ویژگی رادیاتور پنلی
05
دی

ویژگی رادیاتور پنلی

ویژگی رادیاتور پنلی : رادیاتورها همیشه یکی از آن اقلام خانگی بوده اند، که یک هدف حیاتی را انجام می دهند. اما به ندرت تاثیر دیگری بر جای می گذارند. از نظر زیبایی شناختی، اغلب می توانند ساده و جزئی از دکوراسیون به نظر برسند.تا پایان این مقاله از وبسایت ایران بوتان ما را همراهی کنید.

اکثر رادیاتورها دارای تعداد محدودی رنگ هستند. که  سفید و کرم رایج ترین و محبوب ترین گزینه ها هستند. ساده ترین راه حل این گزینه استفاده از پوشش رادیاتور است. با این حال، می توانید از این ویژگی رادیاتور پنلی زیبای طراحی شده را برای تغییر کامل خانه خود نصب کنید.

محل نصب

نصب آسان و مستقیم است. و به شما امکان می دهد آنها را مستقیماً به سیستم گرمایش مرکزی خود وارد کنید. این تضمین می کند، که چیزی قدرتمند، کارآمد و از نظر زیبایی شناسی به شما ارائه می شود.

رادیاتورهای طرح را کجا باید قرار دهیم؟

رادیاتورهای طرح به دلیل طراحی اغلب عمودی می باشند، که برای حمام ایده آل هستند، به خصوص اگر فضای محدودی دارید. آنها نه تنها فضای عمودی ارائه شده در هر اتاق را می گیرند، بلکه به دلیل دسترسی عمودی خود، گرمایش کارآمد را برای کل فضای اتاق فراهم می کنند.

رادیاتورهای طراحی شده فقط برای حمام نیستند، آنها برای اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری، فرود، آشپزخانه و حتی راهروها مناسب هستند. آنها برای هر جایی که ممکن است در نظر داشته باشید رادیاتور استاندارد نصب کنید، اگر هم می خواهید در فضا صرفه جویی کنید، عالی هستند.

تغییرات طراحی

مجموعه‌های سایت ایران بوتان را می‌توان در طرح‌های سنتی یا معاصر خریداری کرد، و در عین حال که در کارهای اساسی مانند گرم کردن خانه‌تان عالی هستند، مراکز بسیار چشم‌نواز ایجاد می‌کند.

رادیاتورهای سایت ایران بوتان در سبک‌های افقی و عمودی در طیف وسیعی از اندازه‌ها در دسترس هستند، این اطمینان را می‌دهد که می‌توانید اندازه مناسب فضایی را که می‌خواهید گرم کنید، داشته باشید.

بسته به طرح رنگی که در خانه خود دارید، رنگ های متنوعی نیز موجود است، از سفید سنتی گرفته تا آنتراسیت خاکستری شیک و مدرن.

رادیاتور پنلی به رادیاتور ستونی، آسان یا قابل اجتناب؟

با محبوبیت روزافزون رادیاتورهای ستونی و فراتر از آن، بسیاری از مردم به دنبال تعویض رادیاتورهای معمولی با رادیاتورهای مدرن امروزی هستند. زمانی که رادیاتورها صرفاً برای عملکرد بیشتر از مد استفاده می شدند، به عنوان لوازم جانبی یک اتاق یا چیزی که می تواند سبک آن را ارتقا دهد، دیده نمی شد. در حال حاضر، با بسیاری از انواع اندازه ها، شکل ها، رنگ ها و حتی رادیاتورهای ستونی طراح موجود، رادیاتور مناسب بسیار مهم است.

وقتی به رادیاتور فکر می کنید، ممکن است به یک نوع رادیاتور فکر کنید، رادیاتورهای سفید چدنی، در گوشه یا زیر پنجره. اما در حال حاضر آنها را می توان در انواع سبک ها، پرداخت ها و متناسب با فضاهای مختلف، رادیاتورهای عمودی، رادیاتورهای افقی، دیواری، رادیاتورهای صفحه تخت، حوله ای یا رادیاتورهای ایستاده خریداری کرد. رادیاتورهای مختلف از ایران بوتان در اندازه های مختلف در دسترس هستند، البته، عملکرد هنوز مهم است و رادیاتور شما باید خروجی btu مناسبی برای اندازه اتاق داشته باشد. این برای اطمینان از حداکثر کارایی برای اتاق شما و سیستم گرمایش مرکزی کلی در خانه است.

رادیاتور پنلی

رادیاتور پنلی فلوت دار سفید ساده (که اکنون تقریباً به صورت استاندارد با پره های کنوکتور برای افزایش سطح عرضه می شود) همچنان محبوب ترین نوع رادیاتور است. با این حال، زمانی که انتخاب برای جایگزینی آن انجام می شود، ممکن است مشکلی وجود داشته باشد. رادیاتورهای پنلی فولادی و رادیاتورهای دو پانل (معروف به انتشار گرمای سریعتر شدن) انتخاب عالی دیگری برای رادیاتورهای جدید و همچنین رادیاتور ستونی مقاوم و شیک هستند.

انواع رادیاتور پنلی

از ویژگی رادیاتور پنلی به هر نوع دیگری، از جمله رادیاتور ستونی، بسیار آسان است. نه تنها ساده است، بلکه این تغییر میتواند سبک هر اتاقی در خانه شما را به طور کامل ارتقا دهد و برای هر نوع سبکی چه کلاسیک و چه معاصر مناسب است.  زیرا آنها با پرداخت های عالی مانند فلز خام عرضه می شوند. همانطور که قبلا ذکر شد آنها در مجموعه ای از اندازه ها و پیکربندی ها هستند، بنابراین چه در حال ارتقاء آشپزخانه، دفتر یا اتاق نشیمن خود باشید،  برای شما مناسب خواهد بود و کارآمدترین و موثرترین سطح خروجی گرما را ارائه می دهد.

رادیاتورهای عمودی افزودنی کاربردی و پیچیده برای هر خانه ای هستند. چه با یک حمام کوچک در طبقه پایین کار می کنید یا یک فضای نشیمن وسیع تر، یک رادیاتور عمودی زیبایی براق، ساده و گرمای زیادی را ارائه می دهد.

رادیاتورهای عمودی جذاب تک و دو پنل را در مجموعه ما در اینجا مرور کنید. ما رادیاتورهای عمودی را با روکش های کرومی سفید و بی انتها موجود می کنیم، بنابراین شما می توانید طرحی را که مناسب خانه خود است انتخاب کنید.

رادیاتورهای عمودی ما اضافات زیبایی برای هر خانه ای هستند، مهم نیست در کجا آنها را نصب می کنید. هنگام انتخاب رادیاتور عمودی در اینجا، بدون از بین بردن طراحی یا فضای دیوار، از گرمای کنترل شده لذت ببرید. برای افزودنی شیک، یک رادیاتور ستونی عمودی با روکش خاکستری براق انتخاب کنید.

آیا رادیاتورهای طراح کارآمد هستند؟

رادیاتورهای طراحی شده کارآمد هستند، با این حال، از آنجایی که برخی یا بسیاری از آن‌ها مانند رادیاتورهای استاندارد دارای پره‌های همرفتی نیستند، به همان اندازه کارآمد نیستند.

جدا از فقدان پره های همرفت، رادیاتورهای طراح نیز به دلیل رنگشان محدود می شوند. پوشش های خاکستری یا کرومی در هنگام انتشار گرما سفید نیستند.

اگرچه آنها به اندازه رادیاتورهای استاندارد کارآمد نیستند، اما رادیاتورهای طراح هنوز هم بسته به جایی که از آنها استفاده می کنید منبع گرمای موثری هستند. شما می توانید رادیاتور طراحی شده ای پیدا کنید، که دارای امتیاز btu بالایی باشد و از مواد با کارایی بالا ساخته شده باشد.

چگونه رادیاتورهای طراح را نصب کنیم؟

رادیاتورهای طراح شما در سیستم گرمایش مرکزی فعلی شما قرار می گیرند و سایت ایران بوتان راهنمای گام به گام نصب رادیاتور طراح و عمودی را تهیه کرده است.

 1. سیستم گرمایش خود را خاموش کنید، این امر ایمنی را در هنگام نصب رادیاتور تضمین می کند.
 2. محل قرار دادن رادیاتور خود را انتخاب کنید، نزدیک به لوله های فعلی و دور از درها باشد.
 3. براکت‌های خود را ببندید، اطمینان حاصل کنید، که در موقعیت خود قرار دارد. و می‌توانید رادیاتور را قبل از اتصال آن به دیوار پشتیبانی کند.
 4. دریچه‌های رادیاتور را ببندید، این کار را در نزدیک‌ترین نقطه به محل لوله‌کشی فعلی‌تان انجام دهید، یا لوله‌کشی در آنجا خواهد بود. دریچه ها را در نوار ptfe بپیچید.
 5. یک جفت دست اضافی، این به علامت گذاری موقعیت نصب رادیاتور و اتصالات واقعی کمک می کند.
 6. سطح آن را بررسی کنید، برای بررسی تراز بودن رادیاتور از یک تراز استفاده کنید و مرکز رادیاتور را با مداد علامت بزنید،  سپس بالا و پایین رادیاتور را علامت بزنید.
 7. فاصله براکت را بررسی کنید، فاصله بین براکت ها را علامت بزنید. این فاصله تا مرکز رادیاتور را نشان می دهد.
 8. حفاری را انجام دهید، براکت های بالایی را سوراخ کنید و وصل کنید و از پیچ ها و دوشاخه های ارائه شده به همراه رادیاتور استفاده کنید، تا به درستی نصب شود و حرکت نکند.
 9. براکت پایینی را ثابت کنید، فرآیند بالا را تکرار کنید تا براکت های پایینی را به دیوار بچسبانید.
 10. به لوله ها وصل شود شیرهای رادیاتور عمودی خود را به لوله های گرمایش وصل کنید، و مطمئن شوید که همه چیز محکم است.
 11. آن را روشن کنید، اکنون، می توانید گرمایش خود را دوباره روشن کنید و سیستم را پر کنید، و مطمئن شوید که کار می کند و نشتی دارد.

رادیاتورهای طراح

ما طیف گسترده ای از رادیاتورهای طراح شامل طرح های باریک، پانل تخت، سنتی و مدرن را در طیف وسیعی از رنگ ها از سفید تا کروم تا خاکستری داریم. رادیاتورهای ما نه تنها یک ویژگی عالی بلکه کاربردی نیز هستند. سایت ایران بوتان همچنین طیفی از شیرهای شیک برای تکمیل ظاهر رادیاتور شما دارد، به سادگی از بین گزینه های مستقیم یا زاویه دار انتخاب کنید.

رادیاتورهای طراح هم کاربردی و هم جذاب هستند و انتخابی برای تناسب با هر دکوراسیون خانه وجود دارد. هنگامی که رادیاتورهای طراحی شده را از فیتیله خریداری می کنید، از بین رنگ ها و سبک های مختلف متناسب با سلیقه و فضای خود انتخاب کنید.

هنگام خرید مجموعه از اینجا از مزایای یک خانه با گرمایش خوب و یک رادیاتور شیک مدرن لذت ببرید. رادیاتورهای طراح  دارای گزینه‌های عمودی هستند که اتاق‌های شما را بدون اشغال فضای زیادی از دیوار گرم نگه می‌دارند. همچنین رادیاتورهای ستونی کلاسیک را خواهید یافت که به طور یکپارچه در خانه‌های سنتی و امروزی جا می‌شوند.

بیشتر رادیاتورهای بیانیه  شامل رادیاتورهای شیشه ای هستند که از فناوری مادون قرمز برای تولید گرما استفاده می کنند. این گزینه‌های بدون درز شیک، باریک و مناسب برای افراد آگاه از محیط‌ زیست هستند. یا یک رادیاتور صفحه تخت را انتخاب کنید که با استفاده از پانل‌های تخت به جای جلوه تخته‌شویی برجسته ساخته شده است.

ویژگی رادیاتور پنلی

نتیجه گیری

چه به دنبال رادیاتورهای صفحه تخت عمودی باشید یا به دنبال رادیاتورها صفحه تخت افقی، بدون شک همه مدل‌های موجود در این محدوده برای هر اتاقی که در آن نصب می‌کنید مناسب هستند. با گزینه‌های ستونی مربع، مستطیل و مرتفع، پانل تخت و…از فضا استفاده می‌کند تا نه تنها برتری را تضمین کند. گرمایش خانه، اما یک قطعه از هنر ایران بوتان می باشد.ممنون که تا پایان مقاله ویژگی رادیاتور پنلی ما را همراهی کردید.

منبع:www.featureradiators.co.uk

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.