در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

مقدار مورد نیاز آب گرم مصرفی در ساختمان
05
بهمن

مقدار مورد نیاز آب گرم مصرفی در ساختمان

مصرف آب پکیج چقدر است؟

پکیج دیواری بدلیل نداشتن منبع ذخیره آب گرم، امکان گرم نمودن رادیاتور ها و گرم نمودن آب گرم مصرفی را بطور همزمان ندارند و در طراحی سیستم اولویت گرمایش با گرم نمودن آب گرم مصرفی می باشد.

بعد از باز شدن شیر آب گرم مصرفی تمام قدرت دستگاه صرف گرم نمودن آب گرم مصرفی می شود و اگر شیر آب گرم مصرفی به طور طولانی باز بماند، رادیاتور ها سرد می شوند.
لازم است در مصرف آب گرم به این نکته توجه نمود که نباید به طور طولانی شیر آب گرم در زمستان باز بماند در این صورت  رادیاتور ها سرد می شوند.

کدام پکیج برای منزل شما ایده آل تر است:

1-تا زیر بنای 240 متر مربع: میزان خروجی آب پکیج دیواری 24 کیلو وات ( 24000 وات )، 7 لیتر در دقیقه آب 50 درجه سانتی گراد می باشد که برای منزل مسکونی معمولی با یک حمام و یا یک سرویس بهداشتی و آشپزخانه مناسب است.

2-تا زیر بنای 280 متر مربع: میزان خروجی آب پکیج دیواری 28 کیلووات ( 28000 وات )، 8 لیتر در دقیقه آب 50 درجه سانتی گراد می باشد که برای منزل مسکونی با یک حمام و یک سرویس بهداشتی و آشپزخانه مناسب است، ولی برای منزل مسکونی که دارای دو حمام و یک سرویس بهداشتی و آشپزخانه می باشد مناسب نیست.

3-تا زیر بنای 300 متر مربع: میزان خروجی آب پکیج دیواری 35 کیلووات ( 35000 وت )، 10 لیتر در دقیقه آب 50 درجه سانتی گراد می باشد که برای واحدی که دارای 2 حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه می باشد مناسب است.

نتیجه گیری :

در این بخش از مقالات فروشگاه اینترنتی ایران بوتان درمورد میزان مصرف اب پکیج با شما صحبت کردیم. البته باید به این موضوع دقت داشته باشید که مصرف پکیج به نوع پکیج و نحوه استفاده شما بستگی دارد. سعی کنید پیش از خرید پکیج بوتان تمامی این عوامل را در نظر داشته باشید تا پس از اولین قبض گاز پکیج غافلگیر نشوید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.