آیا حضور سرویس کار پکیج بوتان به نفع ماست؟
13
شهریور

آیا حضور سرویس کار پکیج بوتان به نفع ماست؟

سرویس کار پکیج بوتان با توجه به تخصص و اشراف کامل روی خطاها و ایرادات پکیج های بوتان، می تواند به راحتی به صورت دوره ای پکیج شما را سرویس کند. اما آیا حضور سرویس کار پکیج بوتان به نفع ماست؟ برای یافتن پاسخ با ما همراه شوید.

سرویس کار پکیج بوتان

پکیج بوتان نیز مانند سایر تمامی دستگاه های سرمایی و حرارتی نیاز به سرویس دارد. حتما برای شما یا اطرافیانتان پیش آمده است که بعد چندین ماه استفاده از پکیج، می بینید که در عملکرد پکیج اختلال به وجود می آید. مثلا با توجه به کیفیت آب ورودی به پکیج ها در ایران، بعد مدتی رسوب ناشی از حضور مقادیر زیادی کلر در آب به همراه سایر ناخالصی ها باعث می شود تا پکیج درست کار نکند. حال اگر همان پکیج چند ماه به حال خود گذاشته نمی شد و به صورت دوره ای معاینه می شد، دچار چنین مشکلاتی می شد؟ خیر. سرویس کار پکیج بوتان به طور تخصصی کار سرویس پکیج های برند بوتان را با اشراف کامل به نقاط ضعف و خطاهای پکیج انجام می دهد.

حضور سرویس کار پکیج به نفع ماست؟

همانطور که میدانید، هزینه تعمیرات و تعویض قطعات پکیج مانند ترموستات، انواع شیرها، مبدل حرارتی، برد مانیتوری و یا سایر قطعات؛ بسیار بالاتر از سرویس دهی دوره ای به پکیج است. برای جلوگیری از متحمل شدن بیشتر خسارت و هزینه وارده و همچنین جلوگیری از تعویض قطعات اصلی کارخانه ای پکیج شما بهتر است به صورت دوره ای اقدام به سرویس پکیج توسط سرویس کار ماهر کنید. در سرویس پکیج شما باید نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  • برای پکیج بوتان، سرویسکار مخصوص باید به صورت دوره ای و مرتب حداقل هر دو ماه یکبار جهت تنظیم و سرویس پکیج در محل حضور یابد.
  • خدمات سرویس پکیج شامل شستشوی اولیه، اسید شویی برای پاک کردن رسوبات، هواگیری و تنظیم فشار و دما به وسیله ترموستات و مبدل و همچنین بررسی و عیب یابی تمامی قطعات پکیج است.
  • هزینه های شامل تعویض قطعه، هزینه ایاب و ذهاب و هزینه سرویس دوره ای بر عهده شماست.
  • با سرویس دوره ای شما طول عمر مفید قطعات پکیج بوتان را تا دو برابر افزایش خواهید داد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.