آبگرمکن های جدید بوتان مدل های BX
14
شهریور

آبگرمکن های جدید بوتان مدل های BX

شرکت صنعتی بوتان اقدام به تولید آبگرمکن ها مدل های  BX کرده است.

این مدل از آبکرمکن ها با وجود ابعاد کوچک دارای توان حرارتی، قدرت و دوام بالایی می باشند که این قابلیت ها مورد پسند بسیاری از مشکل پسندها شده است.

پلتفرم مورد استفاده در این آبگرمکن‌ها مطابق با آبگرمکن‌های صادراتی بوتان بوده و به صورت مکانیزه و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تجهیزات این صنعت تهیه شده‌اند. ظرفیت آبگرمکن‌های دیواری فوری جدید بوتان 14 لیتر  و در دو مدل شمعک دائم (آبگرمکن بوتان مدل BX114جرقه‌زن (آبگرمکن بوتان مدل BX214i)تولید شده‌اند که توان تامین آب گرم فوری، فراوان و دائم را دارند.

طبق تحقیقات انجام  گرفته حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد انرژي مصرفي هر خانوار ایرانی صرف تامين آب گرم بهداشتي (آبگرمکن دیواری یا زمینی) مي‌شود، استفاده از این محصول موجب صرفه جویی فراوانی در گاز مصرفی خانواده ها نیز می گردد.

از خصوصیات بی نظیر این مدل آبگرمکن ها امکان نصب با دودکش ۱۰ سانتی متری در ساختمان است.

امروزه بسیاری از مهندسان ساختمان برای دودکش ساختمان از دودکش های 10 سانتی متری استقبال بیشتری کرده اند و باتوجه به اینکه آبگرمکن های تولید شده بوتان دودکش های قطر 15 سانتی متری دارند باعث بوجود آمدن مشکلات عدیده ای برای مصرف کنندگان شده است. اما آبگرمکن های مدل BX  توانایی نصب  با دودکش 10 سانتی متری و 15 سانتی متری را دارند که این فرایند با یک تبدیل ساده مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی دیگر از مزایای این مدل ها کوچک بودن اندازه و ابعاد آبگرمکن می باشد که طول آن 59 و عرض آن‌ 31 سانتی‌متر بوده و جزو متناسب‌ترین ابعاد موجود در بازار به شمار می‌روند و علی‌رغم توان حرارتی بالا از نظر مصرف انرژی نیز دارای بالاترین رده صرفه‌جویی در بین سایر هم قطارانشان هستند.

قابلیت ویژه دیگر این آبگرمکن‌ها امکان راه‌اندازی با استفاده از کمترین فشار آب، معادل فشار آب یک شیر سماور درحین پرکردن یک استکان چای است که موجب شده این مدل‌ها در مناطقی از کشور که دچار افت و نوسان فشار آب هستند با استقبال بیشتری مواجه شوند.

همین ویژگی آبگرمکن های BX در نهایت موجب صرفه جویی در مصرف آب شده و کاهش هزینه های خانواده ها را در این بخش نیز به همراه خواهد داشت.

دوام بالای آبگرمکن های BX یکی از مهمترین نکاتی است که با توجه به قطعات مرغوب به کار رفته در آن و استفاده از فناوری توربولاتور، مورد تایید بسیاری از کارشناسان قرار گرفته است.

آبگرمکن جدید بوتان دارای قابلیت استفاده از فن‌آوری توربولاتور در مبدل های آبگرمکن‌ها می باشد که باعث کاهش رسوب آب شده و همچنین توان حرارتی بالاتری ایجاد می کند که این عوامل  موجب شده تا با استقبال هموطنان در مناطقی از کشور که سختی آب بالا و امکان رسوب‌گذاری زیاد است، قرار بگیرد. این فناوری که از ایجاد قطعات مکانیکی در مدار مبدل های حرارتی ایجاد می شود  موجب می‌شود که آب موجود در مدار دیرتر رسوب کند که همین موضوع موجب افزایش زمان رسوب‌گیری آن و افزایش عمر دستگاه می‌شود.

با توجه به مزایای یادشده باید بیان کرد که از مدت کوتاه عرضه این آبگرمکن به بازار با استقبال زیاد هموطنانمان در مناطقی از کشور که از سختی آب بالا و امکان رسوب‌گذاری زیاد رنج می‌برند روبه‌رو شده است.

این آبگرمکن نیز همچون سایر محصولات بوتان دارای استانداردهای داخلی کیفیت و استاندارد کیفیت اروپا CE هستند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.