در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

 هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور چقدر است؟
14
اردیبهشت

 هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور چقدر است؟

 هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور:

پکیج ایران رادیاتور: همه ما پس از یک روزکاری و یا بعد از برگشتن از مسافرت مخصوصا در فصل های سرد سال، نیاز به خانه و آب گرم داریم ولی با موقعیت های متفاوتی روبرو می شویم: خانه سرد، آبگرمکن خاموش و عدم وجود آب گرم، پکیج دیواری خاموش، رادیاتور های سرد و.. و در این شرایط امکان استفاده از حمام و سرویس بهداشتی وجود ندارد. ما در این مقاله از سایت فروشگاهی ایران بوتان قصد داریم برای شما مطالبی درباره هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور و هزینه جرم گیری پکیج بوتان قرار دهیم. اگر شما هم می خواهید پکیج خود را جرم گیری نماید می توانید با تیم مشاوران ایران بوتان تماس بگیرید و برای جرم گیری اقدام نماید.

به دلایل زیادی است که کارشناسان و تکنسین ها همیشه توصیه می کنند که باید برای استفاده بهتر از پکیج های دیواری به طور منظم سرویس دوره ای  انجام دهیم؛ یکی از این سرویس ها جرم گیری پکیج است که ما در ادامه این مقاله برای شما هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور را قرار می دهیم. تعمیر و نگهداری صحیح از پکیج دیواری بهترین راه حل برای جلوگیری از خرابی قطعات می باشد.

هزینه سرویس و تعمیر پکیج چقدر است؟

در ادامه مقاله هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور، ما درباره هزینه سرویس و تعمیر و روش هایی صحیح نگهداری از پکیج دیواری و  خدمات پکیج دیواری صحبت خواهیم کرد.

چه مشکلاتی برای پکیج بوجود می آید که نیاز به تعمیر پکیج و نگهداری و سرویس می باشد؟

برای مطلع شدن از هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور تا انتهای این مقاله با ما همراه بمانید.

 • آب گرم نیست.
 • پکیج روشن نمی شود.
 • پکیج بدون هیچ دلیلی خاموش می شود.
 • عدم نظافت و مراقبت منظم.
 • خاموش و روشن شدن مکرر پکیج.
 • عدم کارکرد فن پکیج. تا انتهای مقاله هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور با ما همراه بمانید.
 • داغ شدن بیش از حد پکیج (Water heater package).

شهرهای فعال در سرویس و تعمیر پکیج :

 •  تهران
 • اصفهان
 • گلستان
 • بندر عباس
 • کرمانشاه
 • ارومیه و …

عوامل موثر بر قیمت سرویس و تعمیر پکیج:

هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور :یکی از شایع ترین مشکلات تاسیساتی خانه ها و آپارتمان ها، از کارافتادن آبگرمکن ها و پکیج ها است. گاهی صرفا خاموش شدن شعله دلیل توقف کار است که اغلب می شود به راحتی و با دنبال کردن دستورالعمل کارخانه تولیدکننده، که بصورت برچسب بر روی بدنه آبگرمکن یا پکیج نصب شده است، دوباره آن را روشن کرد.

اگر خاموش شدن شمعک پیلوت زیاد اتفاق می افتد، حتما از یک نیروی متخصص بخواهید ترموکوبل آبگرمکن و پکیج را چک کند. در صورت خاموش بودن شعله و استشمام بوی گاز، فورا شیر اصلی گاز را ببیند و از یک متخصص کمک بگیرید. شما می توانید برای مطلع شدن از هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور با ما همراه باشید.

عوامل موثر بر قیمت سرویس و تعمیر پکیج

سرویس دوره ای پکیج:

سرویسکار دستگاه  را برای پیدا کردن مشکل تست میکند تا اگر قطعه ای مشکل داشت اقدام به تعمیر و یا تعویض آن کند و در صورت  سالم بودن دستگاه تست دودکش،سرویس مشعل، تنظیم فشار گاز،کنترل الکترود جرقه زن و… را انجام می دهد. همچنان می تواند در صورت نیاز اقدام به جرم گیری کند؛ اگر می خواهید از هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور مطلع شوید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

سرویس کامل پکیج:

سرویسکار بعد از عیب یابی پکیج دیواری و رفع مشکل دستگاه و یا در صورتیکه دستگاه  سالم است ولی نیاز به سرویس کامل داشته باشد این سرویس را انجام می دهد که شامل سرویس فن پکیج- تنظیم فلنچ دودکش- جرمگیری مبدل اصلی-سرویس الکترود جرقه زن- سرویس مشعل-سرویس کامل پمپ پکیج- تنظیم فشار گاز- جرم گیری مبدل ثانویه- سرویس مغزی شیر سه طرفه-  تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه- شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و… می باشد. برای مطلع شدن از هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور با ما همراه بمانید.

هزینه تعمیر قطعات پکیج  یا تعویض قطعه:

هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور: پکیج دیواری دارای قطعات پیچیده با  تکنولوژی متفاوت می باشد و در صورت خرابی یک قطعه کوچک ممکن دستگاه شما کارایی خود را از دست بدهد برای تعمیر یا تعویض قطعات پکیج دیواری  تکنسین بعد از تست و آزمایش دستگاه قطعه مشکل ساز را پیدا کرده و در صورت تعمیر شدن آن اقدام به تعمیر و در غیر این صورت آن را تعویض می کند.قطعات موجود در فروشگاه ایران بوتان همگی اصلی بوده و توسط شرکت بوتان و ایران رادیاتور توزیع شده اند. این نمایندگی علاوه بر نمایندگی فروش پکیج و خدمات پس از فروش شرکت های بوتان وایران رادیاتور، نمایندگی فروش قطعات پکیج بوتان وایران رادیاتور را دارد.

 هزینه سرویس و تعمیر پکیج چقدر است؟ هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور؟

برای مشاوره رایگان در زمینه تعمیر پکیج  و اعزام تکنسین با تجربه وکارآزموده با ما تماس بگیرید تا اگر مشکل دستگاه شما به صورت تلفنی حل نشد تکنسین در سریع ترین زمان ممکن برای شما مراجعه کند.

 هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور: هنگامی که پکیج دیواری شما تعمیر می شود، تکنسین  شما ممکن است توصیه کند که کارهای دیگری در اسرع وقت انجام دهید ولی دستگاه شما همچنان کار می کند که شامل موراد زیر می شود.

 1. نصب فیلتر مغناطیسی و یا فیلتر  پلی فسفات
 2. استفاده از محافظ برق مخصوص پکیج دیواری
 3. تعویض پمپ
 4. تعویض فن
 5. تعویض مبدل اصلی و ثانویه بدلیل سختی و رسوب آب.

از تکنسین پس از اتمام کار تعمیرات پکیج، موارد زیر را بخواهید برای شما توضیح دهد.

 1. اطمینان حاصل کنید که هیچ نشتی در مدار وجود ندارد.
 2. فشار پکیج دیواری در حد نرمال باشد.
 3. در پایان تعمیر از سرویسکار فاکتور بخواهید.
 4. در مورد ایمنی دستگاه مطمین شوید.

کلام آخر:

شما می توانید برای مطلع شدن از هزینه سرویس و نگهداری پکیج و هزینه جرم گیری پکیج ایران رادیاتور به سایت فروشگاهی ایران بوتان مراجعه نماید. ما در این فروشگاه علاوه بر فرووش محصولات ایران رادیاتور و بوتان، برای شما قطعات اصل را موجود کرده ایم. شما می توانید برای خرید پکیج ایران رادیاتور به سایت ما مراجعه نماید و بهترین خرید پکیج خود را انجام دهید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.