در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

پکیج مناسب برای آپارتمان 120 متری
24
اسفند

پکیج مناسب برای آپارتمان 120 متری

در گذشته برای گرم کردن خانه از موتورخانه ها استفاده می کردند اما به دلیل اشغال فضای زیاد و همچنین هزینه های زیاد برای نگهداری آن، امروزه دیگر کسی از آن ها استفاده نمی کند و پکیج ها جایگزین آن ها شده اند. ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان که یکی از نمایندگی های رسمی بوتان می باشد قصد داریم برای شما درباره پکیج مناسب برای آپارتمان 120 متری مطالبی را قرار دهیم؛ تا انتهای این مقاله همراه ما بمانید.

پکیج مناسب برای آپارتمان 120 متری:

پکیج ها(package) علاوه بر تامین آب گرم مصرفی منازل، گرمای محیط خانه را نیز توسط رادیاتور ها تامین می کنند و در مطلوب بودن هوای منازل نقش مفیدی را دارند. پکیج ها انواع مختلفی دارند که شما باید با توجه به نیاز خود آن را خریداری نماید؛ برای مثال پکیج مناسب برای آپارتمان 120 متری با پکیج مناسب برای آپارتمان 80 متری متفاوت می باشد؛ بنابراین در هنگام انتخاب پکیج باید مواردی را در نظر بگیریم.

یکی از مهم ترین ملاک ها در خرید بهترین پکیج، متراژ خانه می باشد. زیرا هرچقدر متراژ خانه بیشتر شود باید پکیجی که قرار است خریداری کنیم از امکانات بیشتر و ظرفیت گرمایی بالاتری برخوردار باشد تا بتواند کل محیط خانه را تحت پوشش خود قرار دهد. پکیج مناسب برای آپارتمان 120 متری باید بتواند علاوه بر تامین آب گرم مصرفی کل خانواده، هوای گرم را هم در کل خانه هموار سازد.

مزایای استفاده از پکیج:

یکی از مزیت پکیج ها نسبت به موتورخانه ها که باعث شده است امروزه بیشتر از آن ها استفاده شود، فضای اشغالی کمتر می باشد. در ادامه برای شما لیستی از مزایای استفاده از پکیج برای شما قرار می دهیم:

 • ایمنی بالا
 • راندمان بالا
 • قابلیت تنظیم دمای دلخواه
 • سر و صدای کم هنگام کار
 • عدم نیاز به شارژ ماهانه
 • تنظیم دمای دلخواه
 • کم شدن مسیر رفت و برگشت لوله های آب گرم مصرفی

ما در این مقاله شما را با پکیج مناسب برای آپارتمان 120 متری آشنا کرده ایم و حال قصد داریم برای شما مطالبی درباره نحوه انتخاب پکیج دیواری و پارامترهای مهم در انتخاب پکیج دیواری قرار دهیم.

مزایای استفاده از پکیج

پارامتر هایی که در انتخاب پکیج مهم اند:

 1. میزان اکسیژن مورد نیاز دستگاه
 2. متراژ ساختمان
 3. دودکش ساختمان
 4. مقدار آب گرم مصرفی ساختمان

نکته مهمی که شاید شما ندانید این است که به ازاء هر کیلووات توان پکیج، یک متر مکعب فضا نیاز است؛ فضای اتاقی که پکیج در آن نصب می شود باید با محیط هوای آزاد بیرون در ارتباط باشد تا بتواند اکسیژن مورد نیاز دستگاه را از بیرون بگیرد و همچنین در صورت نشتی گاز، گاز در اتاق جمع نشود تا خطری خانه را تهدید نکند. ما در این مقاله به بررسی پکیج مناسب برای آپارتمان 120 متری پرداختیم.

ساختمان ها از نظر معماری و ساخت به سه دسته تقسیم می شوند:

 • گروه اول:

این گروه از ساختمان ها به دلیل پنجره های دوجداره و دیوارهای عایق شده، میزان هدر رفت حرارت پایین می باشد و در نتیجه بیشتر گرما داخل خانه است و باعث گرم شدن خانه می شود.

 • گروه دوم:

ساختمان هایی که از نظر معماری و ساخت معمولی هستند و در و پنجره آن ها دوجداره نمی باشد. در این ساختمان ها میزان هدر رفت حرارت متوسط می باشد.

 • گروه سوم:

ساختمان هایی که از نظر ساخت و معماری بسیار قدیمی هستند و در اسخت آن ها از در و پنجره مناسبی استفاده نشده است. در این ساختمان ها میزان هدر رفت حرارت بسیار بالا می باشد.

ساختمان ها از نظر معماری و ساخت

نتیجه گیری:

ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان که یکی از نمایندگی های رسمی بوتان می باشد درباره پکیج مناسب برای آپارتمان 120 متری برای شما مطالبی را قرار داده ایم؛ اگر شما هم قصد خرید بهترین پکیج را با توجه به متراژ خانه خود دارید می توانید به سایت ما مراجعه و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.