خدمات پس از فروش
14
شهریور

خدمات پس از فروش شامل خدمات، پشتیبانی و قطعات یدکی بعد از انجام یک فروش اولیه است.

خدمات پس از فروش از هنگام قصد خرید مشتری شروع می شود و با کارشناسی نصب، مشاوره و خرید محصولات ادامه دارد و پس از نصب و راه اندازی پکیج دیواری تا تعمیر و نگهداری و همچنین تا پایان استفاده مشتری از محصول ادامه پیدا می کند.

کلیه محصولات ارائه شده در فروشکاه ایران بوتان از خدمات مشاوره و راهنمایی خرید محصول، کارشناسی نصب و نصب و راه‌اندازی برخوردار می باشند.

در کشور ما بدلیل در دسترس بودن گازطبیعی، عمده محصولات گرمایشی مورد استفاده در منازل گازسوز می باشد. و در نظر گرفتن موارد ایمنی برای این وسائل حائز اهمیت است. همچنین عمدتاً محصولات گازسوز مدت زیادی استفاده می‌شود و جزو محصولات مصرفی یا یک بار مصرف نیست. بر این اساس، در صنعت تاسیسات گرمایشی، موضوع خدمات پس از فروش بسیار واجب می باشد. موفقیت یک مجموعه علاوه بر فروش محصولات با کیفیت و کمترین قیمت بازار، ارائه خدمات پس از فروش عالی از جمله پاسخ گویی تلفن و وجود تعمیرکاران مجرب، تحقیق و توسعه مشکلات موجود در سیستم و برطرف کردن آن تا از مشتریان خود حمایت کنند وآرامش وآسودگی خاطر برای مشتریان به ارمغان بیاورند.

این فروشگاه علاوه بر فروش پکیج های بوتان و ایران رادیاتور و خدمات پس از فروش پکیج دیواری در توزیع قطعات یدکی تجهیزات گرمایشی فعالیت دارد و بدین جهت اقدام به فروش قطعات یدکی پکیج دیواری بوتان و ایران رادیاتور و قطعات آبگرمکن های بوتان و همچنین فروش قطعات و لوازم جانبی رادیاتور و حوله خشک کن کرده است.

نظر به این که ایمنی مشتریان از اولویت های این مجموعه می باشد واجب است شرایط محیطی محل نصب رعایت شود که این شامل استاندارد و ایمن بودن فضای مورد نیاز نصب، شرایط لوله‌های آب و گاز، ظرفیت دستگاه، ، تهویه هواو شرایط دودکش می باشد.

سرویس‌کاران و تعمیر کاران شرکت از مراکز معتبر و رسمی آموزشی آموزش‌های لازم را کسب کرده‌اند. نصب‌هایی که توسط سرویس‌کاران مجاز انجام می‌شود دارای شرایط ایمن می باشد. هر محصولی که توسط سرویس کار و نصاب مجاز صورت گرفته باشد شامل گارانتی می شود.

ارائه خدمت به مشتریان شامل احترام و اهمیت به خواسته مشتری و مسئولیت‌پذیری، اعتماد و رعایت حق مشتری، سرعت عمل نسبه به درخواست مشتری، عمل به تعهدات و ایجاد تجربه خوشایند از خدمات برای مشتریان به شمار می رود.

 


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.