرمکن بوتان و لیست قیمت قطعات آبگرمکن بوتان برای شما مطالبی را قرار دهیم؛ همچنین اگر شما قصد خرید آبگرمکن دارید می توانید به سایت ایران بوتان که یکی از بهترین نمایندگی بوتان می باشد مراجعه نماید.

لوازم آبگرمکن دیواری بوتان:

در آبگرمکن های دیواری بوتان (Water heater)، اجزا و قطعاتی مختلفی وجود دارد که هر کدام وظیفه خاصی در دریافت و تولید آب سرد به گرم، و خروج آب گرم از لوله های آب گرم را بر عهده دارند. ما می خواهیم برای اطلاعات بیشتر شما، درباره لوازم آبگرمکن دیواری بوتان که در مرکز فروش قطعات آبگرمکن بوتان خرید و فروش می شود مطالبی را قرار دهیم.

هر آبگرمکن دیواری که در خانه یا محل کار شما نصب شده است، از قطعات بزرگ و کوچیک زیادی تشکیل شده است تا توانسته به بهترین شکل برای شما کار کند. شما برای اینکه بتوانید مشکلات کوچک آبگرمکن دیواری بوتان را خودتان حل کنید، باید قطعات و لوازم آبگرمکن دیواری بوتان را بشناسید؛ این قطعات در مرکز فروش قطعات آبگرمکن بوتان به فروش می رسد.

لیست قیمت قطعات آبگرمکن بوتان:

برای راحتی کارکردن شما با آبگرمکن های دیواری بوتان، چند بخش بسیار مهم در آبگرمکن ها را معرفی می کنیم:

·       کلاهک تعادل:

یکی از قطعات و لوازم آبگرمکن دیواری بوتان کلاهک تعادل می باشد؛ وظیفه این قطعه هدایت جریان هوا می باشد و دود را به سمت دودکش هدایت می کند. کلاهک تعادل که در مرکز فروش قطعات آبگرمکن بوتان به فروش می رسد، در افزایش بازدهی آبگرمکن دیواری نقش به سزایی دارد، به این صورت که با کم و زیاد کردن سرعت مکش آبگرمکن، از خاموش شدن آبگرمکن دیواری جلوگیری می کند.

·       صفحه پشت آبگرمکن:

یکی دیگر از لوازم آبگرمکن دیواری بوتان، این قطعه می باشد که به دیوار نصب می شود و وظیفه آن، نگهداری آب گرم می باشد.

مرکز فروش قطعات آبگرمکن بوتان

·       مبدل:

مبدل یک قطعه ای می باشد که از لوله های مسی و پره های حرارتی تشکیل شده است. مبدل که در مرکز فروش قطعات آبگرمکن بوتان به فروش می رسد، وظیفه افزایش تبادل گرما را دارد.

·       رگلاتور آب:

یکی دیگر از قطعات و لوازم آبگرمکن دیواری بوتان، رگلاتور آب می باشد. وظیفه این قطعه ثابت نگه داشتن خروج آب می باشد.

·       رگلاتور گاز:

رگلاتور گاز که یکی دیگر از لوازم آبگرمکن دیواری بوتان می باشد وظیفه وارد کردن گاز به آبگرمکن دیواری را دارد و مقدار اشتعمال مشعل را تنظیم می کند.

·       سوپاپ اصلی گاز:

سوپاپ اصلی گاز که در مرکز فروش قطعات آبگرمکن بوتان به فروش می رسد وظیفه باز و بسته کردن مسیر گاز را دارد.

مرکز فروش قطعات آبگرمکن بوتان:

شرکت بوتان به عنوان یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین تولید کنندگان لوازم گرمایشی در ایران می باشد که در سراسر ایران نمایندگی های مختلفی دارد و شما می توانید برای خرید لوازم گرمایشی بوتان، به نمایندگی های شهر خود مراجعه نماید.

مرکز فروش قطعات آبگرمکن بوتان: ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان سعی کردیم برای شما تمام قطعات و لوازم آبگرمکن دیواری بوتان را به زبان ساده توضیح دهیم تا در صورت بروز مشکلات جزئی برای آبگرمکن شما، بتوانید آن را رفع کنید. شما می توانید برای خرید و فروش قطعات آبگرمکن بوتان، خرید آبگرمکن، خرید پکیج و خرید رادیاتور، به سایت فروشگاهی ایران بوتان مراجعه نماید و بهترین انتخاب خود را داشته باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.