هزینه سرویس و تعمیر پکیج چقدر است؟
13
شهریور

هزینه سرویس و تعمیر پکیج چقدر است؟

هزینه سرویس و تعمیر پکیج چقدر است؟

همه ما پس از یک روزکاری و یا بعد از برگشتن از مسافرت مخصوصا در طول فصل های سرد منتظر و نیاز به خانه ای گرم هستیم ولی با موقعیتی متفاوت روبرو می شویم. خانه سرد- بدون آبگرم- پکیج دیواری خاموش- رادیاتور های سرد- بدون حمام

به همین دلیل کارشناسان و تکنسین ها همیشه توصیه می کنند که باید برای استفاده بهتر از پکیج های دیواری به طور منظم سرویس دوره ای  انجام دهیم. تعمیر و نگهداری پکیج دیواری بهترین راه حل برای جلوگیری از زمانی است که در وضعیت بدی قرار نگیریم.

هزینه سرویس چقدر است؟

در این مقاله، ما در هر زمینه برای استفاده از پکیج دیواری و  خدمات پکیج دیواری صحبت خواهیم کرد.

چه مشکلاتی برای پکیج بوجود می آید که نیاز به تعمیر پکیج و نگهداری و سرویس می باشد

آب گرم نیست

پکیج روشن نمی شود

پکیج بدون هیچ دلیلی خاموش می شود

رادیاتورهای من در بهترین حالت سرد و خنک می شوند

پکیج  من یک سر و صدا زیاد ایجاد می کند

من در مورد ایمنی پکیج نگران هستم

به چند سوال پاسخ دهید و از متخصصان قیمت بگیرید

گرفتن قیمت سرویس و تعمیر پکیج

سرویس و تعمیر پکیج

شهرهای فعال در سرویس و تعمیر پکیج :

 تهران

عوامل موثر بر قیمت سرویس و تعمیر پکیج

یکی از شایع ترین مشکلات تاسیساتی خانه ها و آپارتمان ها، از کارافتادن آبگرمکن ها و پکیج ها است. گاهی صرفا خاموش شدن شعله دلیل توقف کار است که اغلب می شود به راحتی و با دنبال کردن دستورالعمل کارخانه تولیدکننده، که بصورت برچسب بر روی بدنه آبگرمکن یا پکیج نصب شده است، دوباره آن را روشن کرد

 اگر خاموش شدن شمعک پیلوت زیاد اتفاق می افتد، حتما از یک نیروی متخصص بخواهید ترموکوبل آبگرمکن و پکیج را چک کند

در صورت خاموش بودن شعله و استشمام بوی گاز، فورا شیر اصلی گاز را ببیند و از یک متخصص کمک بگیرید.

سرویس دوره ای پکیج:

سرویسکار دستگاه  را برای پیدا کردن مشکل تست میکند تا اگر قطعه ای مشکل داشت اقدام به تعمیر و یا تعویض آن کند و در صورت  سالم بودن دستگاه تست دودکش،سرویس مشعل، تنظیم فشار گاز،کنترل الکترود جرقه زن و… را انجام می دهد

سرویس کامل پکیج:

سرویسکار بعد از عیب یابی پکیج دیواری و رفع مشکل دستگاه و یا در صورتیکه دستگاه  سالم است ولی نیاز به سرویس کامل داشته باشد این سرویس را انجام می دهد که شامل سرویس فن پکیج- تنظیم فلنچ دودکش- جرمگیری مبدل اصلی-سرویس الکترود جرقه زن- سرویس مشعل-سرویس کامل پمپ پکیج- تنظیم فشار گاز- جرم گیری مبدل ثانویه- سرویس مغزی شیر سه طرفه-  تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه- شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و… می باشد.

هزینه تعمیر قطعات پکیج  یا تعویض قطعه

پکیج دیواری دارای قطعات پیچیده با  تکنولوژی متفاوت می باشد و در صورت خرابی یک قطعه کوچک ممکن دستگاه شما کارایی خود را از دست بدهد برای تعمیر یا تعویض قطعات پکیج دیواری  تکنسین بعد از تست و آزمایش دستگاه قطعه مشکل ساز را پیدا کرده و در صورت تعمیر شدن آن اقدام به تعمیر و در غیر این صورت آن را تعویض می کند.قطعات موجود در فروشگاه ایران بوتان همگی اصلی بوده و توسط شرکت بوتان و ایران رادیاتور توزیع شده اند. این نمایندگی علاوه بر نمایندگی فروش پکیج و خدمات پس از فروش شرکت های بوتان وایران رادیاتور، نمایندگی فروش قطعات پکیج بوتان وایران رادیاتور را دارد.

 هزینه سرویس و تعمیر پکیج چقدر است؟

برای مشاوره رایگان در زمینه تعمیر پکیج  و اعزام تکنسین با تجربه وکارآزموده با ما تماس بگیرید تا اگر مشکل دستگاه شما به صورت تلفنی حل نشد تکنسین در سریع ترین زمان ممکن برای شما مراجعه کند.

هنگامی که پکیج دیواری شما تعمیر می شود، تکنسین  شما ممکن است توصیه کند که کارهای دیگری در اسرع وقت انجام دهید ولی دستگاه شما همچنان کار می کند که شامل موراد زیر می شود.

نصب فیلتر مغناطیسی و یا فیلتر  پلی فسفات

استفاده از محافظ برق مخصوص پکیج دیواری

تعویض پمپ

تعویض فن

تعویض مبدل اصلی و ثانویه بدلیل سختی و رسوب آب.

هزینه سرویس و تعمیر پکیج چقدر است؟

از تکنسین پس از اتمام کار تعمیرات پکیج موارد زیر را بخواهید؟

اطمینان حاصل کنید که هیچ نشتی در مدار وجود ندارد.

فشار پکیج دیواری در حد نرمال باشد.

در پایان تعمیر از سرویسکار فاکتور بخواهید.

در مورد ایمنی دستگاه مطمین شوید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.