دودکش پکیج در تراس و تمام نکات مهم هنگام نصب وایمنی آن
13
اسفند

دودکش پکیج در تراس و تمام نکات مهم هنگام نصب وایمنی آن

دودکش پکیج در تراس :با نصب کردن این دودکش که با دقت به ضوابط و استانداردهای ویژه که دارد، جهت کارایی مناسب پکیج نیاز است. آشنایی با اشکال دودکش پکیج مثل دودکش پکیج فن دار و همچنین بدون فن، باخبر شدن از فاصله دودکش پکیج از دیوار و برخی نکات ایمنی همینطور دودکش پکیج  فقط جزئی از اطلاعات مورد نیاز جهت نصب دودکش پکیج می باشد. ما در این مقاله از سایت ایران بوتان قصد داریم به معرفی انواع دودکش و روش نصب، انواع دودکش پکیج در تراس، قیمت دودکش پکیج ایران رادیاتور، مشکل دودکش پکیج، استاندارد دودکش پکیج، الزامی بودن نصب پکیج در بالکن و دریچه دودکش پکیج را برای شما توضیح دهیم.

دودکش پکیج در تراس بدون فن:

پکیج به سیستمی می گویند وه جهت تهیه آب گرم لازم ساختمان های ادرای، تجاری و مسکونی و حتی شرکت ها و مراکز ساخت استفاده می شود. استفاده از مدل پکیج، بسته به سلیقه شخصی افراد و البته بعضی مسائل فنی دارد. اینکه مثلا ظرفیت پکیج برای فاصله محل مورد استفاده مناسب باشد، آیا می توان دودکش پکیج در تراس نصب شود یا خیر و بعضی سبب ها دیگر که دقت به آنها سبب استفاده بهینه از پکیج شده و در اندازه قیمت های ناشی از استفاده آن هم اثر مستقیم دارد.

مشکل دودکش پکیج
مشکل دودکش پکیج

مشکل دودکش پکیج:

در صورتی که دودکش پکیج در تراس دچار مشکل شود ممکن است برخی اتفاقات زیر در پکیج رخ دهد:

  1. پکیج مداوم روشن و خاموش می شود.
  2. شعله های پکیج تغییر رنگ می دهند.
  3. سیستم پکیج آب گرم مصرفی خوبی را ندارد.
  4. پکیج روشن نمی شود.

دریچه دودکش پکیج:

هر دستگاه گرمایشی یک دریچه دودکش مجزا دارد که نحوه نصب آن بسیار حائز اهمیت می باشد. دریچه دودکش پکیج یک عامل مهم در اتصالات دودکش پکیج در تراس برای پکیج های دیواری می باشد؛ نکته مهم دیگر اتصال درست لوله دودکش با دریچه دودکش می باشد که باید با قطر لوله انتخابی با دریچه همخوانی داشته باشد.

استاندارد دودکش پکیج:

لوله دودکش پکیج دیواری باید حتما در محیط آزاد و بیرون از خانه نصب شود تا دود ایجاد شده توسط دستگاه در محیط خارج از خانه تخلیه شود و از آن طرف هم هوای مورد نیاز پکیج از بیرون از خانه برای پکیج تامین شود؛ این نکته را مد نظر داشته باشید نهایت طول لوله دودکش پکیج دیواری فن دار، 4 متر افقی می باشد.

ایمنی دودکش پکیج در تراس:

استفاده از دیگ فن دار یا دودکش پکیج در تراس که بیشتر مورد تایید است، زمینه را برای تامین جریان هوای مورد نیاز برای احتراق دیگ توسط جداره داخلی دودکش از بیرون آپارتمان و اکسیژن و رطوبت داخل فراهم می کند. یک آپارتمان کاهش نمی یابد.

در صورتی که دیگ در فضای باز نصب شده باشد و یا دودکش دیگ به صورت  ساخته شده باشد (یعنی قسمتی از مسیر دودکش به صورت افقی اجرا شده است، برای عبور آسان دود از دیگ فن دار استفاده کنید. و گازهای احتراق واجب است.

دریچه دودکش پکیج
دریچه دودکش پکیج

خرید پکیج:

خرید پکیج دیگ گرمایش مرکزی دارای چندین مزیت است. استفاده از این دیگ ها شامل راندمان گرمایش بالا، عملکرد کم و بدون صدا، ایمنی کامل، ابعاد کوچک دیگ و اشغال فضای کمتر، سیستم حفاظتی در برابر کمبود آب، سیستم کنترل تمام دیجیتال، سیستم حفاظتی در برابر انسداد دودکش، تامین بسیاری از و… آب گرم دائمی، آسان در نصب، راه اندازی، سرویس و نگهداری.

نحوه نصب آنها:

دیگ های دیواری گازی ایران رادیاتور مدل های om24ff و oe 28ff با حجم بسیار کم و نصب در نقاط مختلف، تعمیر و نگهداری آسان، قیمت پایین تر و سادگی قطعات برای استفاده در مکان هایی که فقط نیاز به گرمایش دارند طراحی شده اند. سایر ویژگی های مدل های فوق به شرح زیر است:

  • راندمان بالا و کاهش مصرف انرژی در دودکش پکیج در تراس
  • مجهز به برد الکترونیکی هوشمند و قابلیت عیب یابی خودکار
  • قابلیت نصب منبع آب گرم با استفاده از شیر سه طرفه
  • با افزودن تعداد دیگ، توانایی توان را افزایش دهید. در صورت نیاز

دودکش پکیج در تراس زمینی:

پکیج دیواری ایران رادیاتور یکی از پرکاربردترین وسایل گرمایشی است که دارای مزایایی از جمله اشغال نکردن فضای قابل توجه، ایمنی بالا و عدم وابستگی واحدهای مسکونی و تجاری از یکدیگر می باشد. یکی دیگر از عواملی که استفاده از پکیج رادیاتور ایران را کارآمدتر می کند مصرف بهینه سوخت است و  یکی دیگر از نکاتی که بهتر است به آن توجه کنیم نصب دودکش پکیج در تراس می باشد.

این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه نصب می شود و فضای واحدهای مسکونی یا تجاری را گرم می کند، همچنین با اتصال به رادیاتور یا فن کویل آب گرم را بلافاصله تامین می کند. برای خروج دود دستگاه از محیط و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش دوجداره مخصوص استفاده می شود و بدین ترتیب ایمنی کامل ساکنین را تامین می کند.

در صورت تمایل به مشاهده بهترین قیمت ها و انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور می توانید با اطلاع از قیمت نمایندگی و مشخصات دقیق محصولات به وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید تا خریدی هوشمندانه از سایت ایران بوتان را تجربه کنید.

دودکش پکیج

دریچه دودکش پکیج در تراس

روش کارآمدتری برای معکوس کردن گازهای داغ از طریق پیکربندی دیگ پشت مرطوب را نشان می دهد. محفظه برگشت به طور کامل در داخل دیگ قرار دارد. این اجازه می دهد تا منطقه انتقال حرارت بیشتری داشته باشد، و همچنین اجازه می دهد تا آب دیگ در نقطه ای که گرمای کوره بیشترین مقدار را دارد.  در انتهای دیواره محفظه گرم شود.

توجه به این نکته ضروری است که گازهای احتراق قبل از ورود به محفظه برگشت باید حداقل تا دمای 420 درجه سانتیگراد برای دیگ های فولادی ساده و 470 درجه سانتیگراد برای دیگ های فولادی آلیاژی خنک شوند. دمای بیش از این باعث گرم شدن بیش از حد و ترک خوردن صفحات انتهایی لوله می شود. طراح دیگ این موضوع را در نظر گرفته است و اگر سوخت های مختلف در نظر گرفته شود، نکته مهمی است.چندین نوع مختلف از دیگ های پوسته ای ساخته شده اند که اکنون با جزئیات بیشتر از سایت ایران بوتان  مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

قیمت دودکش پکیج ایران رادیاتور:

در این مقاله برای شما مطالبی درباره دودکش پکیج در تراس، قیمت دودکش پکیج ایران رادیاتور، مشکل دودکش پکیج، استاندارد دودکش پکیج، الزامی بودن نصب پکیج در بالکن و دریچه دودکش پکیج قرار دادیم؛ همچنین اگر قصد خرید دودکش را دارید می توانید به ایران بوتان مراجعه نماید. این پکیج یکی از محصولات پرکاربرد است که شما می توانید بر اساس مکان مورد نظر خود از سایت ایران بوتان پکیج دلخواتون را انتخاب کنید‌.

منبع : alibaba.com

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.