پکیج دیواری بوش و بوتان
14
شهریور

پکیج دیواری بوش و بوتان

گروه صنعتی بوتان، قرارداد همکاری استراتژیکی را با بوش منعقد نمودکه با این قرارداد، بوتان بصورت انحصاری تولید، فروش و خدمات پس از فروش تمامی محصولات گرمایشی و آب گرم خانگی بوش ترموتکنولوژی را در ایران انجام خواهد داد.  بوتان که محصولاتش در خانه بیش از ۱۱ میلیون خانواده ایرانی مورد استفاده است، نخستین و بزرگ ترین تولید کننده محصولات گرمایشی و آب گرم در ایران به شمار می رود.

در ادامه مسیر توسعه، بوتان از اسفندماه سال جاری  وارد این شراکت استراتژیک با بوش شد.  با نگاه به این دو برند، وجوه اشتراک فراوانی دیده می شود: هر دو شرکت معتقد به عرضه ی محصولات مدرن، احترام به محیط زیست، و ارائه خدمات بی نظیر به مشتریان می باشند.

بخش بوش ترموتکنولوژی که قسمتی از گروه رابرت بوش است، راهبر بازار بین المللی در زمینه های گرمایش، آب گرم خانگی، سرمایش و مدیریت انرژی است.   بوش ترموتکنولوژی با بیش از ۱۴٫۵۰۰ کارمند و ۳٫۳ میلیارد یورو درآمد فروش در سراسر دنیا حضور دارد.  تعهد این مجموعه به محیط زیست در قالب طراحی محصولاتی مدرن و صرفه جویی در مصرف انرژی است.

مشارکت استراتژیک این دو برند قوی، دستاوردهای بسیاری نیز برای منافع ملی و صنعت کشورمان به همراه دارد که افزایش تولید و ایجاد فرصت های شغلی جدید برای جوانان ایرانی از جمله پراهمیت ترین آن ها بشمار می روند.

این همکاری دوجانبه سرآغاز فصل جدیدی از رفاه و آسایش خاطر مصرف کنندگان ایرانی با فن آوری روز خواهد بود تا امکان انتخابی مطمئن را بیش از پیش برای همگان فراهم آورد.

مشتریانی که قصد خرید پکیج شوفاژ دیواری بوش را دارند می توانند از این پس پکیج شوفاژ دیواری بوش را از نمایندگان رسمی فروش بوتان خریداری کنند.

نمایندگی های بوتان، نمایندگی رسمی فروش و نصب پکیج بوش هم هستند.

مجموعه ایران بوتان بزرگترین نمایندگی فروش و پخش پکیج بوتان با بیش از دو دهه فعالیت فروش پکیج های بوش را آغاز کرده تا با کمترین زمان ممکن پکیج را برایتان ارسال کند.

 

جهت کسب اطلاعت بیشتر با دفتر نمایندگی ایران بوتان تماس بگیرید.

021-77185663-4

021-77272942-3

 


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.