روش تحویل کالا:

 

  • ارسال رایگان و تحويل در محل برای پکیج دیواری بوده و این خدمات فقط در شهر تهران انجام می گیرد.

 

  • ارسال رایگان دیگر محصولات مانند رادیاتور  و حوله خشک کن فقط در صورت خرید پکیج دیواری خواهد بود.

 

  • سفارشات شهرستان ها بوسیله تیپاکس و یا از طریق باربری ارسال خواهد شد و هزینه ارسال سفارشات خرید کالا به عهده خریدار می باشد.

 

  • چنانچه ثبت سفارش کالا در ساعات غير اداري باشد، در اولين ساعات اداري روز بعد با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

  • ساعات كار شرکت ایران بوتان از ساعت 8 صبح الی 7 بعد از ظهر مي باشد.

 

توجه: سفارشات لوازم جانبي شامل هزينه ارسال خواهد بود.

 

امکان ارسال پکیج شوفاژ دیواری به سایر استان ها وجود ندارد و مشتری محترم باید حتما” پکیج دیواری را از استان محل نصب پکیج ، خریداری نماید.

 

مشتريان شهرستانها پس از تماس از طرف واحد فروش و هماهنگی لازم مي بايست وجه سفارش کالای خود را به حساب های مشخص شده واريز نمایند و پس از واریز مبلغ (کارت به کارت، پرداخت اینترنتی) به واحد فروش اطلاع دهند تا ترتيب ارسال سفارش کالای آنها طبق شرايط ذكر شده داده شود.

 

همچنين مشترياني كه مايل به مراجعه و خريد به صورت حضوري مي باشند، مي توانند پس از اطمينان از موجودي كالاي مورد نظر به آدرس شرکت ذكر شده در صفحه تماس با ما مراجعه نمايند و نسبت به خريد كالاي مورد نظر خود اقدام نمايند.

 

روش های پرداخت:

 

1- پرداخت حضوری:

جهت حفظ آسودگی خاطر مشتریان، پرداخت حضوری قبل از تحویل کالا در محل شرکت ایران بوتان امکان پذیر می باشد.

 

2- پرداخت غیر حضوری:

این پرداخت پس از حصول اطمینان از موجودی کالا و زمان تحویل از طریق کارت به کارت، همراه بانک، اینترنت بانک، عابر بانک، و یا انتقال وجه توسط شعب بانک مقدور می باشد.

 

3- پرداخت در محل:

پرداخت وجه سفارش کالا برای مشتریان تهران، پس از تحویل كالاي خريداري شده و در محل صورت خواهد گرفت و هیچ گونه هزینه ای به غیر از قیمت کالای سفارش داده شده از مشتری دریافت نخواهد شد.