کوچکترین و کم عرض ترین پکیج دیواری
13
بهمن

کوچکترین و کم عرض ترین پکیج دیواری

کوچکترین پکیج دیواری

درمورد شرکت ریلو ایتالیا بیشتر بدانید!

گروه صنعتی ریلو ایتالیا با دارا بودن نیرو های متخصص و تکنولوژی پیشرفته یکی از معتبر ترین و بزرگترین تولید کنندگان تجیزات گرمایشی در دنیا می باشد که در سال 1920 در ایتالیا تاسیس شد و در ابتدا شروع به تولید مشعل های نفتی و گازوییلی کرد . این شرکت با تولیدات متنوع توانست سهم خوبی از بازار دنیا را در اختیار داشته باشد.

همچنین شرکت ریلو شروع به ساخت و تولید پکیج های (شوفاژ) دیواری کرد که در همین راستا یکی از به روزترین برترین پکیج دیواری با استاندارد های روز اروپا ودنیا را تولید و به بازار عرضه کرده است که این پکیج دیواری ها جز کم عرض ترین پکیج دیواری ها تولید شده می باشند.از همین رو شرکت تکنو گاز ایران با انعقاد قرارداد همکاری در زمینه فروش و خدمات پس از فروش پکیج دیواری با شرکت ریلو انجام داده است.

امروزه گروه ریلو یک شرکت جهانی با ساختار تولیدی و تجاری است که به لطف آن، شرکت محصولات و خدمات خود را به تمام جهان عرضه می کند. این شرکت مالک هفت علامت تجاری است.

پکیج ریلو تکنوگاز با تکنولوژی ایتالیایی و در ظرفیت 20-24-28-35کیلووات و دومبدله تولید می شود. این مدل باعرض بسیار کم قابلیت جانمایی بسیار خوبی در منازل دارد

شرکت تکنوگاز زیر مجموعه انتخاب حامی سرویس می باشد که خدمات پس از فروش محصولات اسنوا و دوو و… را بر عهده دارد

مزایای پکیج دیواری های ریلو :

مصرف اکسیژن هوشمند:

جهت احتراق هر متر مکعب گاز چندین متر مکعب اکسیژن مورد نیاز می باشد. محصولات ریلو مجهز به فن تخلیه کم صدا بوده که قادر به مکش اکسیژن از فضای خارج و عدم استفاده از اکسیژن فضای نصب و تخلیه گازهای حاصل از احتراق به خارج می باشند.

گزینه پیش گرمایش

دکمه تنظیم دمای آبگرم خانگی را روی علامت J قرار دهید تا عملکرد پیش گرمایش فعال گردد. این عملکرد آب را در مبدل حراراتی آب گرم مصرفی گرم نگه می دارد  تا زمانی که درخواست برای آبگرم به دستگاه می رسد زمان تحویل آن کوتاه گردد.

تنظیم دمای هوشمند

در فصل سرما در هنگام ورود به ساختمان تنظیمات پکیج را در حالت (auto) قرار داده تا به صورت اتوماتیک و پیش فرض ساختمان شما دارای دمای معتدل گردد. این آپشن شما را قادر می سازد تا از گرم شدن بیش از حد محل مورد نظر جلوگیری نموده و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی نمایید.

سیستم تامین امنیت هوشمند

دستگاه های تولیدی شرکت ریلو دارای سیستم های امنیتی مختلفی می باشد که امنیت را برای ساختمان شما را به ارمغان می آورد.

1-سیستم جلوگیری از افزایش ناگهانی دمای آب

2-سیستم جلوگیری از افزایش ناگهانی فشار آب

3-سیستم جلوگیری از بازگشت گازهای حاصل از احتراق

قابلیت ترموستات اتاقی

این محصول دارای  بازدهی 93 درصدی می باشد و دارای قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی بوده و با توجه به سیستم تنظیم دما هوشمند تعبیه شده بر روی برد دستگاه، مصرف انرژی در طول سال را 35 درصد کاهش می دهد.

خرید کوچکترین سایز پکیج دیواری :

در این بخش از فروشگاه اینترنتی ایران بوتان درمورد کوچکترین پکیج دیواری و شرکت سازنده آن و همچنین اگر می خواهید نسبت به خرید کوچکترین سایز پکیج دیواری اقدام کنید و یا اگر می خواهید از قیمت پکیج دیواری و قیمت آبگرمکن دیواری مخزن دار مطلع شوید؛ سایت ایران بوتان بهترین گزینه برای شماست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.