در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

چرا باید بهترین مدل رادیاتور بوتان را خریداری کنیم؟
14
تیر

چرا باید بهترین مدل رادیاتور بوتان را خریداری کنیم؟

بهترین مدل رادیاتور بوتان رادیاتورهای قابل حمل هستند که برای گرم کردن آپارتمان های کوچک توصیه می شود. ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان برای شما به معرفی رادیاتور پنلی، قیمت رادیاتور بوتان و پنل رایاتور بوتان می پردازیم. اگر شما هم قصد خرید بهترین رادیاتور را دارید می توانید تا اخر این مقاله با ما همراه بمانید و بهترین خرید خود را در سایت ما تجربه کنید.

 رادیاتور پره ای بوتان چیست؟

کارخانه بوتان با به کارگیری خطوط ساخت تمام خودکار، مدرن و رباتیک و همچنین روش استفاده از دستاورد بروز اروپا تعریف تازه ای از ساخت رادیاتور جدید و با کیفیت را عرضه داده است.رادیاتور آلومینیومی ایران بوتان سبک، ساخت زیبا و از هزینه خوبی برخوردارند و همینطور می توان به آن پره افزایش داد که توسط متراژ ساختمان اندازه پره های لازم رادیاتور را حدس زده و همچنین نصب کرد.

سوال اکثر افراد که بهترین مدل رادیاتور  بوتان کدام است؟ کلیه اقسام‌ برندهای رادیاتور بوتان با دارا بودن یکپارچه بودن رنگ، عمر طولانی و ظاهری زیبا می باشند.

 • کلیه رادیاتورهای بوتان با شامل کیفیت CE اروپایی و استاندارد است.
 • کلیه برندهای رادیاتور بوتان از گارانتی ۱۰ سال برخوردار هستند.

 استفاده از بهترین مدل رادیاتور بوتان چه مزیت هایی دارد؟

 استفاده از بهترین مدل رادیاتور بوتان چه مزیت هایی دارد؟

 1. به علت ساخت رباتیک فرآورده کلیه پره ها صددرصد تراز بندی شده اند.
 2. رادیاتور های ایران بوتان بنابر اینکه برآزمایش نهایی هر رادیاتور با دارا بودن دستگاه های نظارتی و کنترل کیفی در تمام مراحل ساخت می باشند.
 3. کلیه اجزای جانبی، مغزی و واشر های استفاده شده در رادیاتور بوتان تولید کشور ایتالیا و از بهترین مدل رادیاتور بوتان و عالی ترین کیفیت و محبوب ترین جنس و همچنین بدون کمترین نشتی برخوردارند.
 4. مقاومت بسیار در مقابل خوردگی
 5. دارای پوشش یا روکش محافظ درونی و همینطور دارای هواگیری است.
 6. جهت تغییر اعداد پره ها امکان پذیر است.
 7. قابلیت کارایی با اقسام پکیج دیواری، سیستم گرمایشی، دیگ و بویلر چگالشی، موتورخانه مرکزی و انواع تایمر و ترموستات دارد.
 8. سادگی استفاده و نصب
 9. گزینش و حساب تعداد پره های لازم رادیاتور بوتان
 10. برای گزینش تعداد پره های رادیاتور مدل آلومینیومی به میزان هر ۱/۲ متر مربع ۱ پره همینطور با آکس ۵۰۰ میلی عالی می باشد.

آموزش روش نصب رادیاتور بوتان:

در قدم لوله کشی مسیر داخلی و خروجی آب داغ در لوله های شوفاژ در ساختمان با مسافت معینی انجام گیرد که با دقت به مدل رادیاتور این مسافت معین امکان دارد ۳۵ سانتی متر ۵۰و ۶۰ سانتی متر است. بعد از انجام لوله کشی رادیاتور بوتان بوسیله متصل شدن به لوله ها باز می شود.

شیرآلات در نصب رادیاتور بوتان:

شیر مستقیم شیر زاویه دار شیر زاویه دار معکوس
شیر زاویه دار چپ شیر زاویه دار راست

 

در هنگام نصب رادیاتور بوتان باید به چند نکته توجه کنید:

 • نباید فشاری از سمت شیرآلات بر دیوار نباشد.
 • رادیاتور بوتان در ارتفاعات ۱۰ و ۷ سانتی از سطح زمین نصب شود. چون چرخش هوای مناسب امکان پذیر است.
 • جهت کم هزینه در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ بوتان و استفاده از شیرهای ترموستاتیک است.
 • استفاده از شیرآلات هواگیری اتوماتیک می کنند. چون کار هواگیری به آسانی انجام می گردد.

 رادیاتور بوتان

چرا بهتر است رادیاتور بوتان بخریم؟

کارخانه صنعتی ایران بوتان در زمینه ساخت دستگاههای گرمایشی تلاش داشتند. کارخانه بوتان در سال ۱۳۸۷ نخستین رادیاتور گرمایشی خود را تشکیل کرد و بعد از زمان کوتاهی به محصول مورد نظر و محبوب همه خانواده های ایرانی برای تهیه گرمایش خانه ها تعویض شدند. از افتخارات این کارخانه می توان به کسب تقدیر صنعت سبز از سازمان محیط زیست اشاره نمود. همچنین از دیگر افتخارات این کارخانه می توان به تولید بهترین مدل رادیاتور بوتان اشاره نمود.

  پکیج رادیاتور پنلی آب گرم 16 اینچ x 16 اینچ به رنگ سفید:

رادیاتورهای پنلی پن سوتی از طراحی زیبا و امروزی بهره می برند تا راحتی بی نظیری را از طریق ترکیب گرمای همرفتی و تابشی فراهم کنند. زمانی که یک اپراتور ترموستاتیک (فروش جداگانه) به شیر ترموستاتیک یکپارچه اضافه شود، کنترل رادیاتور فردی امکان پذیر است. در اندازه ها و خروجی های گرمای مختلف برای هر سیستم گرمایش آب گرم موجود است. رادیاتورهای پنلی پن سوتی با براکت های نصب محکم و اتصالات پایینی عرضه یا بازگشت سریع و آسان نصب می شوند.

بهترین مدل پکیج رادیاتور
مدل مشکی پکیج رادیوتر در منزل های اپارتمانی

پک های حرارت مرکزی شوفاژ و رادیاتور:

به راحتی بسته های گرمایش مرکزی دیگ بخار و رادیاتورهای کامل را در کشور لوله کشی و گرمایش پیدا کنید.

سیستم گرمایش مرکزی بخش مهمی از خانه شما است. ما که درایران زندگی می کنیم، می دانیم که چگونه به دیگ بخار و رادیاتورهای خود اعتماد می کنیم تا امنیت و راحتی خود و خانواده مان را حفظ کنیم. به همین دلیل مهم است که یک دیگ بخار قابل اعتماد و رادیاتورهای با کیفیت را انتخاب کنید که عمر طولانی داشته باشد.

قیمت بهترین مدل رادیاتور بوتان:

در این جزء از بهترین خرید رادیاتور بوتان که جهت فروش پکیج ایران رادیاتور برای حفظ حرارت از تعادل کامل همرفت و تشعشع استفاده می کند و هم شما و هم هوای اطراف را گرم می کند. عنصر گرمایش رادیاتور، قرص های سرامیکی ماگمایی داخل رادیاتور را گرم می کند. هنگامی که گرم است، این قرص های نگهدارنده گرما، گرما را در قسمت جلویی رادیاتور پخش می کنند و آن را از طریق ساختار داخلی آن به سمت بالا هدایت می کنند. این رادیاتورها همچنین می‌توانند برای نصب سریع به برق وصل شوند. ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان برای شما به معرفی بهترین مدل رادیاتور بوتان؛ قیمت رادیاتور بوتان و معرفی رادیاتور پنلی پرداختیم. اگر شما هم قصد خرید بهترین رادیاتور را دارید می توانید به معتبرترین نمایندگی بوتان، مراجعه نماید و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

اگر شما هم تجربه ای از خرید بهترین رادیاتورهای بوتان دارید خوشحال می شویم در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.❤️

سوالات متداول:

 •  رادیاتور پره ای بوتان چیست؟

کارخانه بوتان با به کارگیری خطوط ساخت تمام خودکار، مدرن و رباتیک و همچنین روش استفاده از دستاورد بروز اروپا تعریف تازه ای از ساخت رادیاتور جدید و با کیفیت را عرضه داده است.

 • چرا بهتر است رادیاتور بوتان بخریم؟

کارخانه صنعتی ایران بوتان در زمینه ساخت دستگاههای گرمایشی تلاش داشتند. کارخانه بوتان در سال ۱۳۸۷ نخستین رادیاتور گرمایشی خود را تشکیل کرد و بعد از زمان کوتاهی به محصول مورد نظر و محبوب همه خانواده های ایرانی برای تهیه گرمایش خانه ها تعویض شدند.

منبع : endesa.com

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.