در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

توصیه هایی برای انتخاب و خرید پکیج دیواری
14
شهریور

توصیه هایی برای انتخاب و خرید پکیج دیواری

 انتخاب و  خرید پکیج دیواری

راهنمای انتخاب پکیج دیواری

برای انتخاب هرچه بهتر پکیج دیواری باید به نکات زیر توجه کرد تا بهترین خرید ممکن را داشته باشید.

1. اگر مصرف آبگرم زیاد باشد (برای مثال بیش از یک حمام یا شستشوی بسیار ) بهتر است از پكيج با قدرت حرارتي بالاتر و یا از  پکیج های مخزن دار استفاده كنيد.
2. اگر حرارت بالایی از پکیج مورد نیاز باشد (معمولا برای خانه های با بیش از 300متر مربع) بهتر است از مدل های زمینی استفاده کنید.
3. پکیج را از شرکتی های معتبر و مطمئن تهیه کنید و توجه کنید خدمات پس از فروش را داشته باشند. کارخانه سازنده پکیج بهتر است توان پشتیبانی همیشگی از قطعات پکیج را داشته باشد.دو شرکت بوتان و ایران رادیاتور  دارای خدمات پس از فروش خوب در ایران هستند.
4. پکیج های دیواری بسیار کم مصرف بوده و دارای عمر طولانی تری نسبت به پکیج های مخزن دار و پکیج های زمینی هستند بنابراین به صرفه تر می باشند.
 

انتخاب و  خرید پکیج دیواری

چه پکیجی بخرم؟

5. برای اطمینان از جلوگیری از گازگرفتگی، بهتر است از پکیج های فن دار بویژه با دودکش دو جداره استفاده شود. اگر شرایط مهیا نبود و مجبور به استفاده از انواع دیگر پکیج هستید، توجه کنید پکیج مجهز به سنسور حرارتی دودکش باشد. این سنسور به صورت هوشمند به محض دریافت علایم حرارتی و یا گرفتگی در دودکش خاموش می شود.

6. اگر در شهری زندگی می کنید که سختی آب بالاست از پکیج با دو مبدل مجزا استفاده نمایید. و حتما از سختی گیر قبل از ورودی آب به پکیج دیواری استفاده کنید.
7. توجه کنید پکیج هوشمند باشد یعنی به صورت اتوماتیک عیب را شناسایی و پیغام دهد. این قابلیت مزیتی است که افراد بی تجربه نیز می توانند در تعمیر سریع پکیج فعال باشند و گاهی لزوما نیاز به تعمیر کار نیست.بدین گونه که مانیتور محل ایراد را نمایش می دهد ، در این صورت با کمک دفترچه راهنما یا نهایتا سرویس کار سریعا می تواند مشکل را حل نماید.
8. بهتر است قبل از ورودی آب در پکیج یک سختی گیر مناسب نصب شود.

9. برای جلوگیری از خراب شدن برد الکترونیکی پکیج دیواری در اثر نوسان ولتاژ برق از محافظ مخصوص پکیج استفاده کنید.

 


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.