پارما 24000 جدیدترین پکیج شوفاژ دیواری بوتان
14
شهریور

پارما 24000 جدیدترین پکیج شوفاژ دیواری بوتان

جدید ترین پکیج بوتان

پکیج بوتان پارما 24000 جدید ترین پکیج شوفاژ دیواری بوتان

شرکت بوتان اقدام به تولید پکیج دیواری با قدرت بیشتر و بالاتر کرده و مدل پارما را با ظرفیت حرارتی 24 کیلووات به بازار عرضه کرده است.

شرکت صنعتی بوتان با سابقه بیش از 6 دهه فعالیت در زمینه تجهیزات گرمایشی همیشه بر موضوع کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش تاکید و توجه ویژه ای داشته که این مسئله با استقبال روز افزون بازار های داخلی و خارجی مواجه شده است. شرکت بوتان محصولی جدید پکیج شوفاژ دیواری با نام پارما 24 به بازار ارایه کرده است که خصوصیات و قابلیت های قابل ذکری نسبت به نمونه های مشابه دارد.

پس از عرضه پکیج بوتان مدل پارما  رد سال قبل با ظرفیت گرمایی 22 کیلو وات که با استقبال کم نظیر و خوب مشتریان روبرو شد. شرکت بوتان اقدام به تولید پکیج دیواری با قدرت بیشتر و بالاتر کرده و مدل پارما را با ظرفیت حرارتی 24 کیلووات به بازار عرضه کرده است.

جدیدترین مدل پکیج دیواری بوتان پارما با ظرفیت 24000 در کشور ایتالیا طراحی شده و ظاهر ساده آن در نگاه اول توجه بسیاری از خریداران را که عاشق سادگی و سهولت در استفاده هستند را به خود جلب می‌کند. راندمان حرارتی بالا، مطابق با دانش فنی روز و قطعات مورد استفاده شده از معتبر ترین شرکت های ایتالیایی و اروپایی که در زمینه تولید قطعات سابقه‌ای طولانی و تجربیاتی جهانی دارند تهیه شده و تعدادی قطعات توسط شرکت های معتبر داخلی تولید شده است. تمامی قطعات استفاده شده در این مدل پکیج بوتان از کیفیت خوب و قابل قبولی برخوردار می باشد. هم چنین آزمون‌های طول عمر قطعات برای یکایک اجزای این مدل مطابق با فرایندهای استاندارد اروپا صورت گرفته است. باتوجه به قطعات و نظارت شرکت بوتان پکیج بوتان پارما به‌روز و به‌صرفه برای مشتریان می باشد.

جدید ترین پکیج بوتان

پکیج بوتان پارما 24000 جدید ترین پکیج شوفاژ دیواری بوتان

پکیج بوتان پارما دارای دو مبدل حرارتی برای گرمایش و آب گرم مصرفی بوده و از مناسب ترین پکیج دیواری ها برای واحدهای تا ۲۱۰ مترمربع (متناسب با شرایط آب و هوایی) به حساب می‌آید.

پارما با بهره‌گیری از طراحی دقیق، مناسب و به روز در استفاده از قطعات و همچنین استفاده از سیستم‌های الکترونیکی پیشرفته در کنترل مدار آب گرم و گرمایش به صورت جداگانه، مزیت برخورداری از آب گرم مطلوب و بدون نوسان دما برای استفاده مصرف‌کنندگان را به ارمغان می‌آورد.

همچنین مقاومت بالای اجزای الکترونیکی این مدل در برابر آب و رطوبت این امکان را ایجاد کرده است تا با اطمینان کامل در فضای باز و بسته و همچنین استان‌های دارای رطوبت بالا نیز نصب و مورد استفاده قرار گیرد.

دو دسته تنظیم در پنل جلویی پکیج بوتان پارما طراحی شده تا این امکان را برای خریداران به‌وجود ‌آورد که به راحتی و با استفاده از آنها آب گرم مصرفی و آب گرم مورد نیاز برای گرمایش خانواده خود را با توجه به شرایط محیطی‌شان تنظیم کنند.

نمایشگر فشار آب موجود در مدار نیز یکی از مهم‌ترین بخش‌های مورد نیاز برای اطلاع مصرف‌کنندگان از عملکرد دستگاه است که به زیبایی روی پنل اصلی این محصول طراحی شده است

پارما به غیر از ظاهری ساده و زیبا از تکنولوژی‌های روز دنیا از جمله فناوری توربولاتور، سیستم‌های عیب‌یاب الکترونیکی، ضد یخ‌زدگی، ضد گریپاژ پمپ و شیر سه طرفه و بای پس خودکار نیز بهره می‌گیرد.

فناوری توربولاتور موجب می‌شود تا بتوان از این دستگاه در مناطقی که املاح و اصطلاحا سختی آب بالا است بدون هیچ نگرانی‌ استفاده کرد. این فناوری باعث کاهش رسوب و انتقال حرارات بیشتر در مبدل حراراتی پکیج دیواری می شود و همین موضوع باعث کاهش رسوب گذاری دیرتر و دوام طولانی تر مبدل می شود

جدید ترین پکیج بوتان

پکیج بوتان پارما 24000 جدید ترین پکیج شوفاژ دیواری بوتان

در این مدل پکیج بوتان با بهره‌گیری از هیدرولیک ست پلیمری موجب دوام بالاتر مدار گرمایش و آب گرم مصرفی در مقابل رسوب و در نتیجه افزایش طول عمر دستگاه می‌شود. برخلاف هیدرولیک‌ست‌های برنجی مورد استفاده در سایر پکیج‌های شوفاژدیواری، افزایش طول عمر و دوام این دستگاه را نیز تضمین کرده است. معمولا هیدرولیک ست برنجی  به دلیل رسوب‌گیری بالا عمر و دوام دستگاه را به مراتب پایین می‌آورد.

قیمت این محصول هم با توجه به قابلیت‌ها و کیفیت قطعات به‌کار رفته در آن نسبت به محصولات مشابه رقابتی محسوب می‌شود.

پارما دارای سيستم ماژولار هوشمند تنظیم شعله جهت تناسب با دمای تنظيم شده و مصرف کمتر گاز است که همین موضوع موجب صرفه‌جویی در هزینه گاز مصرف کنندگان می‌شود.

این مدل همچون سایر محصولات بوتان(رادیاتور،حوله خشک کن،لوازم جانبی) نشان کیفیت اروپا CE ،استاندارد ملی ایران و استاندارد ایمنی و بهداشت OSHAS 18001:2007 را نیز دارد.

فروش ویژه پکیج شوفاژ دیواری پارما ۲۴، از هفته اول پاییز تا پایان آذر ماه ادامه داشت که با توجه به استقبال بسیار خوب مشتریان نسبت به خرید این محصول فروش ویژه پکیج پارما تا پایان سال 96 تمدید شد.

 


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.