در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

پکیج دیواری چگونه کار می کند؟
14
شهریور

پکیج دیواری چگونه کار می کند؟

نحوه کار پکیج دیواری

پکیج دیواری چگونه کار می کند؟

یکی از دلایل استفاده از پکیج دیواری گرم کردن خانه ، آپارتمان یا ساختمان های تجاری می باشد که با روشهای گرمایش از کف، رادیاتور، فن کوئل انجام می شود. همچنین آب گرم مصرفی واحد ها را نیز تامین می کند .به وسیله پکیج دیواری  گرما وابگرم مصرفی بهتر و سریع تر با هزینه کمتری نسبت به هر نوع سیستم گرمایشی(بخاری- موتورخانه و…) خواهید داشت.

عملکرد پکیج در حالت تابستانی:

در  حالت تابستانی هنگامی پکیج دیواری شروع به کار می کند که به آب گرم نیاز باشد، این عملیات به صورت اتوماتیک انجام می شود . هنگامی که شیر آب گرم باز می شود ، سنسور فشار ،مشعل را روشن می کند و بعد از بستن شیر آب گرم پکیج خاموش می شود.این دستور از طریق برد کنترل الکترونیک صادر می شود .مبدل حرارتی ثانویه پوسته- لوله فورا آب گرم را تولید می کند.

نحوه کار پکیج دیواری

پکیج دیواری چگونه کار می کند؟

عملکرد پکیج در حالت زمستانی:

وضیفه پکیج در فصل زمستان متفاوت است. چون علاوه بر گرم کردن آب مصرفی باید رادیاتور و مدار های گرم کننده را نیز گرم نماید. در این سیستم اولویت با آب گرم مصرفی می باشد. وقتی شیر آب گرم باز می شود. سنسور برقی مدار رادیاتور را تا زمانی که آب گرم مصرفی باز است قطع می نماید. اما این موقت است و با بسته شدن شیر آب گرم مدارآبگرم رادیاتور وصل می گردد. به این گونه همیشه آب گرم به صورت فوری در دسترس است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.