تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با توجه به اطلاعات کاربری خود اقدام به ثبت نام می نماید و عمل ثبت سفارش و هرگونه استفاده از خدمات سایت ایران بوتان نماید.

عضویت شما در سایت بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط تلقی می گردد.

———————————————————————————————-

کلیه اصول و رویه‏‌ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

1-مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده جهت ثبت نام و سفارش  برعهده کاربر می باشد.

2-قیمت نهایی کالاها و هزینه کل سفارش، پس از هماهنگی واحد فروش با مشتری فاکتور شده و پس از تأئید سفارش همان مبلغ دریافت می شود و هزینه اضافی دریافت نخواهد شد.

3-تکمیل سفارش و ارسال آن منوط به تماس تلفنی از طرف فروشگاه و تأئید نهایی می باشد.

4-چنانچه شرکت سازنده جهت استفاده مصرف کننده از خدمات و گارانتی کالا شرایط و ضوابط از پیش تعریف شده ای داشته باشد(مثلا نصب توسط نصاب مجاز)، مصرف کننده شخصاً ملزم به رعایت آنها می باشد.

5-تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است

 محتوا

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده توسط شرکت های سازنده ،یا منابع و مراجع اصیل و یا ترجمه سایتهای معتبر خارجی تامین می‌گردد.

از اینرو فروشگاه اینترنتی ایران بوتان هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

ارتباط با کاربران 

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه فروشگاه ایران بوتان، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه  را در پروفایل خود لغو کنند.

آدرس ایمیل ایران بوتان  info@iranbutane.com می باشد و فقط هر اطلاعاتی که از طریق این رایانامه ارسال شود معتبر می باشد

حریم شخصی

اطلاعات خصوصی کاربران استفاده کننده از خدمات سایت محافظت شده و در اختیار اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد شد ضمنا فروشکاه ایران بوتان با استفاده از فن آوری ها در جهت حفظ بهتر حریم شخصی کاربران خود تلاش می کند

همه مطالب و کلیه محتوای تولید شده در انحصار ایران بوتان می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی ایران بوتان محفوظ می‏‌دارد.