در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

آبگرمکن دیواری چیست و چه کاربردی دارد؟ (آشنایی با انواع آبگرمکن)
15
فروردین

آبگرمکن دیواری چیست و چه کاربردی دارد؟ (آشنایی با انواع آبگرمکن)

در این مقاله از سایت فوشگاهی ایران بوتان  درمورد آبگرمکن دیواری چیست و چه کاربردی دارد می پردازیم. علاوه بر آن درمورد آبگرمکن چیست، آبگرمکن خورشیدی چیست، آبگرمکن گازی دیواری، بهترین آبگرمکن دیواری، انواع آبگرمکن بوتان، آبگرمکن برقی دیواری و قیمت آبگرمکن دیواری توضیحاتی را در اختیارتان قرار می دهیم.

در ابتدا می خواهیم شما را با آب گرم کن آشنا کنیم؛ تا انتها همراه ما باشید.

آبگرمکن چیست؟

همانطور که می دانید ما روزانه در زندگی خود از آب گرم برای شستن و شوی لباس ها، میوه ها، حمام و پخت و پز استفاده می کنیم. آبگرمکن یک دستگاهی است که آب گرم مصرفی خانه، شرکت و یا محل کار شما را تولید می کند. اینکه یک آبگرمکن چطور کار کند به نوع آبگرمکن و نحوه کارش بستگی دارد. امروزه آبگرمکن ها انواع مختلفی دارد که ما در این مقاله می خواهیم به توضیح اینکه آبگرمکن دیواری چیست بپردازیم.

آبگرمکن دیواری چیست؟

آبگرمکن های دیواری روشی ساده و آسان برای رساندن آب گرم در محل مورد نیاز است. آنها از برق برای گرم کردن آب استفاده می کنند، یعنی می توان آنها را در هر مکانی بدون نیاز به لوله کشی گاز نصب کرد. برای آنکه بیشتر شما را با موضوع آبگرمکن دیواری چیست؟ آشنا کنیم؛ تا انتهای این مقاله همراه ما بمانید.

همچنین، این واقعیت که آنها به دیوار آویزان هستند؛ به این معنی است که آنها می توانند در هر مکانی قرار بگیرند، و آنها را به راه حل مناسبی برای گرم کردن آب برای تاسیساتی با فضای کف محدود تبدیل می کند.

آبگرمکن قدیمی:

آبگرمکن دیواری چیست؟ اگر به اندازه کافی در خانه خود زندگی می کنید، به احتمال زیاد آبگرمکن شما نیاز به تعویض دارد. به هر حال، آنها فقط یک عمر معمولی حدود 10 سال دارند. در حالی که ما قطعاً می توانیم به افزایش عمر آبگرمکن موجود شما کمک کنیم یا یک آبگرمکن جدید نصب کنیم، ممکن است تعجب کنید که آبگرمکنی که روزگارش به پایان رسیده است چه کاری می تواند انجام دهد.

در حالی که مراحل خاصی وجود دارد که باید برای دفع صحیح آبگرمکن انجام دهید، بسیاری از دایره با تبدیل آبگرمکن های قدیمی خود به آبگرمکن های جدید، عمری دوباره بخشیده اند.  در ادامه مقاله آبگرمکن دیواری چیست؟ از سایت کلید آهن ما را همراهی کنید.

گزینه های مختلفی برای استفاده مجدد از یک آبگرمکن قدیمی وجود دارد، به خصوص اگر برایتان مهم نیست که با پروژه های خودکار کمی خراب و کثیف شوید. در زیر به برخی از روش هایی که می توانید آبگرمکن خود را تغییر کاربری دهید نگاهی بیندازید.

ایده مناسب برای تغییر کاربری آبگرمکن قدیمی:

ما در مقاله آبگرمکن دیواری چیست می خواهیم به توضیح آبگرمکن های قدیمی نیز بپردازیم: چه آبگرمکن قدیمی شما در آخرین مراحل خود قرار داشته باشد یا تصمیم گرفته باشید به نوع دیگری از آبگرمکن را ارتقا دهید، راه های زیادی وجود دارد که می توانید از دستگاه قدیمی استفاده کنید. این ایده مناسب عملکرد آبگرمکن می باشد. یعنی آبگرمکن های قدیمی بدون مخازن هستند و برای ذخیره آب به مشکل میخوریم.

انواع آبگرمکن :

  • آبگرمکن برقی دیواری:

حال که تا اینجای مقاله با موضوع آبگرمکن دیواری چیست آشنا شده اید بهتر است شما را با انوع آبگرمکن آشنا کنیم: نوع دیگر آبگرمکن ها، آبگرمکن های برقی هستند که به جای استفاده از سوخت برای گرم کردن آب، از برق استفاده می کنند. این نوع آبگرمکن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد زیرا باعث بالا رفتن قبض برق شما می شود.

  • آبگرمکن نفتی:

یکی از آبگرمکن های قدیمی، ابگرمکن های نفتی می باشد. این آبگرمکن ها آب را از طریق حرارت ناشی از نفت داغ می کنند.

  • آبگرمکن کویلی:

آبگرمکن های کویلی یک نوع آبگرمکن غیر مستقیم بوده است و دارای پمپ می باشد. این دستگاه به صورت اتوماتیک با رسیدن آب به دمای مورد نظر، پمپ را قطع می کند. در ادامه مقاله آبگرمکن دیواری چیست همراه ما باشید.

  • آبگرمکن گازی:

یکی دیگر از انواع آبگرمکن ها، آبگرمن های گازی می باشد. این نوع آبگرمکن ها با گاز کپسولی یا گاز شهری کار می کنند.

  • آبگرمکن دوجداره:

آبگرمکن های دوجداره، غیرمستقیم در گرم کردن آب تاثیر دارند، به این صورت که بیرون آن ها عایق شده است و از هدر رفتن گرما جلوگیری می کند. ما در این مقاله به سوال آبگرمکن دیواری چیست پاسخ کافی را داده ایم.

  • آبگرمکن خورشیدی (آبگرمکن خورشیدی چیست):

همانطور که از نام این آبگرمکن ها مشخص است از خورشید برای گرم کردن آب استفاده می کنند. این آبگرمکن ها روی سقف خانه نصب شده و دارای یک صفحه صاف برای جذب نور و گرمای خورشید دارند.

  • آبگرمکن بدون مخزن:

آبگرمکن های بدون مخزن به دلیل نداشتن مخزن، از فضای کمتری را اشغال می کنند. این نوع آبگرمکن ها، آب گرم را به صورت آنی تولید می کنند و از طریق لوله کشی ها به محل مصرف می رسد. حال که با موضوع آبگرمکن دیواری چیست آشنا شده اید می توانید برای خرید آبگرمکن دیواری به سایت ایران بوتان مراجعه نماید.

  • آبگرمکن مخزنی:

آبگرمکن های مخزنی همانطور که از نامشان پیداست برای ذخیره آب مخزنی دارند. این نوع آبگرمکن یکی از رایج ترین آبگرمکن ها می باشد. این نوع آبگرمکن طول عمر خوبی دارد و یک نوع ارزان قیمت آبگرمکن در بازار می باشد.

  • آبگرمکن هیبریدی:

یکی از بروز ترین آبگرمکن ها، این نوع می باشند که برای گرم کردن آب، از دمای محیط استفاده می کنند. در ادامه مقاله آبگرمکن دیواری چیست با ما همراه باشید.

 

آبگرمکن دیواری چیست؟ آبگرمکن یکی از پرکاربردترین تجهیزات گرمایشی در تمام خانه هاست. که تا الان هم محبوبیت بیشتری در بین مردم دارد. آبگرمکن مناسب ترین دستگاه جهت تامین کردن آب داغ برای آشپزخانه و حمام و.‌… می باشد. که این آبگرمکن در دو دسته صنعتی و خانگی تولید می شوند. آبگرمکن صنعتی فقط جهت مراکز و کارخانه ها نصب می شود، و و بخار بسیار گرم تولید خواهد کرد.

آبگرمکن مخزنی:

آبگرمکن مخزنی از پرکاربردترین و رایج ترین مدل آبگرمکن می باشد. به تفاوت بین آبگرمکن دیواری و مخزنی می توان به وجود محزن اشاره کرد. آبگرمکن های مخزنی برعکس آبگرمکن های دیواری با دارا بودن یک مخزن و همچنین دارای ظرفیت ۲۰ الی ۸۰ گالن جهت ذخیره کردن آب می باشند. این نوع آبگرمکن ها به دودسته گازی و برقی ارائه می شوند.

عملکرد آبگرمکن مخزنی به این گونه است. اول مخزن از آب معمولی یا سرد را پر کنید، سپس درجه دمایی آب از طریق انرژی برق یا گاز بالا خواهد رفت. این آب تا مدتی که مصرف کننده به آن احتیاج داشته باشد، گرم خواهد ماند‌. در ادامه مقاله آبگرمکن دیواری چیست؟ از سایت کلید آهن به بررسی دیگر مطالب می پردازیم.

بهترین آبگرمکن دیواری:

جهت خرید بهترین آبگرمکن اول باید به بعضی نکات کلیدی توجه کنید. دسترسی به بهترین آبگرمکن دغدغه های بسیاری از اشخاص به حساب می آید. همانگونه که مطلع هستید، بسیار از مسائل از جمله شستشو، استحمام و آشپزی و برخی دیگر از کارهای روزی ما به  آبگرمکن بهداشتی وابسته می شود.

 

در این طرح دستگاه ها و وسایل بسیاری به ما کمک کرده، و نیازمان را به شیوه های مختلف تامین میکند. آبگرمکن یکی از دستگاه های تاسیسات گرمایشی ساختمان می باشد. که از قدیم تا الان مورد استفاده قرار گرفته است.  که بر حسب نیاز بازار تولید کننده ها و شرکت ها هر سال میلیون ها یا شاید هم بیشتر سیستم آبگرمکن طراحی و ارائه می کنند. ما در این مقاله سعی خود را کردیم تا برای شما به طور کامل به سوال آبگرمکن دیواری چیست پاسخ دهیم؛ برای خرید اینترنتی آبگرمکن دیواری به ما سر بزنید.

آبگرمکن دیواری ایران شرق:

بسیاری از ما در خانه های خود به آب گرم احتیاج داریم. و از لوازم ضروری جهت هر خانه، آبگرمکن می باشد. آبگرمکن ها  انواع  متفاوتی دار هستند. و ممکن است گازی یا برقی باشند. شرکت ایران شرق یکی از تولیدکنندگانی می باشد. که در ساخت وسایل گرمایشی سابقه زیادی دارد.

یکی از محصول ساخته شده میان این شرکت، آبگرمکن دیواری مدل ۳۰۲۰ است. با استفاده کردن از اینگونه آبگرمکن شما بشکل همیشگی دارای آب گرم می باشید.

خرید و قیمت آبگرمکن دیواری:

آبگرمکن دیواری از رایج ترین و پرمصرف و پرفروش ترین لوازم گرمایشی به شمار می رود. این مدل دستگاه ها با قیمت و برند های مختلفی ساخته و به بازار عرضه می شوند. آبگرمکن دیواری بیشتر در آپارتمان با مساحت کم و کوچک می باشند. کاربرد آبگرمکن بسیار موثر است. و اکثر افراد حین خرید دنبال آبگرمکن دیواری  مدل جدید هستند.

آبگرمکن دیواری چیست؟ ما در این مقاله از فروشگاه اینترنتی ایران بوتان برای شما مطالبی درباره آبگرمکن چیست، آبگرمکن خورشیدی چیست، آبگرمکن گازی دیواری، بهترین آبگرمکن دیواری، انواع آبگرمکن بوتان، آبگرمکن برقی دیواری و قیمت آبگرمکن دیواری قرار داده ایم. اگر به دنبال خرید آبگرمکن ایستاده، آبگرمکن مخزنی دیواری هستید می توانید از طریق سایت ایران بوتان اقدام کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.