آیا می دانید علل خرابی پکیج ایران رادیاتور و راه های تعمیر آن چیست؟
13
شهریور

آیا می دانید علل خرابی پکیج ایران رادیاتور و راه های تعمیر آن چیست؟

تعمیر پکیج ایران رادیاتور، با توجه به اخطارهای مخصوص پکیج، نیاز به حضور تعمیرکار ویژه پکیج های ایران رادیاتور دارد. آیا می دانید علل خرابی پکیج ایران رادیاتور و راه های تعمیر آن چیست؟ برای به دست آوردن جواب، با ما همراه باشید.

پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور یکی دیگر از برندهای مورد استفاده در ایران هستند. این پکیج ها نیز با توجه به طراحی منحصر به فرد خود دچار ایراداتی می شوند. شما می توانید برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور پس از مطالعه مقاله با ما تماس بگیرید. در این مقاله قصد داریم با یکدیگر بعضی از معروف ترین اختلالات پکیج ایران رادیاتور را با یکدیگر بررسی کنیم و برای هر کدام از اختلالات، علل احتمالی و راه حل های عملی برای تعمیر پکیج مطرح کنیم. با ما همراه باشید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور نیز مانند پکیج های بوتان و یا سایر برندهای پکیج مورد استفاده، دارای خطاهای خاصی است که بیشتر رخ می دهند. در اینجا ما دو مشکل و خطای شایع عملکردی در پکیج ایران رادیاتور اشاره می کنیم:

  • سرد شدن آب گرم مصرفی: این مشکل یکی از متداول ترین مشکلات به وجود آمده در پکیج ایران رادیاتور است. دلیل اصلی این مشکل می تواند گرفتگی مبدل حراراتی پکیج دیواری باشد. برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور و تنظیم مجدد آب گرم مصرفی، باید ابتدا مبدل حرارتی پکیج به طور کامل به وسیله تعمیرکار بررسی شود. سپس رسوبات حاصله از جریان آب پاک شود و در صورتی که مبدل خراب شده باشد نیز باید تعویض گردد. البته باید بدانیم که سرد شدن آب گرم دلایل غیر فنی مانند دمای بسیار پایین آب ورودی و یا دبی بالا و فشار بالای آب ورودی یا هرگونه خرابی شیر سه راهی نیز داشته باشد.
  • تولید صدای زیاد: این مشکل نیز در بسیاری از پکیج های دیواری ایران رادیاتور دیده شده است. منشا این سر و صداها می تواند خرابی و یا گرفتگی هر کدام از قطعات در مسیر جریان آب داخل پکیج باشد. اما شایع ترین دلیل سر و صدای پکیج ایران رادیاتور ورود هوا به داخل پکیج است. همچنین فشار نامناسب گاز و عدم کارکرد صحیح جرقه زن می تواند منجر به ایجاد صداهای ناگهانی و بلند در پکیج شود. بهترین گزینه برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در این موارد می تواند هواگیری و بررسی تمامی اتصالات و قطعات داخل پکیج توسط تعمیرکار باشد.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.