در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

آبگرمکن دیواری کوچک برای آرایشگاه
02
دی

آبگرمکن دیواری کوچک برای آرایشگاه

آبگرمکن دیواری کوچک برای آرایشگاه از جمله وسایل ضروری می باشد. امروزه با توجه به متراژ کم آرایشگاه ها و حتی منازل مسکونی، فروش آبگرمکن دیواری کوچک بسیار رواج دارد. شما برای خرید آبگرمکن های دیواری در سایزهای کوچک می توانید با کارشناسان سایت ایران بوتان در تماس باشید.

آبگرمکن گازی کوچک برای آرایشگاه ها که نیاز به شست و شو دارند، نیاز می باشد. برای این که دود حاصل از احتراق بی خطر باشد از دودکش استفاده می کنند. در ضمن برای نصب باید آن دقت کافی صورت بگیرد و از افراد متخصص کمک گرفته شود.

معرفی آبگرمکن دیواری کوچک برای آرایشگاه و منازل کوچک:

یکی از مهم ترین نیازهای هر فرد برای ادامه زندگی، نیاز به مسکن می باشد. با توجه به افزایش جمعیت، نیاز به مسکن هم بیشتر شده است. به همین دلیل اکثریت افراد به دنبال محصولاتی هستند که علاوه بر کیفیت عالی و قیمت مناسب، ابعاد کوچکی داشته باشند تا بتوانند در منازل کوچک خود از آن ها به راحتی استفاده کنند. از طرفی دیگر با افزایش تعداد آرایشگاه ها، نیاز به آب گرم در این مکان ها است.

یکی از وسایل ضروری هر خانه، آرایشگاه و محل کار، سیستم گرمایشی و سرمایشی آن محل می باشد. امروزه برند های مختلفی هستند که تولید و عرضه  انواع مختلف  سیستم های گرمایشی را انجام می دهند تا شما به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید. اگر شما هم قصد آگاهی از قیمت آبگرمکن دیواری کوچک برای آرایشگاه را دارید و یا می خواهید خرید آبگرمکن دیواری گازی را با بهترین قیمت و کیفیت انجام دهید به سایت ایران بوتان مراجعه نماید.

مقاله پیشنهادی: آبگرمکن دیواری چیست؟

ویژگی آبگرمکن دیواری کوچک برای آرایشگاه:

ویژگی این نوع محصولات تقریبا مثل آبگرمکن های دیواری گازی سایز بزرگ می باشد و خصوصیات آن ها تغییری نکرده است:

 1. دارای شمعک دائمی.
 2. کم فشار.
 3. دارای فندک پیزوالکتریک.
 4. قابل کار کرد با گاز شهری و مایع.
 5. کنترل هوشمند شعله.
 6. امکان تنظیم شعله به صورت دستی.
 7. دنبال کردن استانداردهای خارجی و داخلی.
 8. صرف جویی در مصرف انرژی و گاز.
 9. دارای توربولاتور.
 10. دارای کلاهک تعدیل.
 11. عدم اشغال فضای مفید.

آبگرمکن دیواری کوچک برای آرایشگاه

معرفی پرفروش ترین آبگرمکن گازی کوچک برای آرایشگاه و منازل:

آبگرمکن های دیواری بوتان در دو نوع ایستاده و دیواری برای مصرف کنندگان تولید شده اند. آبگرمکن های دیواری بیشتر در آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرد زیرا فضای کمتری را اشغال می کند و شما نیازی نیست نگران هدر رفتن فضای منزل خود باشید.

در مقابل آبگرمکن های ایستاده که به آن ها آبگرمکن های مخزن دار هم می گویند، فضای بیشتری را اشغال می کنند و به دلیل مخزنی که دارند مقدار آب گرم تولیدی آن ها بیشتر است. به همین دلیل در منازل کوچک، دفاتر کار و سالن های زیبایی از آبگرمکن دیواری کوچک برای آرایشگاه استفاده می کنند.

مطلب خواندنی: پرفروش ترین و بهترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان

لیستی از پرفروش ترین مدل آبگرمکن دیواری بوتان:

قیمت آبگرمکن گازی کوچک

قیمت آبگرمکن گازی کوچک:

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده است که کاربرد آبگرمکن گازی چیست و یا قیمت آبگرمکن گازی کوچک و بزرگ چقدر است؟ از آبگرمکن های دیواری در مصارف خانگی و صنعت استفاده می شود.

برای مثال یکی از کاربردهای خانگی آبگرمکن های گازی، تولید آب گرم برای استحمام و شستن ظروف و لباس ها می باشد. یا این که از آبگرمکن دیواری کوچک برای آرایشگاه ها استفاده می کنند. آبگرمکن های گازی می توانند از طریق پکیج ها نیز دمای مناسب خانه را فراهم کنند. اگر شما هم قصد دارید از قیمت کوچکترین آبگرمکن دیواری گازی مطلع شوید و آبگرمکن کوچک گازی را خریداری کنید؛ با سایت ایران بوتان در تماس باشید.

 آبگرمکن برقی، مناسب ترین آبگرمکن دیواری کوچک برای آرایشگاه:

آبگرمکن های (water heater) برقی نیز که یکی از انواع آبگرمکن ها می باشند برای منازل کوچک، در سایز کوچک توسط تولید کنندگان تولید و در بازار عرضه می شود. نکته ای که شما هنگام استفاده از آبگرمکن های برقی بدون مخزن باید در نظر داشته باشید؛ این است که نباید به غیر از شیلنگ دوشی که دارد، شیر اضافی به آن متصل کنید.

اگر شما شیر اضافی به این نوع آبگرمکن ها اضافه کنید راندمان و کیفیت دستگاه پایین می آید و کارایی اصلی خود را از دست می دهد. همچنین شما باید بعد از مدتی استفاده از آبگرمکن ها، آن ها را تمیز کنید.

کوچکترین آبگرمکن برقی

نتیجه گیری:

سایت ایران بوتان یکی از نمایندگی های رسمی بوتان می باشد که همیشه سعی در تولید بهترین محصولات داشته است و در کار خود به موفقیت رسیده است. در حال حاضر با توجه به متراژ کم منازل و در مقابل محیط های کوچکی چون دفاتر کار و سالن های زیبایی، خرید آبگرمکن گازی کوچک یا در برقی بسیار رواج یافته است. شما برای خرید آبگرمکن دیواری کوچک برای آرایشگاه و آپارتمان کوچک می توانید با کارشناس های سایت ایران بوتان در تماس باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.