آشنایی با نحوه تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان و تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان قدیمی✔
14
فروردین

آشنایی با نحوه تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان و تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان قدیمی✔

ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان قصد داریم برای شما مطالبی درباره نحوه تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان قدیمی، شماره تلفن تعمیرات آبگرمکن دیواری بوتان، علت روشن ماندن آبگرمکن دیواری بوتان، تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان قدیمی، عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان، عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان بدون شمعک و تعمیر آبگرمکن در منزل برای شما مطالبی را قرار دهیم پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. همچنین اگر شما قصد خرید آبگرمکن دیواری بوتان را دارید می توانید با مراجعه به سایت ایران بوتان ک یکی از نمایندگی های رسمی بوتان می باشد بهترین خرید خود را انجام دهید.

برای تعمیر آبگرمکن در اولین مرحله باید عیب یابی و بررسی انجام شود و زمانی که عیب یابی شد برای تعمیر باید آبگرمکن را به فردی که در این زمینه تخصص دارد واگذار کنیم زیرا بررسی قطعات آبگرمکن کار آسانی نمی باشد؛

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان:

گاهی ممکن است یک تنظیم اشتباه و یا یک تعمیر اشتباه سبب خرابی، سرد شدن آب و سرد ماندن آب، داغ شدن بیش از حد آب درون لوله ها بشود و در نتیجه باعث خرابی عملکرد و خرابی دستگاه شود؛ به همین دلیل بهتری است زمانی که شما آبگرمکن دیواری بوتان را خریداری می کنید نصب و تعمیر آن را هم به افرادی که در این حوزه تخصص دارند واگذار کنید.

 • خراب شدن سنسور:

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای آبگرمکن ها(water heater) پیش بیاید  و نیاز به تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان باشد، خرابی سنسورها است. خرابی سنسورها باعث داغ شدن زیادی آب می شود که باید برای تعمیر آن اقدام نمایم.

 • جرقه زدن دستگاه:

یکی دیگر از مواردی که اگر اتفاق بیافتد تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان واجب می شود جرقه زدن دستگاه می باشد. جرقه زدن دستگاه بدین معناست که دستگاه پس از جرقه زدن خاموش می شود که دلایلی مختلفی مثل: رسوب گرفتگی الکترودها، خراب شدن سنسور ها و درست نبودن جای شیر های آب سرد و گرم دارد.

 • خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن:

خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن یکی از اتفاقات ناخوشایندی است که ممکنه در یک روز برای ما اتفاق بیافتد؛ چند مورد از دلایل خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن شامل موارد زیر می باشند:

 • افت فشار گاز یا آب ورودی؛
 • خراب شدن شمعک؛
 • خراب شدن واشر؛
 • خراب شدن مشعل آبگرمکن.

برای حل این مشکل باید از متخصصین تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان کمک بگیریم چون وسایل گاز سوز از حساسیت بسیار بالایی برخوردا می باشد و اشتباه در تعمیر آن ممکن است باعث آتش سوزی کل خانه شود.

تغییر رنگ آب خروجی آبگرمکن:

هنگامی که رنگ خروجی آب از دستگاه های آبگرمکن تغییر کند ما باید تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان خانه یا محل کار خود را انجام دهیم؛ دلیل این مشکل اکسید شدن لوله های آبگرمکن می باشد که برای رفع این مشکل و تعمیر آن باید لوله های آبگرمکن را تعویض کنیم.

نشتی گاز در آبگرمکن:

نشتی گاز یکی از خطراتی است که در صورت بی توجهی به آن ممکن است خسارات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد، در صورتی که آبگرمکن شما دچار نشتی شد برای تعمیر آن از افراد متخصص برای تعمیر آن کمک بگیرید.

از دلایل مهمی که باعث نشتی گاز آبگرمکن می شود:

 1. اورینگ خراب شده است.
 2. رابط شمعک سوخته است.
 3. واشر شیر آبگرمکن خراب شده است.
 4. بدن رگلاتور شکسته یا ترک خورده است.
 5. واشر هواگیری فرسوده است.

عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان:

حتی اگر شما بهترین آبگرمکن دیواری بوتان را هم خریداری کنید و راهنمای آن را دنبال کنید، باز هم آبگرمکن شما نیاز به سرویس و تعمیر خواهد داشت؛ در ادامه به نشانه هایی از خرابی آبگرمکن بوتان اشاره می کنیم که در نهایت باعث می شود شما آبگرمکن بوتان را عیب یابی کنید و آن را سرویس نماید. تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان یک کار آسوده نمی باشد و نیاز است اگر شما نمی توانید، آن را به دست یک متخصص بپسارید.

 1. آب گرم تولیدی توسط آبگرمکن، تغییر رنگ می دهد و بوی بدی دارد.
 2. آب خروجی از آبگرمکن، گرم نیست.
 3. آب گرم فشار خوبی ندارد.
 4. آبگرمکن سریع خاموش می شود.

عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان قدیمی:

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان قدیمی موضوعی است که در ادامه این مقاله می خواهیم به آن بپردازیم. از مشکلاتی که ممکن است برای آبگرمکن دیواری بوتان قدیمی پیش بیاید و نیاز به تعمیر داشته باشد می توان به خاموش شدن شمعک، نوسانات حرارتی آبگرمکن، بوی بد آب داغ و تولید صداهای گوش خراش اشاره کرد.

گاهی ممکن است یک اشتباه کوچک در تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان، باعث از کار افتادن کل سیستم آبگرمکن شود، ما به شما پیشنهاد می کنیم برای تعمیر آبگرمکن های خود، از افراد کار بلد بخواهید به شما کمک کنند.

تعمیر آبگرمکن در منزل:

همه ما در منزل از آب گرم برای کارهایی مانند: حمام کردن، شستن لباس ها، شستن ظرف ها و غیره.. استفاده می کنیم؛ بنابراین طبیعی است زمانی که آبگرمکن دچار عیب شود باید سریعا آن را تعمیر شود تا برای آب گرم مصرفی در منزل دچار کمبود نشویم. شما می توانید برای تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان در منزل از خدمات پس از فروش مجموعه بوتان استفاده کنید و از ترس خرابی آبگرمکن خود رها شوید.

عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان بدون شمعک:

علت:عیب یابی:
گرما به آب منتقل نمی شود رسوب گرفتن مبدل حرارتی آبگرمکن
رنگ شعله آبگرمکن نامناسب استفشار گاز کم است.

شیر پروانه ای آبگرمکن باز نیست.

عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان بدون شمعک

شماره تلفن تعمیرات آبگرمکن دیواری بوتان:

ما در این مقاله از سایت ایران بوتان برای شما مطالبی درباره نحوه تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان قدیمی، شماره تلفن تعمیرات آبگرمکن دیواری بوتان، علت روشن ماندن آبگرمکن دیواری بوتان، تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان قدیمی، عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان، عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان بدون شمعک و تعمیر آبگرمکن در منزل برای شما مطالبی را قرار دهیم.

در نهایت به این نتیجه رسیدیم وسایل گرمایشی از آنجایی که از اهمیت بالایی برخوردار هستند باید ما به عیب ها و مشکلات آن ها رسیدگی کنیم و عیب های آن ها را برطرف کنیم تا خسارات جبران پذیر برای ما نداشته باشد؛ برای عیب یابی و رفع عیب بهتر است از متخصصین در این حوزه کمک بگیریم تا آبگرمکن ما بهترین عملکرد را داشته باشد. اگر شما قصد خرید بهترین آبگرمکن دیواری بوتان را دارید می توانید به سایت ایران بوتان که یکی از نمایندگی های رسمی بوتان است مراجعه کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.