قیمت انواع رادیاتور گرمایشی (بهترین رادیاتور کدام است؟)
28
اردیبهشت

قیمت انواع رادیاتور گرمایشی (بهترین رادیاتور کدام است؟)

رادیاتورهای گرمایشی از قدیم تا به امروزه برای گرم کردن محیط کار و منزل استفاده و امروزه با آمدن دستگاه ها و تکنولوژی های جدید تر، این سیستم های گرمایشی نیز به روز شده اند؛ سایت فروشگاهی ایران بوتان که یکی از نمایندگی های رسمی بوتان می باشد قصد دارید در این مقاله برای شما مطالبی درباره قیمت انواع رادیاتور گرمایشی، قیمت رادیاتور پنلی، قیمت رادیاتور 10 پره،  انواع رادیاتور پکیج، بهترین رادیاتور قرار دهیم.

اگر شما هم مانند دیگران می خواهید بهترین سیستم گرمایشی را برای منزل یا محل کار خود خریداری نماید و نگران کیفیت و خدمات پس از فروش و یا قیمت آن هستید باید بگویم که ما این نگرانی را برای شما رفع کرده ایم  شما می توانید بدون دغدغه از این نوع مسائل بهترین پکیج گرمایشی را از ما خریداری نماید.

معرفی انواع رادیاتور پکیج:

ما در این مقاله که درباره قیمت انواع رادیاتور گرمایشی می باشد می خواهیم برای شما انواع رادیاتور پکیج را نام برده و توضیحاتی را درباره آن ها به شما مشتریان عزیز بدهیم تا آسان تر خرید خود را انجام دهید. امروزه سیستم های گرمایشی و سرمایشی بسیار مجهز و بی خطر هستند و در عین حال هم کار کردن با آن ها خیلی ساده و آسان می باشد.

رادیاتور ها(Radiator) که با نام شوفاژ هم از آن ها یاد می شود تقریبا در تمام منازل مسکونی و آپارتمانی قابل نصب می باشند و به عنوان یک سیستم گرمایشی اصلی در ایران می باشند. رادیاتور ها نوعی دستگاه فلزی هستند که قابلیت نصب روی دیوار را دارند. انواع رادیاتور پکیج شامل:

  • رادیاتور پنلی:

این نوع رادیاتور ها که بعد از ورود توانسته است به خوبی جایگاه خود را در بازار پیدا کند و مشتریان زیادی را برای خود جذب کرده است. از ویژگی های این رادیاتور می توان به ایمنی بالا، اشغال فضای کمتر نسبت به دیگر رادیاتور ها، ظاهر زیبا و به روز و قابلیت تنظیم دمای خودکار اشاره کرد.

  • رادیاتور پره ای:

این نوع رایاتور ویژگی هایی شامل: امکان افزایش یا کاهش تعداد پره، امکان تعویض پره های خراب شده و مقاومت بیشتر اشاره کرد. رادیاتورهای پره ای به دلیل امکان کم و زیاد کردن مقدار گرمای تولید شده به دلیل وجود پره ها، یکی از رادیاتور های پرفروش در ایران می باشد.

  • رادیاتور قرنیزی:

از جمله ویژگی های مثبت این نوع رادیاتور شامل: اشغال فضای کم و تاثیر نداشتن آن در فضای خانه و اتاق برای چیدمان محیط داخلی خانه می باشد.

انواع رادیاتور پکیج
انواع رادیاتور پکیج
  • رادیاتور لوله ای:

این نوع رادیاتور ها اکثرا در مکان هایی که نیاز به گرمای زیادی ندارند مثل: انباری ها و یا گلخانه ها استفاده می شود. رادیاتور لوله ای از ساده ترین نوع رادیاتور ها به شمار می رود.

  • رادیاتور حوله ای:

این نوع رادیاتور که از نظر ظاهر هم با رادیاتور های دیگر کمی متفاوت می باشد برای خشک کردن لباس  حوله استفاده می شود و اغلب در کنار استخر ها آن را مشاهده می نمایم.

جنس انواع رادیاتور:

  1. رادیاتور چدنی:

رادیاتورهای چدنی با روش ریخته گری و در ابعاد مختلف برای شما مشتریان عزیز تولید می شوند. مقاومت و دوام این نوع رادیاتور در مقابل رطوبت و آب از رادیاتورهای فولادی بیشتر می باشد؛ به همین دلیل است که این نوع رادیاتور گزینه مناسبی برای نصب در حمام می باشد.

  1. رادیاتور آلومینیومی:

رادیاتورهای آلومینیومی که از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده اند بسیار سبک می باشند و نسبت به رادیاتورهای فولادی و چدنی جدیدتر هستند.

  1. رادیاتور فولادی:

رادیاتورهای فولادی از ورق آهنی با ضخامت 25/1 میلی متر ساخته شده اند و ابعاد و اندازه های گوناگونی دارند. اکثرا رادیاتورهای پره ای از جنس فولاد می باشند. شما می توانید برای مطلع شدن از قیمت انواع رادیاتور گرمایشی در سایت ایران بوتان با ما همراه باشید.

بهترین رادیاتور در سایت ایران بوتان :

شما برای آنکه بتوانید بهترین رادیاتور را خریداری کنید باید موادری را در نظر بگیرید، برخی از این موارد شامل: میزان هزینه ای که می خواهید برای رادیاتور گرمایشی بپردازید و مکانی که قرار است از آن استفاده کنید می باشد و بعد از در نظر گرفتن شرایط خود، باید بهترین نوع رادیاتور را انتخاب کنید.

ما در این مقاله علاوه بر مطالبی که درباره قیمت انواع رادیاتور گرمایشی برای شما قرار می دهیم به معرفی انواع رادیاتور پکیج نیز پرداختیم؛ اگر می خواهید بهترین رادیاتور را خریداری کنید آن ها را مطالعه نماید.

بهترین رادیاتور

قیمت انواع رادیاتور گرمایشی:

رادیاتورها یا همان شوفاژها نه تنها با ظاهر زیبایی که دارند باعث زیبایی دکوراسیون خانه می شوند بلکه نیاز به جمع کردن آن ها در تابستان و مجدد نصب کردن آن ها در زمستان نمی باشد زیرا هم قابلیت گرمایش و هم سرمایش را دارند و با باز و بستن یک پیچ می توانید آن را تنظیم نمایم. ما در این مقاله از سایت فروشگاه ایران بوتان برای شما مطالبی درباره قیمت انواع رادیاتور گرمایشی، قیمت رادیاتور پنلی، قیمت رادیاتور 10 پره، انواع رادیاتور پکیج، بهترین رادیاتور قرار دادیم؛ اگر شما هم قصد خرید رادیاتور گرمایشی را دارید می توانید به ما مراجعه نماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.