تلفن: ۷۷۲۷۲۹۴۳- ٧٧١٨۵۶۶۴- ۷۷۲۱۲۸۶۲- ۷۷۴۵۵۱۲۶

مقالات

دلایل افزایش فشار پکیج بوتان ویا ایران رادیاتور(عیب‌یابی پکیج دیواری )

مواردی باعث افزایش فشار پکیج و خاموش شدن و در نهایت نیاز به راه‌اندازی مجدد پکیج می‌شود. این عوامل باعث می‌شود پکیج با صدای بالایی کار کند و در برخی موارد خاموش شود. در ادامه به بررسی حالت‌ها و عوامل افزایش فشار برای عیب‌یابی پکیج دیواری و تعمیر پکیج بوتان خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب
featured image

آموزش تعمیر فلوسوئیچ، فلومتر(تعمیر پکیج دیواری)

یکی از قطعاتی که در تعمیر پکیج بوتان و عیب‌یابی پکیج دیواری معمولاً مورد بررسی قرار می‌گیرد فلوسوئیچ است. در صورت سالم بودن آن در پکیج‌های آنالوگ معمولاً چراغ سبزرنگی در حال چشمک زدن است، در پکیج‌های دیجیتال علامت شیر بهداشتی در صفحه‌نمایش نشان داده می‌شود یا چشمک می‌زند. در ادامه به بررسی فلومتر و فلوسوئیچ در تعمیر پکیج بوتان و عیب‌یابی پکیج دیواری می‌پردازیم.

ادامه مطلب

چرا پکیج به طور مداوم سرد وگرم می شود؟

اگر به پکیج دیواری خود موقع سرد و گرم شدن پی‌در‌پی دقت نمایید، مشاهده خواهید کرد که خود پکیج نیز روشن و خاموش می‌شود. افزایش سریع دمای آب منجر به خاموش شدن خودکار پکیج بوتان جهت کاهش دمای آب می‌شود که دلیل عمده سرد و گرم شدن مداوم آبگرم مصرفی است. در ادامه به عوامل عمده سرد و گرم شدن آب پکیج، عیب‌یابی پکیج دیواری و تعمیر پکیج بوتان اشاره خواهیم کرد

ادامه مطلب

آیا می دانید علل خرابی پکیج ایران رادیاتور و راه های تعمیر آن چیست؟

تعمیر پکیج ایران رادیاتور، با توجه به اخطارهای مخصوص پکیج، نیاز به حضور تعمیرکار ویژه پکیج های ایران رادیاتور دارد. آیا می دانید علل خرابی پکیج ایران رادیاتور و راه های تعمیر آن چیست؟ برای به دست آوردن جواب، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

آیا می دانید نشانه های ایراد در عملکرد پکیج دیواری کدامند؟

تعمیر پکیج دیواری یک کار حرفه ای و تخصصی است. شما باید در صورت اختلال پکیج دیواری، ابتدا آن را بررسی کنید و سپس با تماس با متخصص، نسبت به تعمیر پکیج دیواری اقدام کنید. آیا می دانید نشانه های اختلال در عملکرد پکیج دیواری کدامند؟ با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

آیا حضور سرویس کار پکیج بوتان به نفع ماست؟

سرویس کار پکیج بوتان با توجه به تخصص و اشراف کامل روی خطاها و ایرادات پکیج های بوتان، می تواند به راحتی به صورت دوره ای پکیج شما را سرویس کند. اما آیا حضور سرویس کار پکیج بوتان به نفع ماست؟ برای یافتن پاسخ با ما همراه شوید.

ادامه مطلب