در تعطیلات نوروز هم در کنارتون هستیم. با ما تماس بگیرید… / سال نو مبارک 🌺

شرایط نصب پکیج بوتان

آیا نصب پکیج بوتان رایگان است؟

آیا نصب پکیج بوتان رایگان است
آیا نصب پکیج بوتان رایگان است؟ یکی از بیشترین سوالاتی که از نصاب بوتان پرسیده میشود، این است که آیا نصب رایگان آبگرمکن بوتان واقعی است یا نه؟! با ما در سایت ایران بوتان همراه باشید تا به این سوال شما پاسخ دهیم.
نصب رایگان پکیج دیواری، توسط نصاب بوتان انجام می گیرد، و جزء خدمات این مجموعه بوده، اين خدمات به رايگان فقط در شهر تهران ارائه مي گردد.
پس از انتخاب و خرید پکیج بوتان از سایت یا  به صورت حضوری، پس از دریافت دستگاه پکیج شوفاژ دیواری و ثبت اطلاعات مشتری در سیستم، خدمات مشتریان نصاب مجاز مرتبط با برند پکیج دیواری، در همان روز سفارش و خرید پکیج یا حداکثر تا 24 ساعت کاری مشخص شده و پس از تماس با شما و هماهنگی برای نصب پکیج شوفاژ دیواری در محل حضور می یابد.

مراحل نصب رایگان آبگرمکن بوتان:

1- نصب دستگاه پکیج به دیوار

2- نصب اتصالات لوله کشی آب به پکیج دیواری

3- نصب اتصالات لوله کشی گاز به پکیج دیواری

4- نصب دودکش های دستگاه پکیج دیواری به دستگاه و داکت دودکش

5- راه اندازی پکیج شوفاژ دیواری

6- آموزش استفاده از پکیج شوفاژ دیواری

ضمنا” ایاب و ذهاب نصاب مجاز برای نصب پکیج دیواری نیز رایگان است.

علاوه بر لوازمی که در داخل کارتن پکیج شوفاژ دیواری به صورت رایگان توسط شرکت مربوطه گذاشته می شود؛ نصاب بوتان می بایست لوازم الزامی مانند: شیرفلکه های ” 1/2 و ” 3/4 ، شیلنگ گاز استاندارد به همراه الیو مغزی گاز و بست شیلنگ گاز ، دودکش های استیل یا دوجداره ، اتصالات لوله کشی آهنی و نوار تفلن … را در هنگام نصب بوتان، مونتاژ نماید که هزینه نصب پکیج بوتان بسته به مقدار لوازمی که باید استفاده شود، متفاوت است و پس از نصب پکیج توسط نصاب مجاز، محاسبه و فاکتور می شود و به مشتری تحویل داده و توسط مشتری پرداخت می گردد.

لوازم حفاظتی پکیج نیز به صورت اختیاری اما با توصیه اکید توسط فروشگاه یا شرکت های تولید کننده پکیج یا نصاب مجاز پیشنهاد می شود که در صورت نیاز مشتری این لوازم به ایشان داده می شود.

انواع لوازم حفاظتی نصب پکیج بوتان:

1- محافظ برق پکیج دیواری

2- دستگاه سختی گیر پلی فسفات یا مغناطیسی پکیج

3- صافی برنجی برگشت

 لازم به ذکر است لوازم حفاظتی جهت افزایش عمر پکیج دیواری و کمتر شدن تعمیرات آن بسیار موثر است.

هزینه ی ایاب و ذهاب نصاب پکیج دیواری برای بار اول رایگان و در صورت نیاز به مراجعات بعدی (در صورتی که نیاز به مراجعه ی نصاب،از طرف مشتری باشد مانند آموزش مجدد ؛ یا اشکال در شرایط نصب مانند وصل نبودن گاز) به عهده مشتری می باشد.

پس از نصب و راه اندازی پکیج دیواری ، دستگاه به مدت 24 ماه (دو سال) از طرف شرکت های تولید کننده پکیج ضمانت دارد که یک نسخه از ضمانت نامه توسط نصاب مجاز به مشتری تحویل داده میشود.

نصب رادیاتور و حوله خشک کن

  • هزینه ی نصب هر بلوک رادیاتور به عهده مشتری است.با توجه به اینکه نصب رادیاتور رایگان نیست، لذا مشتری میتواند نصب آن را به لوله کش محلی بسپارد.
  • هزینه ی لوازم نصب هر بلوک رادیاتور بر عهده مشتری می باشد.
  • در صورتی که مشتری از این فروشگاه فقط رادیاتور خریداری نمایند (بدون پکیج شوفاژ دیواری) هزینه ی ارسال رادیاتور و هزینه ی ایاب و ذهاب نصاب بر عهده مشتری می باشد.
  • هزینه ی ارسال رادیاتور در صورت سفارش به همراه پکیج دیواری در شهر تهران رایگان بوده و توسط این فروشگاه پرداخت میشود.
  • مدت ضمانت رادیاتور آلومینیومی ده سال (10 سال) می باشد.
  • مدت ضمانت حوله خشک کن یک سال میباشد.
  • نصب رادیاتور و حوله خشک کن رایگان نمی باشد.
  • هزینه ی ارسال رادیاتور و حوله خشک کن جداگانه و هزینه ی ایاب و ذهاب نصاب نیز جداگانه می باشد.

نصب رایگان آبگرمکن بوتان

در هنگام خرید پکیج شوفاژ دیواری بوتان، به نام استان مُهرشده بر روی بسته بندی محصول مورد نظر دقت کنید؛ تنها در صورت مطابقت نام استان مُهرشده بر روی کارتن با استان محل نصب، خدمات نصب به صورت رایگان ارائه خواهد شد.
لطفا در صورت واضح نبودن، نام استان و یا مغایرت نام استان مُهرشده برروی کارتن با استان محل نصب، از خرید خودداری نموده و فقط محصول دارای نام استان محل سکونت خود را خریداری کنید.
فروشگاه اینترنتی ایران بوتان، یکی از معتبرترین مراکز فروش پکیج های بوتان و ایران رادیاتور است که در تمامی مراحل خرید و نصب پکیج ها شما را راهنمایی می کند.